Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Życzenia.

Napisane 05-01-2009 14:51 przez pentagram
Szczęśliwego nowego roku.
pentagram's Avatar
Zbanowany
Napisane w Życzenia
Komentarze 2 pentagram jest offline
stary

Le Parkour- "Sport czy Sztuka"

Napisane 04-01-2009 15:59 przez Cygan Slejter
Aktualizowano 06-01-2009 21:23 przez Cygan Slejter
Ostatnio mnie naszła refleksja czym tak naprawde jest parkour (dla niewiedzących co to w ogóle jest parkour wysyłam do wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Parkour)
W końcu doszedłem do wniosku, iż nie da rady tego tak podzielic do konca, kazdy na swoj sposób patrzy na parkour, jedni widza w nim sport a drudzy sztuke. Ja widze w nim Sport, dzieki któremu mozna wzmocnic cialo, byc bardziej elastycznym, poprawia kondycje i pozwala poczuc sie wolnym "w miastach ktore ludzie zbudowali...
Cygan Slejter's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Cygan Slejter jest offline
stary

The Seven, Prolog

Napisane 03-01-2009 15:44 przez Michoss
W piękny wiosenny dzień, spora grupka ludzi zebrała się w Rezydencji wilków na skraju Spustoszonych Równin. Czekali by powitać grupę śmiałków, która wyruszyła walczyć ze złem piekielnych dołach, głęboko pod ziemią. Wśród oczekujących były ich rodziny, przyjaciele oraz nietypowa para- kamerdyner i gosposia. Czekali na powrót Lorda Fabora, ekscentrycznego bogacza który w ramach 'weekendowej wycieczki' postanowił zapłacić bohaterom za opiekę i wybrać się do jaskiń.
Plany wyprawy były dokładne....
Michoss's Avatar
Kapłan Preclanski
Komentarze 4 Michoss jest offline
stary

Nowy rok

Napisane 01-01-2009 22:27 przez Levi
"Co do dnia przed wieloma laty..."
(Przypomnijcie sobie to pierwsze zdanie wypowiedziane przez Daeghuna, na samym początku Newerwinter 2)
Właśnie zaczął ,a dokładniej 22 godz temu Nowy Rok, a więc nie wypada nie życzyć Szczęśliwego Nowego i Wszystkiego Najlepszego.

Aby zacząć jakoś z sensem powiem wam co skłoniło mnie do założenia bloga. Cóż jest to chęć sprawdzenia się, zobaczenie ile osób czyta blogi i jak to jest odbierane. Po części powodem założenia tego...
Levi's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Levi jest offline
stary

Love Story...

Napisane 01-01-2009 19:40 przez Bordo
Witajcie :>
Na sylwestrze poznałem super dziewczynę. Wybaczcie, ale nie mam zbytnio czasu teraz opisywać całej historii, być może napiszę później. Ja zajmuję się śpiewaniem (głownie g-funk czyli rap + śpiewane refreny). Dziewczynie tej bardzo się to spodobało i chciałbym nagrać jakąś spokojną piosenkę, taką trochę "Love Story". Na podkładzie, oraz historię tego typu z www.myspace.com/bonibons - drugie nagranie "historia pewnej historii", mam ten podkład i chciałbym...
Bordo's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 13 Bordo jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:28.


Powered by vBulletin 3