Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Travian = Klikomania

Napisane 16-03-2009 00:30 przez Lord Dreathan
Klik klik klik...tak to się zaczeło...pewnego pięknego dnia wszedłem na Garenę, patrzę, a tu reklama Traviana! Włączam Tibię.pl i cóż widzę? Reklamę Traviana... Zatem założyłem konto i teraz tak sobie leci....włączam komputer...klik klik...odliczanie do wystarczającej ilości surowców...klik klik...zdobywam złote monety i klikam dalej...kończy się budowa...klik klik. Idzie atak! Trzeba zrobić wojsko...zatem co? Klik klik.... Przyszedł raport...klik...no tak...katapulty...klik klik.

...
Lord Dreathan's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 Lord Dreathan jest offline
stary

Quo Vadis Tibio?

Napisane 25-06-2008 02:29 przez Lord Dreathan
Dziwne... przed tym wpisem byłem pewien, że na forum tibii.pl znajdował się temat o podobnym tytule, jednak wg. wyszukiwarki owy temat nie istnieje. Tak czy owak... można poświęcić jeden post na temat tej gry. Sam zacząłem grać w 2002. Mówiąc szczerze, nie pamiętam jaka wersja gry to była. Prawdopodobnie coś koło 7,1. W tamtych czasach, zdobycie 100 lvla było naprawdę sporym osiągnięciem, a posiadacze takiej postaci zyskiwali respekt i szacunek graczy. Niewielu wtedy było druidów i sorców. Tylko...
Lord Dreathan's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Lord Dreathan jest offline
stary

"Moving back instead of forward seems to me absurd"

Napisane 09-06-2008 15:00 przez Lord Dreathan
Aktualizowano 09-06-2008 16:54 przez Lord Dreathan (hahxd błąd logiczny wymieniony w komentarzu X-zera)
No tak - te słowa idealnie oddają uczucia człowieka, który przez długi czas zajmował się progressowaniem ze swoją gildią. I nagle co? Ludzie z nieokreśolnych bliżej powodów zaczynają nas opuszczać, emigrują, kończą z grą. Reszta natomiast nie bardzo może cokolwiek zdziałać nie mając porządnej ekipy na raidy. Początek końca zwykle umyka nam sprzed oczu. Wydaje się, iż jest to chwilowy kryzys. Jednakże z biegiem czasu zaczyna do nas docierać, że to już koniec wspólnej wędrówki. Tym, którzy pozostali...
Lord Dreathan's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 1 Lord Dreathan jest offline
stary

Ciągłe walki o dominujące MMORPG.

Napisane 08-06-2008 12:21 przez Lord Dreathan
Wpis Pierwszy:<patrz tytuł>

Denerwują mnie ciągłe walki między forumowiczami na temat najlepszego MMORPGa. W szczególności irytują mnie wypowiedzi osób, które nie mają zielonego pojęcia o komentowanej przez nich grze. Ci co mnie znają, wiedzą że ja zawsze staram się być obiektywny i prawie zawsze popieram swoje racje argumentami, gdyż nie mam w zwyczaju (jak pewni ludzie) rozpisywać się na temat MMO, z którym nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Dlatego prosiłbym o zastanowienie...
Lord Dreathan's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 Lord Dreathan jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin 3