Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Z życia senior tutora, czyli mój własny punkt widzenia

Notki

Witam. Jestem senior tutorem z Pacery. Będę Wam tu opisywał mniej lub bardziej swoją pracę, przybliżał Wam jak wygląda życie na Pacerze, rozmyślał, bujał, dywagował, dyskutował, filozofował, etc. Oprócz tematów tibijskich będę również opisywał różne - ciekawe dla mnie rzeczy. Czyli po prostu wielki misz-masz. Jeśli macie jakieś sugestie, piszcie śmiało w komentarzach, PW czy na e-mail.
Oceń

Trochę z Help Channela i zakupowych wywodów ciąg dalszy

Napisane 26-11-2007 11:30 przez Kaito Yamaro
Nadal leżę chory i mimo antybiotyku cienko mi się poprawia. W dodatku ostatnio przybyło dużo 'TS-tutorów'. Ani się na niczym nie znają, ani nic powiedzieć po angielsku nie potrafią. Czasem żal mi się robi takich debili, ale ostatecznie odpuszczam - no bo co mogę zrobić? Trzeba być kretynem, no bo co za idiota takie coś na tutor channelu mówi?

09:36 Kaito Yamaro of Pacera [50]: hiho
09:37 iks igrek [115]: Hi Kaito can i help you ?
09:37 Kaito Yamaro of Pacera [50]: rotfl?


Co jak co, ale czy człowiek już normalnie przywitać się z innymi nie może? Pomijając fakt, że osoba z 8-miesięcznym stażem tutorskim nie prosiłaby chyba o pomoc osoby, która zdała parę dni temu, na dodatek używając cheatów... A żeby dodać smaczku, najwięcej takich (w tym wyżej wymieniony Iks Igrek) to Polacy. Chwała Ci, Narodzie.

Wracając do zakupów: wielokrotnie miałem problem z nazwą... no właśnie, jak to nazwać? Jedni mówią: siatka, drudzy: torba. Słyszałem również: reklamówka, worek, a nawet zrywka. I to ostatnie jest cholernie dziwne, bo jak byłem w pewnej miejscowości i zostałem przy kasie zapytany, czy potrzebuję 'zrywki', to lekko mnie zgięło. Jakby nie można było uniwersalnej nazwy wprowadzić. A co do reklamówki... to jaka to reklamówka, skoro większość "foliowych torebek*" jest przezroczysta?

Na koniec przywołam jeszcze jedną konwersację - wypowiedzi tutora na pomarańczowo. Tym razem bez mojego udziału.

17:14 Brezzen [11]: Can i made char with nick from institutions
17:14 Brezzen [11]: For example
17:15 Brezzen [11]: primary school
17:15 Kapitan-Dragonlord [62]: nope
17:15 Brezzen [11]: Why? What rule? I must see that
17:15 Bujapuss [69]: it must describe a person
17:15 Brezzen [11]: So it's 1b?
17:15 Kapitan-Dragonlord [62]: rule 1b or 2b.. idk really
17:15 Bujapuss [69]: 1b
17:16 Brezzen [11]: Ok, thanks guys for fast help.
17:16 Brezzen [11]: I only checking you.


Czy też ludziom nie wstyd?

__________________________________________
* Jeśli chcesz, wstaw w zamian: siatka, zrywka, reklamówka, torebeczka, cokolwiek. Tylko się mnie nie czepiaj, że użyłem tej nazwy.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Pustelnik's Avatar
No zal... widzisz niektórzy robia tutora tylko po to by miec to
"miano" i tez zeby logowac sie na test server dla tutorow ... no Cip Soft moglby zrobic taki ogolny test dla kazdego i by wyszlo kto jest "prawdziwym" a kto poprostu "leci" w glupa :>
Pozdrawiam
Napisane 26-11-2007 15:03 przez Pustelnik Pustelnik jest offline
stary
Pat_o.O's Avatar
Haa dobre :P Dobrze powiedziane ze zostaja Tutkami aby szpanowac a nie pomagac(przeciez o to tu wlasnie chodzi) xD Pozd
Napisane 26-11-2007 15:40 przez Pat_o.O Pat_o.O jest offline
stary
Tym's Avatar
O rety co za ludzie...
Sprawdzać wiedze tutora - co takie działanie ma na celu?
A tak w ogóle, Kaito jak bardzo może być irytująca praca
tutora i czy nadal czerpiesz przyjemnośc z gry?
Pozdrawiam
Napisane 26-11-2007 22:09 przez Tym Tym jest offline
stary
Misza's Avatar
Weź ty mi powiedz, o co ci właściwie chodzi w pierwszym dialogu. Bo jeśli to Help Channel, to właśnie ty w tym momencie wyszedłeś na kretyna. Help Channel służy do pomocy, nie do rozmów i witania się.
Napisane 27-11-2007 21:37 przez Misza Misza jest offline
stary
Slythia's Avatar
Pierwszy to tutor channel ;p.

Ale w sumie mi tez kiedys taki blad sie zdazyl.. Ktos wolal gm (na tutor), dlatego, ze mu zwineli loota ;/. A ja sie zagapilam ;P.
Napisane 27-01-2008 04:56 przez Slythia Slythia jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Kaito Yamaro

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:04.


Powered by vBulletin 3