Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Bluray

Notki

Oceń

Najlepsze MMO

Napisane 22-11-2008 15:43 przez Bluray
Nie, nie mam zamiaru wytyczać tu najlepszego MMO, ani prowadzić jakieś sondy, czy dyskusji.

Zamierzam przekazać wszystkim graczom, że nie można wytyczyć "Najlepszej gry MMO", dlaczego? Ponieważ każdy ma swój gust i nie należy człowiekowi wmawiać, że jak gra w tibie, to ta gra jest syfem i w ogóle powinien grać w World of Warcraft. Nie należy kierować się tabelkami, czy ilością graczy. To jeżeli komuś podoba się Tibia, Maple Story, OGame, World of Warcraft, czy też inna gra, to tylko jego sprawa i na pewno nie powinien na siłę grać w tę "lepszą grę", żeby zadowolić wzburzonych fanów ("fff... on gra w wow'a, a przecież każdy wie że gw lepsze"). Tak jak już pisałem, dla jednego może najlepszym MMO być World of Warcraft, czy Warhammer Online i nie należy mu na siłę narzucać swojej gry, co prawda można komuś przedstawić, czym gra się charakteryzuje itp. Więc kłótnie która gra MMO jest najlepsza, są po prostu bez sensu i tylko spamują forum.

Pozdrawiam
AenBluray
Komentarzy 15

Komentarze

stary
Aron Roar's Avatar
rly? Co ty nie powiesz?
Napisane 22-11-2008 15:54 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Rayza's Avatar
WO górna półka?
chyba tylko z budżetu i produkucji... to jakiś kiepski WOW jest po prostu a każde dobre mmo ma coś w sobie
wow ma oryginalność
Maple - 2D
tibia - niewiem,ale coś ma..
lunia - oryginalny schemat (walka jest w wybranych odblokowanych planszach etc )
Napisane 22-11-2008 16:02 przez Rayza Rayza jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Dzięki, nie wiedziałem.
Napisane 22-11-2008 16:03 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Cytuj:
tibia - niewiem,ale coś ma..
Tibia - Grafiki pod kątem 45 stopni, które można łatwo edytować, wyciągać i używać w fake'ach. \o/
Napisane 22-11-2008 16:42 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Napisałem to, bo jednak większość tego nie wie i dalej są kłótnie na temat która gra jest lepsza, nie musicie od razu pisać że "odkryłem Amerykę"

Czy ja gdzieś pisałem że WO jest górna półka?
Napisane 22-11-2008 16:42 przez Bluray Bluray jest offline
Aktualizowano 22-11-2008 16:45 przez Bluray
stary
sphinx123's Avatar
Zauważyłem przynajmniej po sobie, że uważam za najlepsze mmorpg to w które akurat gram ; < Np. mam fazę na L2 to jest "Eeej w ogóle lepsze przecież od WoW'a!" potem gram w WoW'a i jest "Jaaa, jednak L2 ssie w porównaniu do tego" <3
Napisane 22-11-2008 17:13 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Michoss's Avatar
WoWsux L2rox
Napisane 22-11-2008 17:37 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Marcin24's Avatar
@up
Signed!
Napisane 22-11-2008 17:51 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
Cytuj:
tibia - niewiem,ale coś ma..
Tibia ma najlepszy (tak, tak wg mnie, nic wam nie narzucam) system pvp.
WoW- dobry przed wbiciem maksymalnego lv, później nudy.
L2- aff.. to po prostu kolejna durna gra, która przyciąga ludzi tym, że jest darmowym 3d (nadal moje zdanie, nadal nic wam nie narzucam)
Napisane 22-11-2008 18:17 przez Akkorin Akkorin jest offline
stary
Fred_Flintston's Avatar
[QUOTE]Tibia ma najlepszy (tak, tak wg mnie, nic wam nie narzucam) system pvp.[/QUOTE]

Tibijski system PvP jest denny, ale jego plusem jest, że można, po paru miesiącach, przy pomocy kilkunastu kumpli, opanować serwer. Całkowicie. I to mi się podoba.

PS Właśnie, zna ktoś podobną grę (w tej kwestii oczywiście) do Tibii?
Napisane 22-11-2008 18:21 przez Fred_Flintston Fred_Flintston jest offline
stary
sphinx123's Avatar
L2 nie jest darmowe, nie jest "kolejnym nudnym 3D" bo to właśnie takie gry się na nim wzorowały, niestety nigdy nie potrafiły pierwotnej gry przewyższyć
Napisane 22-11-2008 18:24 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Zamne's Avatar
Cytuj:
PS Właśnie, zna ktoś podobną grę (w tej kwestii oczywiście) do Tibii?
nie ma takich z grafa 2d niestylizowana na anime (chwała za to Cipsoftowi)
Napisane 22-11-2008 20:25 przez Zamne Zamne jest offline
stary
sphinx123's Avatar
Ultima Online jest w 2D i niestylizowana na anime o0
Napisane 22-11-2008 21:55 przez sphinx123 sphinx123 jest offline
stary
Alanus Lutinum's Avatar
100% racji bracie. Tyle, że takie wojny są prowadzone pośród nierozgarniętych dzieciaków bezwzględnie ulegających presji otoczenia.
Napisane 11-01-2009 19:09 przez Alanus Lutinum Alanus Lutinum jest offline
stary
Argen's Avatar
No i w twoim apelu mającym zapobiec kłótniom na temat najlepszego MMO powstała następna (a raczej powstanie niedługo).
Napisane 19-01-2009 22:53 przez Argen Argen jest offline
Aktualizowano 19-01-2009 23:26 przez Argen
 
Ostatnie wpisy bloga Bluray

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:16.


Powered by vBulletin 3