Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > sphinx123

Notki

Oceń

Star Wars: Galaxies

Napisane 02-09-2009 23:06 przez sphinx123
Star Wars: Galaxies to, jak nie trudno się domyślić, MMORPG w realiach Gwiezdnych Wojen. Akcja rozgrywa się gdzieś w środku starej trylogii (bodajże między IV a V epizodem). W tej grze NIE MA LVLOWANIA, jest bardziej system przypominający mi Ultimę, czyli nieliniowy rozwój postaci oparty na rozwijaniu czynności które robimy. Atrakcją, która mocno ciągnęła mnie zawsze do tej gry jest nieograniczony housing, czyli możliwość wybudowania sobie domku (lub nawet miasta, wraz z innymi graczami) w praktycznie dowolnym miejscu, na jednej z kilku znanych lub mniej planet. Możliwości jest naprawdę wiele, możemy zostać członkiem Rebeliantów lub Imperium i dołączyć się do walki o władzę nad terenami. Sam byłem świadkiem ataku rebeliantów na Theed . Na przebieg walki mają wpływ nawet takie szczegóły jak np. postawa którą przyjmujemy przy strzelaniu. Gracze nie lubiący walczyć mogą zostać profesją crafterską (crafting w tej grze jest bardzo rozbudowany i dość skomplikowany). Na pewno za plus można uznać ekonomię która jest w 100% zależna od graczy (wiem, że są tutaj zwolennicy takiego systemu ). Oczywiście możemy zostać Jedi albo Sith, ale to wymaga zrobienia wielu questów, co jest moim zdaniem plusem. Istnieje także możliwość kupienia/zbudowania własnego statku (walki w kosmosie są) czy pojazdu.

Rasy:

-Człowiek
-Bothan
-Trandoshan
-Wookie
-Twi'lek
-Zabrak
-Mon Calamari
-Sullustan
-Ithorian
-Rodian

Planety:

-Naboo
-Tatooine
-Corellia
-Dantooine
-Talus
-Rori
-Lok
-Yavin IV
-Dathomir
-Endor

Profesji jest tak wiele, że sami sobie wyszukajcie ; )

Podłączenie do serwera, to proste =D!

http://www.swgemu.com/?module=Gettin...d&action=Setup

O link do clienta ślijcie do mnie PW (nie jestem pewien czy można tu wstawiać takie rzeczy ;<)
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Tym's Avatar
Woah! Brzmi cool, chętnie bym zagrał, ale póki co mam za wolny net ;p
Napisane 03-09-2009 14:37 przez Tym Tym jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
za wolny tzn?
Napisane 03-09-2009 16:10 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Arashel's Avatar
Galaxies to strasznie "wymarłe" MMO...
I z tego co wiem to jest miesięczny abonament...
Warto poczekać wg. mnie na The Old Republic, tam będą tylko mikropłatnosci + kupno gry w sklepie...
Napisane 03-09-2009 17:12 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 03-09-2009 17:15 przez Arashel
stary
sphinx123's Avatar
Ten serwer jest za darmo, jest on wersją sprzed "ulepszeń", które sprawiły że gra opustoszała na oficjalnych serwerach ; p

@down

Nie można spiracić czegoś martwego! =D
Napisane 03-09-2009 18:02 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
Aktualizowano 03-09-2009 18:14 przez sphinx123
stary
Aron Roar's Avatar
za darmo znaczy pirated? O.0
Napisane 03-09-2009 18:03 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga sphinx123

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:00.


Powered by vBulletin 3