Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Speluna

Notki

Spam Center
Oceń

Ale mam farta

Napisane 18-07-2009 11:43 przez Aron Roar
Aktualizowano 18-07-2009 11:46 przez Aron Roar
To nie w moim stajlu ale napiszę o sobie poważnie.

Otóż sprawa polega na tym, że pewien kumpel od zawsze mi mówił "Masz takiego farta! Przecież muszą być jakieś limity!". A ja od zawsze go wyśmiewałem i nie brałem tego do siebie. I ostatnimi czasy pomyślałem o tym (człowiek na permie robi czasem dziwne rzeczy).
Stwierdziłem, że ma 100% rację. Przy czym jemu chodziło raczej o moje oceny, a podejście do nauki, zaś ja pomyślałem o czym innym.
Otóż to myślenie naszło mnie po tym jak idąc z przyjacielem - tak teraz wiem to na pewno - wdałem się w bójkę z członkiem ekipy osiedlowych kozaków (od zawsze popadałem w konflikty). Większość ludzi, których znam nie włączyłoby się gdy ich przewaga była czterokrotna. A on się włączył. I to mnie naprawdę zszokowało, bo o ile ja często wpadam w bójki, to on nigdy w żadnej nie uczestniczył.
I po tym wydarzeniu zacząłem intensywniej myśleć. Zazwyczaj myślałem o tym czego nie mam, a wtedy pomyślałem o tym co mam. I mam naprawdę świetnego przyjaciela, na którego omen nomen przypuszczam, że nie zasłużyłem. Mamy świetną paczkę najlepszych na świecie koleżanek i kolegów.
I chociaż nie jestem bogaty i piękny to jestem szczęśliwy. Morał z tego taki moje szkarady, że patrzcie na to co już macie,a nie fantazjujcie o zielonych migdałach.

P.S.
Stwierdziłem, że mam mało notek więc nocic mi!
Komentarzy 7

Komentarze

stary
Rybzor's Avatar
Niedowartościowana osoba widząca swoje pozytywne strony, wat a rare.
Napisane 18-07-2009 12:34 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Rypko, w Twoich ustach brzmi to jak komplement.
Napisane 18-07-2009 12:39 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
A z koleżankami to na skakankach skaczecie? Czy w prezerwatywkę, eee, znaczy w gumę gracie?
Napisane 18-07-2009 13:55 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Prawie. W siatkę gramy albo w pokera rżniemy. Czasami skoczymy też na snooka. No i organizujemy imprezy.
No i widzę, że za młody z Ciebie królik. Ale nie martw się. Zainteresowanie płcią przeciwną przyjdzie później.
Napisane 18-07-2009 14:01 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
Aktualizowano 18-07-2009 14:02 przez Aron Roar
stary
DK-LOG.911's Avatar
No a kto wygrał w tej "bójce"?
Napisane 18-07-2009 14:18 przez DK-LOG.911 DK-LOG.911 jest offline
stary
piternet's Avatar
@up
Jak mogłeś w niego zwątpić? Pewnie, że on.
Napisane 18-07-2009 14:21 przez piternet piternet jest offline
stary
Rybzor's Avatar
Cytuj:
No i widzę, że za młody z Ciebie królik. Ale nie martw się. Zainteresowanie płcią przeciwną przyjdzie później.
Rotfl umarłem : d
Napisane 18-07-2009 14:27 przez Rybzor Rybzor jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Aron Roar

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin 3