Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Jak dedajom polacy ;(((((

Napisane 08-11-2007 20:53 przez Ryłek
Ostatnio hanciłęm na demonah przy tais i podszedło do mnie cztereh polakuw, wjem rze to polaki bo oni do mnie:
"PL?!"
a ja dla rzarcika muwie rze "Nie, SWE!" :D:D:D
I oni mnie ftedy bijom X(
Ja dobiegam do tais juz prawie swiontynia i super jeszcze troche troche kratkuw zostalo! :baby:

I nagle friz!
Dedli mnie! X(X(

No i co ja mam zrobic mi powiedzcie bo ja powiedzialem dla rzarty, ze ja SWE a oni sie nie znajom na rzartach.
Acha, gdybyktos chcial mi pomuc to muj nick to Magic Knigt Mage from Iridia on Askara. Gram na świecie ANTICA!

Prosze pomurzcie!
Ryłek's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 Ryłek jest offline
stary

Onori mastah forum

Napisane 21-10-2007 00:25 przez Ryłek
Kto go lubi to renka do gury i wpisywać mjasta! On jest taki inteligentny i w ogule nikt go nie pokona w bitfie słownej!!!!! 8o8o8o8o
Ryłek's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12 Ryłek jest offline
stary

Pionteczek

Napisane 13-10-2007 01:34 przez Ryłek
Dzisiaj hanciłem z rańcówy na demonah, potem poszłem do szkoły i było zajebiaszczo bo kolega powiedzial ze konczy gre i mi odda swojom postac (siudmy lew :cup::cup::cup::cup:8o:]). Potem przyszłem do domu i odpaliłem forum i temacior o mis forum! Ale ladna ta Karocia!!o1neon1o POczytałem też posty Walda_Keuriósa - muj miszcz on potrafi nubom dowalac i dzienki niemu nie bendzie juz na forum takih idjotuw jak Olorion. czy Ghostiet, tylko same porzonde ludzie w stylu Matiiii, LolnY, Rayza i Korektor to moje ziomki som!
Pozdro.
Ryłek's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Ryłek jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:05.


Powered by vBulletin 3