Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Wprowadzenie

Napisane 31-12-2007 11:22 przez Xall
Ten Blog będzie o wydarzeniach ze świata celesta.
Prosze aby gracz z celesta wysyłali jakieś news (sam o wszystkim nie wiem) najlepiej z ss email [email protected] lub na gg 3378389
Będe też publikował ogłoszenia o clean qestów. Jeśli masz jakieś inne propozycje pisz.
Xall's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Xall jest offline
stary

Kolokwia..

Napisane 31-12-2007 00:05 przez neopostman
Ehh, to moj pierwszy wpis do bloga i juz taki brutalny-.-. A jak by niemogl taki byc skoro w jednym tygodniu mam 3 kolokwia.. I mi sie w dodatku uczyc nie chce :/... Moze ktos jest w mojej sytuacj i rozumie,i widzi ile czasu zabiera Tibia dzieki ktorej teraz ryje jak ten koziol dnie i noce . Tutaj taka mala anegdotka dotyczaca mojej sytuacji. "Live Is Brutal, Full Of Zasadzkas, And Sometimes Kopas W Dupas".
neopostman's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 neopostman jest offline
stary

Gumowa lala dla psa.

Napisane 30-12-2007 18:39 przez Kup.Se.Musk
Kup.Se.Musk's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Kup.Se.Musk jest offline
stary

Rumunia - nasz unijny BRAT!

Napisane 30-12-2007 18:38 przez Kup.Se.Musk
Kup.Se.Musk's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Kup.Se.Musk jest offline
stary

Witam :)

Napisane 30-12-2007 15:22 przez Marsseel
Pierwszy raz spotykam się z blogami na forum, a na prawdę z wielu for aktywnie korzystałem. Super sprawa, brawo dla Adminów za pomysł .

Jestem nowy na forum postanowiłem się przedstawić. Mam na imię Łukasz, chodzę do 1 klasy Liceum Ogólnokształcącego do klasy o profilu biol-chem. W przyszłości zamierzam studiować medycynę lub farmację. Interesuję się komputerami i muzyką. Słucham wszystkiego, najbardziej lubię oglądać MTV i MTV2 i generalnie słucham tego co tam puszczają ale oczywiście...
Marsseel's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Marsseel jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin 3