Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Garalia, opis swiata

Napisane 24-01-2009 05:57 przez Michoss
Aktualizowano 25-01-2009 15:49 przez Michoss


Garalia to archipelag trzech dużych, oraz kilkudziesięciu niewielkich wysepek lezący na Oceanie Insaya, na planecie Zarion.



Zarion jest czwarta planetą od Słońca, Ziemią, w innym, nieznanym nam zakresie czasoprzestrzeni uniwersum. Jej historia jest podobna do Ziemskiej, do momentu, w którym potężna fala pochodzenia kosmicznego uderzyła o powierzchnie planety. W każdym razie, do dziś dwa księżyce...
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Napisane w Garalia
Komentarze 6 Michoss jest offline
stary

Garalia-Ogólne Info

Napisane 24-01-2009 04:37 przez Michoss
Garalia to tworzony przeze mnie świat fantasy. Jest rozbudowany, ma trochę oryginalnych pomysłów i łamie stereotypy. Na początku planuje dać opisy świata, państw, ras (oraz gatunków) oraz kilku ciekawych rzeczy. Gdy wszystko będzie gotowe, mam zamiar prowadzić sesje RPG. Przez najbliższe kilka dni będzie można jednak jedynie poczytać.

Z racji iż Rothes wprowadził terro...Erhm, gardło mnie boli. Oczywiście, że miałem na myśli że Rothes pilnuje porządku i dba o łatwość używania forum....
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 3 Michoss jest offline
stary
Ocena: 6 głosów, 4.33 średnia

Rozmowy o wszystkim oraz apel (przeczytaj zanim skasujesz!).

Napisane 23-01-2009 22:54 przez Wielkimanitu
Aktualizowano 24-01-2009 14:18 przez Rothes
Wychodząc naprzeciw żądaniom braci blogowej, nie pytając o zdanie moderatorów, niniejszym otwieram tę oto wpis. Ma on zaspokoić dążenia blogowiczy do pewniej formy rozrywki blogowej, ale także odciążyć pracę blogowych moderatorów (Rothes, jesteś tam?).

Uprzejmie prosiłbym użytkowników, aby wszelki spam ukazywał się tylko w tym wpisie - jeśli zaś macie do dodania coś dłuższego, ciekawego - od siebie - możecie założyć nowy wpis (licząc się jednak z normalnym, surowym traktowaniem ze...
Zbanowany
Napisane w Spam.
Komentarze 12 Wielkimanitu jest offline
stary

Mam pomysł na świat...

Napisane 16-01-2009 18:23 przez irwin546x2
Wyobraźcie sobie świat, pełen potworów, mitów, legend, gdzie koszmary mogą stać się rzeczywistością. Świat, w którym patrząc w lustro, możesz zostać zaatakowany przez cienia. Świat, w który przemierzają zastępy niezliczonych, siejących chaos i niszczących wszystko na swej drodze.
Dodajcie do tego, rozłamy w państwie, anarchię, ludzi pogrupowanych w liczne frakcje, wzajemnie się zwalczające.

hmm.. w sumie, może to rozwinę 0.o.
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Rpg
Komentarze 37 irwin546x2 jest offline
stary

Znak Zastrzeżony

Napisane 15-01-2009 17:57 przez Pisay_666
No więc moja ciocia jest krawcową i wpadła na pomysł, żeby szyć futerały na telefon, jakieś rekwizyty do użytku codziennego i tym podobne.

No i teraz pytanie ode mnie/od nas:
Czy Tibia ma znak zastrzeżony? Bądź takie Naruto, Bleach, Death Note czy coś?

Chodzi mi tutaj o to, czy ciocia mogłaby to szyć bez pozwolenia?
Pisay_666's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 21 Pisay_666 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:05.


Powered by vBulletin 3