Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

KingdomWars - prologłe i o tako.

Napisane 26-02-2009 16:04 przez Kashek
Aktualizowano 26-02-2009 17:51 przez Kashek
Prologłe historii jeszcze nie powstałego PBFa KingdomWars (ja pisałem, cup) w formie opowiadania. Pierwsze moje opowiadanie, z góry uprzedzam więc. Nie jest to jakieś cudo. W ogóle to nie jest cudo. To jest trashbin. Ale taki rusty. I dirty. I w ogóle.

Akapity wziął chuj . Wiem, że to głównie są dialogi są, ale inaczej nie umiłem.

Rok 2023. Młodociany, rosyjski profesor Mikhail Hetekov właśnie udzielał konferencji prasowej.
- Panie Hetekov, czy rzekome...
Kashek's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Kashek jest offline
stary

PomocFake znowu w pracy!

Napisane 24-02-2009 16:38 przez GargoinX
Może nie tak świetne jak kiedyś, ale tak - PomocFake znowu czeka na nowych userów. Nieco wyczyszczone ze spamu, z nowymi pomysłami, konkursami, pomocami.


Pragniemy jak zawsze pomagać nowym fake'owcom i zapewnić miejsce dla zabicia czasu. Dalej w pracy jest Fake Arena, jednakże brak nam mistrzów gry i osoby odpowiadającej za to. Dlatego wraz z rekrutacją na moderatorów otwarta została rekrutacja na wyżej...
GargoinX's Avatar
Just an Orange
Napisane w O mnie, Fake'i
Komentarze 3 GargoinX jest offline
stary

Ruchome schody mojego życia

Napisane 21-02-2009 17:46 przez Potworny DestruktorDolera
Aktualizowano 22-02-2009 09:59 przez Potworny DestruktorDolera
Zanim zaczniesz czytać, tekst jest utrzymany w stylu onirycznym, momentami psychodelicznym, więc czytasz na własną odpowiedzialność.


Stanąłem na ruchomych schodach mojego życia. Do niedawna stałem w bezruchu, tuż przed nimi niezdecydowany na krok naprzód.

Teraz nadal stoję w bezruchu strwożonej wyciem wilka owcy, mimo to poruszam się. Czy naprzód? Trudno osądzić, wygląda na to, że schody prowadzą na dół. A może mi się wydaje? Może to świat pędzi w górę
...
Potworny DestruktorDolera's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 27 Potworny DestruktorDolera jest offline
stary

You have to burn the rope

Napisane 14-02-2009 19:47 przez GargoinX
"You have to burn the rope" (musisz spalić linę) jest znakomitą grą logiczno-zręcznościową. Wcielamy się w niej w wielkiego wojownika penetrującego wielkie zamkowe lochy. Krążąc po korytarzach wpadamy w pułapkę potwora; Grinning Colossus. Musimy mu stawić czoła, ale jest jedna przeszkoda - naszą jedyną bronią są topory, które ledwo kaleczą potwora. Naszym jedyną deską ratunku jest przechytrzyć bestię i zaatakować z góry... żyrandolem!

Znakomita grywalność, 1000 poziomów,...
GargoinX's Avatar
Just an Orange
Napisane w O mnie
Komentarze 33 GargoinX jest offline
stary

Powrót :)

Napisane 05-02-2009 18:25 przez Surtius
Po około roku przerwy wracam w grona tibijczyków oraz użytkowników tego forum . ktoś mnie jeszcze pamięta?
Surtius's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 Surtius jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:52.


Powered by vBulletin 3