Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Crealeth

Notki

Ocena: 11 głosów, 3.18 średnia

qurka wodna swe by to strzelil

Napisane 16-12-2007 17:58 przez Crealeth
muwie wam wor jest siedze sie w dep jak na przestraszonego pl przystalo
a tu mi muwiom znajomi rze sobie bijom maguw z brodom
muwi jeden....mewt
muwi drugi...vremt
muwi trzeci..mejoz
muwi czwarty..princez
muwi pionty..elastorm
TO SE MUWIE DOSC TEGO
no i qwa licho, zeby nie urzyc gorszego slowa
mam nowy quomputer no to mapeq swoich nie mam tylko ziomq(pozdro) i on noob boi sie pod ziemie isc i nie mial mapy na demonie
wszedlem szybko blackd com i scionglem scrypt auto droga na demone
no i sie zaczelo wiedzialem rze nie jest to muj szczensliwy dzien
przez caly dzien bolau mnie brzuch, no wienc zachcialo mi sie qpy, wracam bocik zurzyl 10 uhuw i stoje przy 2 dragach w molts, niezly stresik w rzyciu tam draga nie widzialem, musialem re bocik i jurz znalazl good way na demone;]
no wienc se hunce hunce i nagle znuw mega scisk i musze qpe
jurz bylo kolo 00:00 dluga qpa to byla okolo 15-20 minutowwa wienc dalem log, czekajonc na znikniencie battle chyba moja odbytnica zwariowala bo qwa tak mnie cislo ale tak sie balem deda rze wytrzymalem jak na pl przystalo
no wienc wracam muwie se pohunce z 20 minuteq i ide lulu bo jeszcze mama sie obudzi i bendzie ze mmnom zle
gadam se z friends w tibi i na wentrilllo i nagle luruje warloka i jakis lag mnie strzelil, muwie ziomqowi rze to ostatni brodacz z wonsami i ide spac juz go zlurowalem i znuw mega lag taki rze arz go bije z sd nagle patrze łUUUUP i qwa jakis barthez i inny nocny agent don sie logujom taki stres takie nerwy mnie zlapaly caly trzonsc sie w rel zaczolem tu jedna renka na uh druga na mwall nogom destroy fielduje dzwonie do sonsiada zeby mi elven amulety zakladal budze mame rzeby might ringi wkladala ale qwa nie dalem rady i poleglem
nie wiem co teraz ze mnom bendzie i z mojom karierom w tibi morze zostane po prostu na rel albo morze lepiej pujde pohuncic albo rk: no nie wiem zobaczymy prosze o coments
Komentarzy 12

Komentarze

stary
prosze o same fajne quomentarze i ocenki zebym nadal byl top 1 blog ;];]
Napisane 16-12-2007 17:59 przez Crealeth Crealeth jest offline
stary
"mam nowy quomputer no to mapeq swoich nie mam tylko ziomq(pozdro) i on noob boi sie pod ziemie isc i nie mial mapy na demonie"


/\ o mnie muwi

ogulnie niezle sotry, terz czensto tak mam. ale tak to jest jak ludzie joam slabe nerwy a swe logujom dokola mi jurz tak 2x zrobili za karzy dem razem wcileam ten krzyrzyk u gyry po prawej i uhodzilem z rzyciem bo oni muwili rze rzart i to nie pomnie ale rze ja b w ogule mega sie balem i uwarzale mrze swe som tylko po to rzeby bic obrych pl to qrwa sam nie wiem i logowalem ale smoki terz niezle w motls jezu w zyciu nie widizalem smoka a to byl zieloncyz czy czerwony bo nic o tym nie bylo w blogasku a bym z henciom sie dowiedziale czy morzna tam hunct z calom ekipkom jak za starych dobrych czasuw kiedy sie expilo na pojedynczym dlu w wenoiore ekipom 10 osub ogu;lnie niezly blogasem z niecirpliwosciom czekam na kolejne wpisy aha zapomnialem powiedziec rzy bylem
Napisane 16-12-2007 18:09 przez Olorion. Olorion. jest offline
stary
niezle niezle ale ten barthez to chyba skods znam bo chyba w pilke norznom gral gdzies w francji go widzialem wienc co on w tibi robi
Napisane 16-12-2007 18:42 przez .Viffarn .Viffarn jest offline
stary
Bez~'s Avatar
pewnie w tym czasie jak cie klepali na demonie to zrobileś trzecia kupe w tym dniu ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Napisane 16-12-2007 20:54 przez Bez~ Bez~ jest offline
stary
Krajzel's Avatar
ej pliska ne othodz z tibi bo som nofe czary i takom czarnom burzom mrzez bdedac brodaczy z wasami lol. mufie ci irijda rzondi bo rel to nafet nei fiem jaki to serfer
Napisane 16-12-2007 21:59 przez Krajzel Krajzel jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
LOL xD móże pszyznać dopre i z gury polecam takrze muj blog hociasz muj sie nie morze ruwnac temu bo tu som prafdzifsze chistorje
Napisane 18-12-2007 00:45 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Slythia's Avatar
Trzymajcie mnie...
Napisane 30-01-2008 19:55 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Bajek's Avatar
@UP
Za co :>?
Napisane 01-02-2008 23:18 przez Bajek Bajek jest offline
stary
Rybzor's Avatar
@up
Za jaja : PPPP
Napisane 02-02-2008 17:49 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
krelet pirz cos wiencej bo nuda ;/
Napisane 08-02-2008 01:32 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
kajteq's Avatar
pozdrawiam krleth muj ziom iridia jazda
Napisane 02-03-2008 19:38 przez kajteq kajteq jest offline
stary
Kruuul's Avatar
powiedz mamie że źle zakładała te might ringi i musi ci kupić mpa na allegro
Napisane 28-06-2008 02:39 przez Kruuul Kruuul jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Crealeth

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin 3