Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 2 głosów, 1.00 średnia

Panfu kopiuje ClubPenguin ?

Napisane 31-01-2009 13:57 przez
Aktualizowano 31-01-2009 14:00 przez Abazel
Otóż od jakiegoś czasu gram w taką, przypadkową gierkę ClubPenguin, która mnie zainteresowała. Bardzo fajna gra, polecam, jakby ktoś z Was chciał zagrać podaję linka : [url]www.clubpenguin.com[/url] ,niestety anglojęzyczna, ale w sumie nie o tym miałam pisać.

Kilka dni ( a może tygodni ? ) później pojawiła się [B]polska[/B] gra Panfu. Jest zdumiewająco podobna do ClubPenguin. Dowód ?
W ClubPenguin co tydzień można znaleść nowe piny*, które pojawiają się w wizytówce gracza.
Piny- obrazki pojawiające się w rogu karty gracza
W Panfu też tak jest ! Drugie, łudzące podobnieństwo : W ClubPenguin można zaadoptować sobie puffla, kudłatą kulkę, taki jakby zwierzaczek. W Panfu tym razem jest coś przypominającego ptaka.
Trzeci dowód : Ubrania, w ClubPenguin można kupować tylko jeśli się jest tzw. memberem, czyli jak się ma płatne konto, i oczywiście w Panfu też tak jest.
Czwarty dowód : W ClubPenguin membery mogą przyozdabiać sobie igloo, a w Panfu można ozdabiać sobie ...domek na drzewie.
Piąty dowód : ClubPenguin ma wbudowane minigry w każde pomieszczenie. Oczywiście Panfu też tak ma

Mój wniosek jest taki że gdy twórcy Panfu zobaczyli grę ClubPenguin która cieszy się popularnością, chcieli również sobie dorobić.
Niestety ja zauważam że Panfu jest beznadziejną kopią, i ma słabszą grafikę. Nie ma rozbudowanych opcji, i mimo dobudowanych paru pomieszczeń jest taka mało rozrywkowa.
Przydałoby się ją polepszyć, inaczej Panfu zejdzie na psy.
A Wy co o tym myślicie ?
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9
stary

Code Geass ,a Death Note Lelouch ,a Raito

Napisane 29-01-2009 21:52 przez Evil_Aragami
Więc ten temat jest dla osób ,które obejrzały obydwie serie anime:
-Code Geass
-Death Note

Chcę tu poruszyć temat głównych bochaterów
-Raito
-Leloucha
Obydwoje chcieli oczyścić świat każdy z nich był zwykłym (lub żył jak zwykły) nastolatek odmieniła ich moc.Raito miał szczęście znaleźć Death Note wyobraźcie sobie co by było gdyby Lelouch miał Death Note swój cel mógłby wykonać bez najmniejszego trudu.A raito jakby miał Geass jego misja była by bardzo...
Evil_Aragami's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 Evil_Aragami jest offline
stary

Moje opowiadanie.

Napisane 29-01-2009 01:33 przez Serious Sam
http://serioussam.blog.onet.pl/

Pisałem ''na szybko''.
Coś na styl WP.
Będę dodawał następne części. Komentujcie...
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Serious Sam jest offline
stary

Edziu

Napisane 28-01-2009 22:07 przez Alanus Lutinum
Aktualizowano 28-01-2009 23:13 przez Alanus Lutinum
To mój nowy pseudonim na moim nowym blogu poisanym od dwóch tygodni. Oto link: http://edziowo.blox.pl/html
Alanus Lutinum's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Mini-notki
Komentarze 1 Alanus Lutinum jest offline
stary

Wiedźmin, czyli potęga wyobraźni

Napisane 27-01-2009 20:59 przez Shantirell
Aktualizowano 20-02-2009 23:00 przez Shantirell
(dalsza część tematu może zawierać szczegóły fabuły Wiedźmina. Starałem się jak mogłem by ich uniknąć, jednak, osoby, które są właśnie w trakcie czytania i nie chcą się o czymś przedwcześnie dowiedzieć, niech lepiej unikną czytania "wstawek", które są poprzedzone trzema gwiazdkami: ***. Właściwie to tylko trzecia, ostatnia, coś, że tak powiem, zdradza.


Wiedźmin, czyli potęga wyobraźni


Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej....
Shantirell's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Shantirell jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.


Powered by vBulletin 3