Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Koldy's Blog.

Notki

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][CENTER][COLOR="blue"]~!~ Haroyha's Official Blog! ~!~
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/2323/blog01.png[/IMG][/COLOR][/CENTER][/SIZE][/FONT]
Oceń

Haroyha's Life - Weekend.

Napisane 10-05-2009 19:50 przez Koldy
Oj! Na tym weekendzie się działo, mówie o życiu na RL, jak i w Tibii. Mianowicie nie będę opisywał piątku, ponieważ musiałbym opisać moje zataczanie się po jakiś działkach, oraz spanie, hm. gdzieś u kumpla. ;)
Opisze natomiast Mojego dumnego Haroyhe. W sobote tak z rana (15, kac nie dziwcie się) zacząłem sobie expić, no i troszkę skillować. Na początku poszedłem sobie na GhostLand, potem na Fibule.

Na Fibuli expiłem sobie aż do następnego dnia, z malutkimi przerwami. Te małe przerwy to jeden zgon, ponieważ 3 Pk mnie dorwało tam, a inne to zanieść kaske do Banku.

Dziś z rana oprócz kupienia nowego EQ wbiłem Ćwierć seteczki, tak więc mam już magiczny 25 LVL, nie jest to wysoko, aczkolwiek też już takim strasznie noobkiem nie jestem. ;)

Aktualne Eq:
- Crusader Helmet
- Knight Armor
- Knight Legs
- Bootsy zwykłe.
- Wyvern Fangs
- Beho Shield (brak kasy na Dragonke)

Ogólnie jeszcze dziś zrobiłem Desert Questa, z którego jak wiadomo 10K wpada do kieszeni, za co kupiłem eq. ;)

Podsumowując weekend był udany dla postaci jak i dla mnie ^^, aczkolwiek mogło obejść się bez żadnego Dead'a, ponieważ psuje mi statystyki ;P

Na koniec chce jeszcze dodać, że od dziś będe robił codzienne życie Haroyhy, więc codziennie będzie nowy post na blogu, jedynie mogę odpuścić w weekendy, ponieważ moge nie byc w stanie, wtedy będę pisał weekendowo, tak jak tu, następnym razem kilka fotek dam, bo tak pusto troszkę tu. :)
Napisane w Haroyha...
Komentarze 11 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 11

Komentarze

stary
xD Kiedyś to opisywanie Ci się znudzi. Jak ja nie lubię pvp... No bo wyobraźcie sobie: Skiluje z kumplem no i poszłam afk przychodzę i co widzę? Ded! To jest szczyt chamstwa
Napisane 10-05-2009 20:09 przez Moniss18
stary
Koldy's Avatar
Moniss, myśle, że sie nie znudzi, ponieważ chce tak popatrzeć na to kiedyś i zobaczyć jak to się żyło. :D
Napisane 10-05-2009 20:18 przez Koldy Koldy jest offline
stary
Pisay_666's Avatar
Koldy, zdecydowanie za dużo grasz :<
Ja potrzebowałem 3 lat, żeby dobić chociaż 40 : p
Napisane 10-05-2009 20:26 przez Pisay_666 Pisay_666 jest offline
stary
Koldy's Avatar
Niee ja nie gram długo, może czasami, lubie nocki zarywać, tak to w dzień przeważnie buszuje na dworze z kumplami. ;d
Hm. Wiesz, ja uznaje zasade exp, albo log. Nie siedze w ogóle w depo, siedze tylko jak coś kupuje, nigdy więcej. może dlatego w miare ten lvl leci. ;d
Napisane 10-05-2009 20:42 przez Koldy Koldy jest offline
stary
Pisay_666's Avatar
Huh, w dp zawsze było najwięcej zabawy.
Napisane 11-05-2009 18:56 przez Pisay_666 Pisay_666 jest offline
stary
Czy ty przypadkiem nie przesadzasz? Nie za dużo tibi? Widziałeś kiedyś słońce, albo przynajmniej księżyc?
Napisane 11-05-2009 21:16 przez biedak141 biedak141 jest offline
stary
Koldy's Avatar
biedak, przepraszam, ale nie obrażaj mnie bo ja, siedzę więcej na imprezach niż gram, a że potrafię wbić szybko level, to jest inna bajka...
Napisane 11-05-2009 22:03 przez Koldy Koldy jest offline
stary
Kashek's Avatar
XD Twój banner wymiata:
'You advanced form[...]'
Wszyscy kochają fake'i.

@Down
Wierzę, w każdym razie I don't care about your level, I care about your God! Where is he right now?!
Ale mogłeś sprawdzić czy nie ma błędów :3.
Napisane 11-05-2009 22:07 przez Kashek Kashek jest offline
Aktualizowano 11-05-2009 23:13 przez Kashek
stary
Koldy's Avatar
No bo chciałem ładną fotke, nie mogę fake takiego zrobić, nie wierzysz lvl? sprawdź na tibia.com. :*
Napisane 11-05-2009 22:14 przez Koldy Koldy jest offline
stary
Ja się z Pisay zgadzam. W dp jest najlepiej. Może dlatego moja gra opiera się na ciągłym staniu tam.
Napisane 12-05-2009 22:24 przez Moniss18
stary
Koldy's Avatar
Hehe. Monis, kiedyś też tak robiłem, zawsze się kogoś znalazło do gadania, pośmiania itp.
Ale teraz sobie postanowiłem, że wbije lvl dobry, potem sobie postoje. ;d
Napisane 12-05-2009 23:29 przez Koldy Koldy jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Koldy

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.


Powered by vBulletin 3