Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Teh Blooog

Notki

A co to jest Blog?
Oceń

Times - Nagie Fakty

Napisane 09-01-2008 01:02 przez Quezacoatl
Aktualizowano 09-01-2008 01:04 przez Quezacoatl
Wczorajsze obrady sejmu nie tylko nie rozwiązały spraw dyskusyjnych, ale również przysporzyły obecnej kadencji rządu więcej nowych wyzwań niż rozwiązań.


Pierwsza gafa Premiera
Ustalony został budżet państwa, początkowo ogłoszony przez Premiera Korka jako jeden miliard koron, co wzbudziło przerażenie opinii publicznej. Na szczęście okazało się, że dane te są błędne, a sam Premier w oficjalnym sprostowaniu, że chodziło mu o dziesięć miliardów koron (10.000.000.000 K) co uspokoiło opinię publiczną. Z ankiety ludności wynika, że 87% ankietowanych wolałaby, aby pan Premier nie popełniał więcej literówek.


Przetasowania kadry rządzącej
Dowiedzieliśmy się również o nagłej zmianie kadry rządzącej, większość posłów i ministrów została odwołana w trybie natychmiastowym, a na ich miejsca weszli inni, jak twierdzi Premier, bardziej obowiązkowi. Z oficjalnych oświadczeń wynika, że powodem tych nagłych zmian było niedopełnienie przez rządzących pewnych koniecznych formalności. Pojawiają się podejrzenia, iż ma to podłoże polityczne, a formalności były jedynie pretekstem aby pozbyć się wrogów politycznych lub ludzi niewygodnych.


Oryginalność "na siłę"?
Minister Finansów ogłosił szczegóły dotyczące waluty. Swoim przemówieniem, wywołał jednak pewne poruszenie, okazało się bowiem, iż niektórym rządzącym nie przypadł do gustu pomysł wprowadzenia nominałów 90K, 9K, 90p i 9p. W swojej wypowiedzi Minister Kultury stwierdza: "Nie mówię, że oryginalność jest zła, ale ta jest w moim odczuciu robiona na siłę.". Marszałek Sejmu zaproponował Ministrowi Finansów ponowne przemyślenie sprawy, zostanie ona poruszona na następnych obradach.


To z kim ja pracuję?
W czasie obrad głos zabrał również poseł Colo, zarzucając Ministrowi Administracji Forum niekompetencję oraz brak postępów w pracy."Owszem, jest grupa techniczna i konstytucyjna ale jakoś ani jednej ani drugiej w pracy nie widać, teraz gogar musi świecić oczami co do niektórych spraw.". Jak długo trzeba będzie czekać na jakiekolwiek postępy w tej sprawie, nie wiadomo. Będziemy państwa informować na bieżąco.


Zawsze niezależna opinia.
Q.U.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Gogar's Avatar
Według mnie Colo nie zarzucał mi niekompetencji i braku postępów, tylko krytykował całą grupę techniczną, za którą muszę świecić oczami, bo nie raczy się ze mną skontaktować.
Napisane 09-01-2008 01:11 przez Gogar Gogar jest offline
stary
To były moje słowa przekazane przez colo'a bo ja musiałem obrady opuścić. Nie chodziło o potępienie gogara tylko o to że ludzie z którymi przyszło mu pracować są tak zgrani że ich nie widać a gogar pracuje sam nad wszystkim.
Co do ogrinalności to niewarto tego komentować. Karma dla kota - 2.81 - wiesz jak sie facetki wkurzają jak muszą w drobniakach 9 gr wydawać? xd
Budżet - premier pewnie się bał strzelić 10mld na start (no bo skąd tyle? z torunia?) i dlatego wyszedł nieśmiale od 1mld.
Napisane 09-01-2008 09:54 przez Voon Voon jest offline
stary
Colo_2006's Avatar
eh Gogar jakbym mógł jakoś pomoc przy forum to napisz
Napisane 09-01-2008 11:14 przez Colo_2006 Colo_2006 jest offline
stary
Nikast Shynix's Avatar
Oryginalność "na siłę"? c.d.
Minister Finansów zaproponował, aby wszelkie propozycje wysyłać na jego służbowy e-mail: [email protected]. Do tej pory jego skrzynka pocztowa świeci pustkami.
Napisane 09-01-2008 11:16 przez Nikast Shynix Nikast Shynix jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Hmm... Times, chętnie bym cię zatrudnił w gazecie.
Napisane 09-01-2008 13:10 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Quezacoatl

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:11.


Powered by vBulletin 3