Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

PK na Aurea

Napisane 15-10-2008 12:30 przez Handik
Moze chcecie zrobic pk na aurea?:)
Użytkownik forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Handik jest offline
stary

Dzień, jak codzień.

Napisane 14-10-2008 22:47 przez Serious Sam
Godzina 14:05, 55 minut do ostatniego, dziś dzwonka.Siedzę półprzytomny, wpatrując się w tablicę myślę:
-Kurczę, jeszcze 55minut...a mnie się tak nie chce siedzieć w tej ławce...Ja chcę do domu!
Zastanawiając się przez chwilę, doszedłem do wniosku, iż w domu też nie czeka mnie nic ciekawego, czyli:
-sprzątanie, nauka* itp, itd.Kiedy tak sobie rozmyślałem, nagle zadzwonił dzwonek(my, w szkole mamy dzwonki podobne do alarmów pożarowych) , który okazał się na prawdę alarmem pożarowym!...
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Serious Sam jest offline
stary

Puk, puk

Napisane 14-10-2008 22:03 przez Ylder
Kto tam ?
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 21 Ylder jest offline
stary

Gryzę?

Napisane 14-10-2008 16:10 przez Disseny__
Wszystko wskazuje na to, bym gryzła ale... Zacznę od początku.
Wszystko tak dobrze się układało, a w ciągu dwóch, trzech dni zaczęło się sypać. Ot tak, najzwyczajniej.
Wystarczy, że będę lubiła kilka osób, a jedni zaczną nienawidzić drugich. Nie, żebym była pępkiem świata, ale dlaczego ludzie biją się o przyjaźń ze mną? Do tej pory bili się tylko o to, by się ze mnie ponabijać... *zanotować: cud* Czuję, jakbym to ja zepsuła te wszystkie przyjaźnie. Choć... Eh, no bywa. Nie będę użalała...
Disseny__'s Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 101 Disseny__ jest offline
stary

UFO on Earth

Napisane 14-10-2008 15:11 przez Suhayl
Odnoszę się do:
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=1405&page=2

Dzisiaj od rana całe niebo w moim mieście spowiete jest siemnymi chmurami, ściemnie się i rozjasnia na przemian. Czy to... Znak?
Strasznie bolała mnie dzisiaj głowa, kiedy tylko spojrząłem w niebo. Czy to znak?
Suhayl's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 12 Suhayl jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin 3