Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 8 głosów, 2.00 średnia

Behemoth

Napisane 16-06-2008 16:45 przez Michoss
-Desertes, to akurat twoja działka! Mów:
-Taa...Najprościej mówiąc "Dużo mięśni zero mózgu". Wielkie, buro-brązowe bydle, które większość życia spędza żrejąc co się natrafi i bijąc co się zbliży. Poza ruchaniem nie ma żadnych kontaktów społecznych, co zdecydowanie ułatwia zabijanie ich-nigdy nikt bydlakowi nie pomoże. Wspomniałem że śmierdzą? Pewnie dla tego nikt nie chce mieć z nimi kontaktu. Żyją tylko w głębokich podziemiach, z dala od ludzi. Których z resztą bardzo skrzętnie...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 3 Michoss jest offline
stary
Ocena: 8 głosów, 2.00 średnia

Jaszczuroludzie, władcy Tiquandy

Napisane 16-06-2008 16:42 przez Michoss
Jaszczuroluzie, znani też jako Reptilioni, zamieszkują południową Tiquandę, głównie wioskę Chor.
Jaszczury są rasą bardzo niesamowitą. Prawdopodobnie, żyli jeszcze przed założeniem Wielkiego Miasta Thais. Są potomkami Wielkich Jaszczórów, tak jak Smoki czy Hydry. Ta rasa jednak, utraciła potężną siłę fizyczną, na rzecz wielkiej mądrości. Setki lat temu, władali całą Tiquandą, znaczną częścią gór Kha'zeel, i tylo surowy klimat powstrzymywał ich od wkroczenia na teren Ankrahmun, i władania...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 2 Michoss jest offline
stary
Ocena: 6 głosów, 1.00 średnia

Koniec Bana

Napisane 16-06-2008 15:50 przez Michoss
Mniej-więcej minutę temu (16-06-2008, 15:45) zakończył się mój dwu tygodniowy ban, nałożony mi za napisanie "Dziefienć" w temacie "Liczymy do dziesięciu tysięcy"
Jak jednak mówi stare przysłowie "Starego kutasa nic nie wydyma" czy jakoś tak. W każdym razie, nic nie jest w stanie usunąć mnie z forum. Kontakt z nim nawiązywałem wciąż, za pośrednictwem kolegów.
Serdeczne podziękowania dla:
X-zero'a
Yashima'y
Dark Alphadron'a
oraz...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 5 Michoss jest offline
stary
Ocena: 6 głosów, 1.00 średnia

Granica Pro-watosci

Napisane 02-06-2008 14:12 przez Michoss
Po ok. 8miu skasowanych 100nych notkach, o treści typu "Lololol harypoter????" albo "Hmm?????????????????" w końcu dostałem jakąś logiczną setną notkę! Dziękuję Grimerapall'owi.
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 16 Michoss jest offline
stary
Ocena: 5 głosów, 1.00 średnia

Skręciłem kostkę

Napisane 27-05-2008 20:08 przez Michoss
Aktualizowano 05-04-2009 17:05 przez Michoss
[Do kasacji, w razie zostania modem]

Szedłem z matką przez ulicę, potknąłem się i już sam nie wstałem xd. Prawdopodobnie będę spał przy biurku, bo sam nie dojdę do łóżka.
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 4 Michoss jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.


Powered by vBulletin 3