Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Mirahz

Notki

Oceń

Hitlerowskie Ufo!

Napisane 22-06-2009 12:26 przez Mirahz
Aktualizowano 22-06-2009 12:27 przez Mirahz (Poprawienie Linku)
http://www.youtube.com/watch?v=yPkgWqUV_H0 Znajdziecie tam dalej części, to część 1/5, jest oczywiście 5 części.

Dlaczego o tym pisze?
w temacie po prostu CALMERA 1 użytkownik dał fotkę, na której strzela do dysków, gdyby nie było jego, ze strzelbą, powiedział bym że to UFO, Swego czasu się interesowałem 'zjawiskami Para normalnymi ufami i te pe'
Oto link do tej fotki
http://img197.imageshack.us/img197/3496/ufoz.jpg (nie daje w IMG bo rozciąga) na youtube jest sporo filmików z zjawiskami paranormalnymi i UFO, czy wam też ta fotka przypomina 'UFO' ?

Co do filmiku... sam nie wiem co o tym myśleć, Alianci atakowali szwabów, ci musieli wymyślać pojazd startujący w pionie, pozniej zaczęli tworzyć nagle cały projekt trafił szlak, lecz tyle lat minęło, i może coś z tego projektu powstało, sam przyznam, ze 3 lata temu w wakacje, około godziny 22:00 na boisku widziałem coś w kształcie trój kołowego pojazdu, składającego się z takich 3 okręgów świecących jak słońce, widziałem to ok 4sec na niebie, poruszało się bardzo szybko, sam nie wiem co o tym Myślec, do dziś nie daje mi to spokoju
Na filmiku jest powiedziane, że po pewnym czasie nad Ameryką zaczął się 'najazd UFO' coraz częściej, zgłoszenia były nawet do 500 na dzień, z 2 strony, uważam, że 'Ufolidki' Istnieją, jesteśmy 1 z miliarda miliardów planet, i miliona galaktyk, dlaczego życie miało by istnieć tylko na naszej planecie?
Jest bardzo wiarygodne potwierdzenie (wypadek UFO w roswell w 1947roku)
http://www.ufoinfo.pl/index.php?id=63 tutaj możecie o tym incydencie poczytać

A co wy o tym wszystkim sądzicie? UFO istnieje, czy to wynalazek szfabów? ja sądzę że w obydwóch teoriach jest ziarno prawdy
Komentarzy 9

Komentarze

stary
sphinx123's Avatar
"Szfab" ?
Tak, tak, spalić Niemców bo wygrali z Polską. Spoko.
Napisane 22-06-2009 12:30 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Mirahz's Avatar
Walić ich walić \o/
Napisane 22-06-2009 12:31 przez Mirahz Mirahz jest offline
stary
Arashel's Avatar
Taaaaa...
Skoro amerykańce nie takie ciecie aby dać się wrobić w sprawę UFO to lepiej zrzucić winę na kogoś kto się już bronić nie może co?


Co do "UFO"...
wole wersje że to są zielone ludziki...
Napisane 22-06-2009 13:56 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Maniak69's Avatar
Pewnie to pojazd kosmiczny Arshaela El bin jihada-omara. O ile wiem, chwalił się że kradł technologie Niemcom, więc jest to całkiem możliwe.
Napisane 22-06-2009 14:19 przez Maniak69 Maniak69 jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Arashel Bin Jair ihm Omad Ahad
@
Nice. ;D
Napisane 22-06-2009 14:21 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Arashel's Avatar
@UP
Niedawno czytając podręcznik do Historii zaważyłem że wprowadzałem was w błąd...

Nie "Bin" a "Ibn"...
Napisane 22-06-2009 15:02 przez Arashel Arashel jest offline
stary
Cytuj:
Niedawno czytając podręcznik do Historii zaważyłem że wprowadzałem was w błąd...

Nie "Bin" a "Ibn"...
Nigdy ci tego już nie wybaczę.
Napisane 22-06-2009 15:04 przez Muszkiet Muszkiet jest offline
stary
Ghernie's Avatar
Omg. Włączyłem filmik, obejrzyłem 10 sec, przełączyłem zakładkę i po 2 minutach się zorientowałem, że było to tak nudne, że automatycznie wyłączyłem kartę z filmem
Napisane 22-06-2009 15:35 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Mirahz's Avatar
Ja ogólnie lubię filmy dokumentalne, najbardziej w pamięć mi wszedł ten, oraz film dokumentalny o wybuchu w Czernobylu, gdzie zrobiono z igły widły, być może też o nim napiszę
Napisane 22-06-2009 15:50 przez Mirahz Mirahz jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Mirahz

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:11.


Powered by vBulletin 3