Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary
Ocena: 5 głosów, 3.40 średnia

Altaron...

Napisane 14-01-2009 09:40 przez irwin546x2
Ha. Mam jeszcze 10 minut do wyjścia i nic do roboty - to napiszę coś o Altaronie.
Altaron... hmm..
Był to projekt ,,starej tibi", serweru RPG, gdzie liczy się głównie klimat. Ciekawe zadania, dialogi, charaktery NPCetów, etc. - wszystko to, złożyłoby się na świetną mieszankę.
No właśnie - czemu mówię w czasie przeszłym?

Altaron upadł, mimo prób zatuszowania tego przez pozostałych członków teamu - min. Scobla i Optymistica . Nikt poza nimi (i Drakona),...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 35 irwin546x2 jest offline
stary

Klimatyczny fejk, z dawką orgazmu od prosiaka (i tak nie czytacie tytułów...)

Napisane 13-01-2009 18:20 przez Avios
Tak, tak... Mam zamiar zrobić klimatycznego, poważnego fejka, no może z małą dawką 'chómoró'.

I teraz głosujcie na pomysł:

1.
Ork, który zanzał uczucie litości i sprzymierzył się z ludźmi.

2.
Kapłan Shadow, zawłądną ogromna mocą, ale ta była zbyt potężna dla niego i moc zawładnęła nad nim. Gdy ma zamiar zabić ostatniego... Ostatnich dwóch ludzi - chłopaka i dziewczynę - warcają mu zmysły i teraz próbuje odbudować ludzkość i szkoli chłopaka...
Avios's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Avios jest offline
stary

Forum emotikonowe >.<

Napisane 13-01-2009 15:12 przez Pacz_knight
Tak, tak! Wszyscy milosnicy emotikonkow, ci ktorzy wpisali sie do mojej grupy Emoticons Lovers! Przed sec. powstalo forum grupy. Wszystkich czlonkow grupy zapraszam na forum, a tych ktorzy uwielbiaja pokazywac swe uczucia poprzez emotki zapraszam do dolaczenia sie.
Forum grupy: http://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=268
Pacz_knight's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w O mnie...
Komentarze 6 Pacz_knight jest offline
stary

Straciłem najlepszą koleżankę...

Napisane 13-01-2009 00:12 przez Potworny DestruktorDolera
Aktualizowano 13-01-2009 00:18 przez Potworny DestruktorDolera
Do dziś miałem koleżankę A. Od jakiegoś czasu oboje zaczęliśmy czuć coś do siebie. Zbliżać się, łaknąc uwagi i bliskości. Pojedyncze milczące spojrzenia, wprowadzały nasze ciała w lekkie drżenie. Ona miała chłopaka, którego głównym problemem było to, że był skończonym dupkiem. Mówiła mi czasami o swoich z nim problemach. Że każe jej wybierać między sobą, a np spotkaniem z przyjaciółmi. Podstawowy błąd, kochasz kogoś? Nie każ mu/jej wybierać, bo w zależności od Twojej płci, stajesz się suką lub...
Potworny DestruktorDolera's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 24 Potworny DestruktorDolera jest offline
stary

Mam ambigram

Napisane 11-01-2009 21:52 przez Michoss
Wikipedia: Ambigram

Jakby ktoś się nie zorientował: To to powyżej bloga. Jak nie wierzycie to sprawdźcie, do painta i obróć o 180*.
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 2 Michoss jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin 3