Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Mam pomysł na świat...

Napisane 16-01-2009 18:23 przez irwin546x2
Wyobraźcie sobie świat, pełen potworów, mitów, legend, gdzie koszmary mogą stać się rzeczywistością. Świat, w którym patrząc w lustro, możesz zostać zaatakowany przez cienia. Świat, w który przemierzają zastępy niezliczonych, siejących chaos i niszczących wszystko na swej drodze.
Dodajcie do tego, rozłamy w państwie, anarchię, ludzi pogrupowanych w liczne frakcje, wzajemnie się zwalczające.

hmm.. w sumie, może to rozwinę 0.o.
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Rpg
Komentarze 37 irwin546x2 jest offline
stary
Ocena: 5 głosów, 3.40 średnia

Altaron...

Napisane 14-01-2009 09:40 przez irwin546x2
Ha. Mam jeszcze 10 minut do wyjścia i nic do roboty - to napiszę coś o Altaronie.
Altaron... hmm..
Był to projekt ,,starej tibi", serweru RPG, gdzie liczy się głównie klimat. Ciekawe zadania, dialogi, charaktery NPCetów, etc. - wszystko to, złożyłoby się na świetną mieszankę.
No właśnie - czemu mówię w czasie przeszłym?

Altaron upadł, mimo prób zatuszowania tego przez pozostałych członków teamu - min. Scobla i Optymistica . Nikt poza nimi (i Drakona),...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 35 irwin546x2 jest offline
stary

atuty w FATE i fudge

Napisane 27-12-2008 22:15 przez irwin546x2
Mówi nam święta księga: Jest napisane oto:

[Atuty]

Atuty to specyficzne zdolności, triki i sztuczki zwykle (choć nie zawsze) opierające się na jakiejś Umiejętności. Stąd wynika ich specyficzny zapis - "Jedna ręka na kierownicy (Prowadzenie) - postać nie otrzymuje modyfikatora -1 za dodatkową akcję prowadzenia" - gdzie po podaniu nazwy określa się Umiejętność, którą wspomagają.

Atuty to także pewne wyróżniające postać pozytywne cechy nie będące...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 irwin546x2 jest offline
stary

Mody to zuo

Napisane 25-12-2008 15:09 przez irwin546x2
Aktualizowano 25-12-2008 16:20 przez irwin546x2
Mody to zuo!
Argumenty za moją tezą:
- Mody ograniczają moją wolność i wprowadzają cenzurę
- Mody nie wierzą w gurwę
- Większość z nich nie zważając na płaszczenie się, robienie skomplikowanych gestów i zaklinanie się na świętego , nie przywracają tematów.
- mody kradną ikonkę ;<, :< i ;f.
- mody banują!
- mody kasują tematy (dobhhło) i robią czystki - kasują 666 ostatnich tematów, nie patrząc czy nie ma tam świetnego wpisu o kamieniach...
irwin546x2's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 25 irwin546x2 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:34.


Powered by vBulletin 3