Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Piątek

Napisane 12-10-2007 08:06 przez Iron
Dziwnie ten tydzień zleciał.. Mimo nawału zadań i kartkówek nie odczułem że już koniec szkolnego tygodnia
Dzisiaj do szkoły miejmy nadzieje że mnie wychowawczyni na wfie nie zamęczy,a babka z Elektrotechniki i gośćiu z Gospodarowania Energią nie będą za dużo gadaćozytywnie że dziś mamy skrócone lekcje no i że więcej czasu będzie dla...)) Więc miłego dnia i niech moc będzie z Rybami!
Iron's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 1 Iron jest offline
stary

Studia czas zaczac....

Napisane 11-10-2007 23:40 przez Wald_Kerius
A w sumie, dlaczego by nie poprowadzić sobie bloga? Przecież jak mi się znudzi to mogę przestać pisać, a że akurat nie mam co robić to może coś popisze. Tylko o czym się pisze w takim blogu? Widziałem, że ludzie piszą coś o swoich postaciach tibijskich, dają jakieś screny, oraz piszą jakieś głupoty w postaci bezsensownie wstukiwanych klawiszy w klawiaturze typu "sfgsfsdf". No, ale to oni,a co ja mam napisać? Chyba tak jak już to czynię blog powinien zawierać jakieś przemyślenia na dany...
Wald_Kerius's Avatar
eX Moderator
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Wald_Kerius jest offline
stary

Kolejna porcja tibijskich zdjęć.

Napisane 11-10-2007 20:23 przez Misiocyt
Pora na Mainland!





Pierwszy addon , wydałem na niego aż 40.000 gp:



Swoją drogą, poszukuję gildii na serwerze Calmera, która nie składa się z noob'ów i złodziei .
Misiocyt's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Misiocyt jest offline
stary

Blog na Tibia.pl? Czemu by nie. ;)

Napisane 11-10-2007 16:53 przez Misiocyt
Tak się zastanawiam, dlaczego administratorzy Tibia.pl udostępnili funkcję pisania internetowego pamiętnika dla swoich użytkowników?

Zapewne pozostanie to ich tajemnicą, tymczasem ja się przedstawię.

Mam na imię Michał, mam 20 lat i pochodzę z Rzeszowa. Obecnie mieszkam w Londynie, tutaj pracuję, oraz studiuję. Ponieważ nie poświęcam się za długo obydwu funkcjom (taka prawda ) mam także czas na granie w Tibię. Miałem kilka postaci, w tym dwie na poziomie powyżej...
Misiocyt's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 Misiocyt jest offline
stary
Ocena: 2 głosów, 1.00 średnia

Ciekawe cytaty.

Napisane 09-10-2007 17:55 przez Emcess
Aktualizowano 14-10-2007 22:17 przez Emcess
.10znakow.
Emcess's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 Emcess jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin 3