Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Wakacje czyli okres wypoczynku, picia i... BOCENIA! TAK!

Napisane 19-06-2008 11:43 przez poreda
A więc wakacje, które już się zaczeły (w sumie to zakończenie roku jest dopiero jutro czyli 20 czerwca 2008 roku), ale według mnie to już 70% polskiej młodzieży wakacje ma od conajmniej miesiąca. Nie inaczej jest ze mną, ja zacząłem swoją przerwę od szkoły około 3 tygodnie temu po wystawieniu ocen. Teraz przejdźmy do sedna sprawy. Bot czyli program służący do pomagania playerom umilać sobie grę, przez wielu uważany jest za zło, ponieważ nie jest w pełni legalny. Ale popatrzmy na to z innej strony,...
poreda's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 19 poreda jest offline
stary

Takie tam...

Napisane 19-06-2008 00:18 przez Serious Sam
Godzina 00:15, nie ma nowych postów, noobowskich tematów.Przeglądam sobie forum i nudzę się trochę, po chwili zauważam u któregoś z użytkowników "wpisy z bloga", klikam i myślę sobię "O! tu mnie jeszcze nie było, napiszę coś!", tylko co? ;D Gdy będę miał wenę, lub pomysł na pewno coś tu napiszę, lecz na razie muszę się wyspać Do widzenia.
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Serious Sam jest offline
stary

Cyklop

Napisane 18-06-2008 18:49 przez Orog
Aktualizowano 18-06-2008 20:00 przez Orog
- To chyba jedyny stwór z tego cholernego świata z którym nie walczyłem już około 5 lat - zaklął Orogsh - Przyzwij mi cyklopa, przyjacielu.
Elf tak jak z małpim szamanem nie miał raczej problemu z przywołaniem. Po paru sekundach z runy wydobył się olbrzym o ciemno żółtej, prawie pomarańczowej skórze. Był bardzo umięśniony, ale głowa jakby była nieco za mała jak na takie ciało, tym bardziej, że większość łba zajmowało jedno wielkie oko. Cyklop ryknął, jednak po chwili w jego rozwartych ustach...
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Orog jest offline
stary
Ocena: 4 głosów, 3.00 średnia

Nasza-klasa itp.

Napisane 18-06-2008 12:34 przez ErAgOg
A tak w ogóle to ostatnio jest moda na różnego rodzaju portale społecznościowe i wiele razy już ktoś pytał się mnie:
Cytuj:
Ej! ej! EJ!1 Ej, a ty masz konto na naszej-klasie??!
lub
Cytuj:
Dasz mnie do znajomych na foteczce?!
To takie na siłę dodawanie sobie gdzieś tam do jakiejś listy "znajomych" jest w/g mnie bez sensu i trochę mi przypomina zbieranie pokemonów x_X' ("catch them all!i!i!").
No i mógłbym się na ten temat teraz długo rozpisywać, ale...
ErAgOg's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 ErAgOg jest offline
stary
Ocena: 4 głosów, 3.00 średnia

Pro-evo-fpis!!1

Napisane 18-06-2008 12:10 przez ErAgOg
O jaa! Jak ja dawno tu nie pisałem ;o
ErAgOg's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 ErAgOg jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.


Powered by vBulletin 3