Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Pamiętnik Michała...

Notki

Oto mój pamiętnik...
Oceń

24.06

Napisane 03-07-2008 13:38 przez Offspringer
Hiho!

Dzisiaj rano wstałem, koło 9. Pojechałem na rowerze mamy (bo mój zepsuty ;/), do wujka do pracy. I zrobiłem kilka kilometrów do prawie samego końca Grabiszyńskiej, i spowrotem. Zmęczony wróciłem, napiłem się, i wszedłem na kompa. Jak zwykle gg, nasza-klasa itp. Myśle teraz nad skasowaniem konta na naszej-klasie, bo jest mi przecież nie potrzebne, a to jest serwis aby znajdywać swoich DAWNYCH znajomych, a nie sprzed 2 lat. Myśle że powinni tam zakładać konta, tylko ludzie powyżej 25 lat. Ale to tylko moje przemyślenie. Gdy tylko skończyłem się bawić na kompie. Szukałem 15 minut zasilacza do keyboardu... gdy już go znalazłem, pograłem dwie godzinki i położyłem się odpocząć 15 minut. Dzwonek do drzwi, otwieram. A tam Dominik stoi i sie pyta czy mu coś wydrukuje, mówie że nie bo mam tylko skaner, a drukarka nie działa. Poszedł prosić kogoś innego xD. Potem znowu wszedłem na kompa, miałem ochote zrobić o czymś stronke, i wymyśliłem że zrobie strone z darmowymi MP3. Narazie nic profesjonalnego ale..:
http://www.darmoweempe3.yoyo.pl

Kilka piosenek wrzuciłem, ale będzie więcej.
Gdy skończyłem robić stronę, uploadnęłem ją na serwer.
Potem położyłem się znowu na 20 minut bo zbudził mnie telefon z hotelu że mnie gdzies zapraszają (?). Nawet baby nie słuchałem, tylko odłożyłem słuchawke gdy skończyła seplenić coś o zaproszeniu -.-. Potem wszedłem na kompa znowu, i zacząłem pisac notke..
Komentarzy 1

Komentarze

stary
nie radziłbym robić takich mini warezowych stron bo jest to udostępnianie komercyjnej muzyki czyli jest to karalne...
Napisane 07-07-2008 01:54 przez Kinderr Kinderr jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Offspringer

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:04.


Powered by vBulletin 3