Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > sphinx123

Notki

Ocena: 2 głosów, 3.00 średnia

Aco RzOnDzI czyli doświadczenie vs zaściankowość =D

Napisane 23-08-2008 15:45 przez sphinx123
Aktualizowano 23-08-2008 15:49 przez sphinx123
Ostatnio czytając moje ulubione kobiece fora <sic!> natykam się na wiele tematów o Acodinie. Jest to lek na kaszel, który po przedawkowaniu wywołuje różne halucynacje i inne dziwne rzeczy. Nie chodzi o to że biorę/chcę/pochwalam. Chodzi mi o podejście ludzi, którzy srają się mając 0 doświadczenia w jakichkolwiek substancjach halucynogennych. Podejrzewam, że to wynika ze strachu przed nieznanym czy coś... Jak widzę posty typu

"Co za nendza, póści ludzie to biorom bo nie majom ciekawego rzycia!111"

albo

"BIOROM DLA SZPANU!11"

to mnie krew zalewa T__T Wyraźna polaczkowość bije po oczach... No ale walnę kopię mojej wypowiedzi z pewnego forum, to rozjaśni wszystkie wątpliwości typu "o co mi chodzi"

'Dajcie sobie już luz z jeżdżeniem po ludziach biorących acodin. To właśnie WY szpanujecie, nie oni. Szpanujecie swoją polaczkową zaściankowością, wypowiadacie się o rzeczach, w których macie zerowe doświadczenie. Myślicie, że robienie z siebie świętego bez nałogów i pogrążanie ludzi cierpiących na jakieś uzależnienie, uczyni Was dojrzalszymi i fajniejszymi. Czujecie wewnętrzną niechęć i żal do ludzi biorących acodin, bo boicie się nieznanego. Uważacie ich za chorych narkomanów, którzy nie znają skutków poważnego przedawkowania... Być może część z Was chciałoby spróbować halucynogenów, jednak z jakiegoś powodu boicie się tego, więc wmawiacie sobie iż acodin jest szkodliwy i w ogóle po dwóch tabletkach jeszcze bardziej pomniejszą wam się piersi i utyjecie. Walicie MoNdRe i DoRoSłE kajające posty w Internecie, jednak swoimi pSiApSiUuŁkOm biorącym aco, nie powiecie wprost nic. Wyrocznie, kurwa. Granica pomiędzy lekiem a trucizną jest bardzo znikoma, jedyną różnicą są proporcje substancji w nich zawartych. Są ludzie z O DZIWO wyobraźnią, którym aco pomaga uwolnić ją z okowów codziennych przyzwyczajeń czy nieuzasadnionych lęków, przez co mogą utworzyć dzieła przekraczające pojęcie ludzi mających klapki na oczach, których świat ogranicza się do fotki.pl i krytykowanie ludzi poza ich plecami. Oczywiście tego nie zrozumiecie, bo musicie wierzyć w to co mówią media albo to co podpowiada Wam zdrowy rozsądek czy wiedza wyniesiona z domu rodzinnego. Są sprawy dla których przemyślenia wymagane jest oprócz w/w źródeł, doświadczenie, którego Wam (i większości polaczków) wyraźnie brakuje.'
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Suhayl's Avatar
Dobrze im powiediałeś!
Napisane 18-10-2008 22:45 przez Suhayl Suhayl jest offline
stary
Jak mam nie jeździć po ludziach biorących Acodin, skoro nawet nie wiedzą co to DXM?
Napisane 14-08-2009 20:53 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
Ameriov's Avatar
A ja mówię wszystkim wszystko w prost. Obaliłem twoją tezę.
Napisane 14-08-2009 21:11 przez Ameriov Ameriov jest offline
stary
sphinx123's Avatar
@Wielkimanitu

Wiedzą. Patrz ile tego jest na forach.
Napisane 16-08-2009 12:25 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
ćpanie tabletek na kaszel to bezsens, IMHO. Jest mnóstwo lepszych substancji 'BOMBOTWÓRCZYCH' ;d
Napisane 16-08-2009 15:23 przez Gierubesoen Gierubesoen jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga sphinx123

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.


Powered by vBulletin 3