Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > eloelopjenćdwazero

Notki

Ocena: 3 głosów, 5.00 średnia

Zadanie.

Napisane 20-10-2009 15:05 przez Wielkimanitu
Powoli zbliża się czas kolęd. W związku z tym, mam dla Was scenariusz przykładowej kolędy:

(zachowano oryginalną pisownię)
Ukryty tekst:
Cytuj:
Myśl o tym jak o okazji do dobrego trolowania. Ja mam taki plan na kolende:

Zawczasu urządze pokój odpowiednio, gdzieniegdzie ustawie różne dziwne przedmioty, ale nie tak by się rzucały w oczy od razu i nie jakieś automatycznie obrazoburcze. Ot, jakiś symbol pogański dyskretnie tu, ot jakieś gnostyckie i okultystyczne książki tam. Generalnie tak żeby ksiądz dostrzegł ale nie żeby od razu zaklasyfikowało mnie jako sataniste jakiegoś. Zapytany odpowiem że po prostu troche sie interesuje różnymi tradycjami i obrzędami religijnymi ale nic specjalnego. Dla księdza będę sympatyczny i w ogóle wszystko cacy. Potem gdy ksiądz będzie święcił mieszkanie ustawie się tak by troche święconej wody na mnie padło i w tym momencie krzykne że niby mnie zabolało. Zaraz się opanuje ale z twarzy będzie widać że walcze z bólem i że coś jest generalnie nie tak. Ksiądz naturalnie zaniepokoi się, zacznie pytać co się stalo. Ja że "nic, nic" i zaczne uprzejmie acz stanowczo wypraszać księdza. Gdy zaś będzie już na klatce schodowej a ja będę zamykał drzwi nagle zmienie zupełnie wyraz twarzy (wcześniej do incydentu z wodą byłem pogodny i uśmiechnięty, po incydencie zaniepokojony wyraźnie) na maksymalnie demoniczny (nie wiem dokładnie jak to wygląda ale wiecie o co chodzi) i z cynicznym uśmieszkiem wypowiem jakieś słowo po łacinie. Słowo ma być takie by ksiądz nie zrozumiał go od razu i musiał dopiero później sprawdzić w slowniku. Znaczenie ma mieć oczywiście ogólnie niepokojące o odcieniu szatańskim. Po wypowiedzeniu tego słowa mocno trzaskam drzwiami i nie odpowiadam na ewentualne pukanie.


Kto tak zrobi, niech nagra filmik i wrzuci na YouTube'a. Dam za to 40 palka na Shiverze.

PS
Muwie na serio.
Napisane w Spam.
Komentarze 10 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 10

Komentarze

stary
Kashek's Avatar
Ja księdza nie wpuszczam, jakby otworzył szafę i te wszystkie koty i ciała jebły, to o ja nie mogę.
Napisane 20-10-2009 15:31 przez Kashek Kashek jest offline
stary
Arashel's Avatar
I czemu na to służyć? Od razu pozna że ma do czyniena z aktorzyną klasy C...
Cytuj:
awczasu urządze pokój odpowiednio, gdzieniegdzie ustawie różne dziwne przedmioty, ale nie tak by się rzucały w oczy od razu i nie jakieś automatycznie obrazoburcze. Ot, jakiś symbol pogański dyskretnie tu, ot jakieś gnostyckie i okultystyczne książki tam. Generalnie tak żeby ksiądz dostrzegł ale nie żeby od razu zaklasyfikowało mnie jako sataniste jakiegoś. Zapytany odpowiem że po prostu troche sie interesuje różnymi tradycjami i obrzędami religijnymi ale nic specjalnego.
Po pierwsze te wszystkie ozdoby domowe i samo zaproszenie księdza to nie wypał, szatan nie chce aby ludzie w niego uwierzyli jako w szatana bo jednocześnie będą musieli uznać istnienie boga...

Cytuj:
Potem gdy ksiądz będzie święcił mieszkanie ustawie się tak by troche święconej wody na mnie padło i w tym momencie krzykne że niby mnie zabolało. Zaraz się opanuje ale z twarzy będzie widać że walcze z bólem i że coś jest generalnie nie tak. Ksiądz naturalnie zaniepokoi się, zacznie pytać co się stalo. Ja że "nic, nic" i zaczne uprzejmie acz stanowczo wypraszać księdza.


Cytuj:
po incydencie zaniepokojony wyraźnie) na maksymalnie demoniczny (nie wiem dokładnie jak to wygląda ale wiecie o co chodzi) i z cynicznym uśmieszkiem wypowiem jakieś słowo po łacinie. Słowo ma być takie by ksiądz nie zrozumiał go od razu i musiał dopiero później sprawdzić w slowniku. Znaczenie ma mieć oczywiście ogólnie niepokojące o odcieniu szatańskim.
Co do łaciny to księża zwykle znają ją dobrze więc trudno będzie ci go zagiąć, no chyba że sie jej uczyłeś iz nasz ja dobrze...

Cytuj:
Po wypowiedzeniu tego słowa mocno trzaskam drzwiami i nie odpowiadam na ewentualne pukanie.
Znowu błąd z rzucaniem się w oczy...
Napisane 20-10-2009 16:45 przez Arashel Arashel jest offline
Aktualizowano 20-10-2009 16:47 przez Arashel
stary
Cytuj:
Po pierwsze te wszystkie ozdoby domowe i samo zaproszenie księdza to nie wypał, szatan nie chce aby ludzie w niego uwierzyli jako w szatana bo jednocześnie będą musieli uznać istnienie boga...
Po pierwsze, nie żadne "zaproszenie" tylko zwyczajna kolęda w zwyczajnym, katolickim domu...
Po drugie, jeśli Szatan nie chce, aby ludzie w niego wierzyli, to czemu gada (przez ciała opętanych) o jakichś Legionach, Lucyferach, Belzebubach czy innych indywiduach o pijackich nazwach?

Cytuj:
Co do łaciny to księża zwykle znają ją dobrze więc trudno będzie ci go zagiąć, no chyba że sie jej uczyłeś iz nasz ja dobrze...
A co to za problem spamiętać trzy słówka po łacinie? W takiej sytuacji, jaka jest w scenariuszu, nawet jakbym zaczął bełkotać ("sagfv uw cthulhu sfjrav fghatn jk fhrak?////"), ksiądz pewnikiem pomyślałby, że to klasyczny aramejski.

Zresztą czy wypaść wiarygodnie, czy też nie, to nie mój problem, tylko Wasz. Pamiętajcie, 40 palek czeka!!!

TIP:
Tak może wyglądać "maksymalnie demoniczny wyraz twarzy" (w wykonaniu samego Czarnego Pana):
Napisane 20-10-2009 17:51 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
Triplonq's Avatar
Ja bym chcial zobaczyc taka akcje.
Ale jak zrobisz taka mine to ksiadz ugasi twoje pragnienie zadzy krwi woda swiecona i wyparujesz. Zostanie po tobie to co zostalo po ghazbaranie ;>
Napisane 20-10-2009 18:07 przez Triplonq Triplonq jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
40 palek za zrobienie z siebie upośledzonego to dosyć marna nagroda.
Napisane 20-10-2009 21:49 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Cytuj:
40 palek za zrobienie z siebie upośledzonego to dosyć marna nagroda.
Nie na forum dla Tibijczyków.

Poza tym to nie robienie z siebie pajaca może być najstraszniejsze... Może zdarzyć się też, że...

(http://forum.ateista.pl/showpost.php...6&postcount=78)
Ukryty tekst:
Cytuj:
Wyjde z domu, nagle podjedzie furgon z piskiem opon, otworzą się drzwi, w środku trzech księży muskularnych, chwycą mnie, ogłuszą i obudze się w katakumbach jasnogórskich
Napisane 20-10-2009 21:56 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
za zrobienie z siebie upośledzonego
Przed księdzem...
Napisane 20-10-2009 22:30 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Triplonq's Avatar
[QUOTE]Przed księdzem...[/QUOTE]
Tiaaaa...
<znaczki>
Napisane 20-10-2009 23:02 przez Triplonq Triplonq jest offline
stary
Cytuj:
za zrobienie z siebie upośledzonego
Nie upośledzonego tylko opętanego.
Napisane 21-10-2009 14:31 przez Wielkimanitu Wielkimanitu jest offline
stary
Arashel's Avatar
W ogóle spora część ateistów jakieś głupie typy...
Myślą że sa cool bo nie wierzą i mogą sobie jeździć "po tych debilach co wierzą w jakieś pierdoły"...
Napisane 21-10-2009 15:33 przez Arashel Arashel jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Wielkimanitu

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:35.


Powered by vBulletin 3