Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > irwin546x2

Notki

Oceń

Mody to zuo

Napisane 25-12-2008 16:09 przez irwin546x2
Aktualizowano 25-12-2008 17:20 przez irwin546x2
Mody to zuo!
Argumenty za moją tezą:
- Mody ograniczają moją wolność i wprowadzają cenzurę
- Mody nie wierzą w gurwę
- Większość z nich nie zważając na płaszczenie się, robienie skomplikowanych gestów i zaklinanie się na świętego , nie przywracają tematów.
- mody kradną ikonkę ;<, :< i ;f.
- mody banują!
- mody kasują tematy (dobhhło) i robią czystki - kasują 666 ostatnich tematów, nie patrząc czy nie ma tam świetnego wpisu o kamieniach i bibli Gurwy.
- Mody zmuszają do tworzenia nowych tematów - zamykają stare po 1 odpowiedzi ;<.
- Mody nie bacząc na to, czy sesja jest Fake czy nie - przenoszą do działu RPG, zamiast stworzyć nowy dział - Sesje Fake RPG.
- Mody nie spamują
- i nie mają głupich wpisów na bloggu.
- Mody widzą spam tam, gdzie jest i tam gdzie go nie ma.
- Mody tępią Wiarę w Grurwę i czcicieli a jak europejczycy indian!


Ktoś ma jakieś argumenty prze.. znaczy za?
Dopiszę.
Komentarzy 25

Komentarze

stary
X-Zero's Avatar
Przeciw:
Zaraz dostaniesz bana, a ten wpis zostanie skasowany. Za całość będzie odpowiadał Władca Ciemności... Mam rację? ^^
Napisane 25-12-2008 16:12 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
zoliax's Avatar
Taa, zaraz zniknie... próbowałem, ku chwale, odświeżyć temat ze wszystkimi :cupami: i co? Godzinka i poleciał, hail Rothes... Już wkurzał mnie czasami ten cały spam tutaj, ale wywalanie każdego praktycznie wpisu to przesada. Lepiej wywalić temat zawierający gify kilku użytkowników i zachować coś tak bezwartościowego, bez urazy, jak:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne
dziś ściągnąłem nowe sterowniki do karty graficzniej, dzięki czemu w moim domu bez prz... e to nie to, mogę włączyć lajt efekts w TIBI AHAHAHAHAH <cieszy siem>
co nie? O mamusiu, nie rozumiem tego wszystkiego. ;d

Albo inaczej: dlaczego zostaje temat z życzeniami, mimo że jest taki jeden już w OWiONie, podczas gdy temat z wspomnianymi gifami leci do kosza(bo już taki temat jest na forum?). Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby teraz poleciał i ten temat, i ten z życzeniami, bo pan mhroku zapomniał o hamulcach. ;d
Napisane 25-12-2008 16:22 przez zoliax zoliax jest offline
Aktualizowano 25-12-2008 16:26 przez zoliax
stary
X-Zero's Avatar
Nie, po prostu wpis Zamne podtrzymuje klimaty Tibii i t.pl, a nasze nie ;/
Napisane 25-12-2008 16:25 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
zoliax's Avatar
No przecież te wszystkie puchary to te same, które można w samej Tibii wygrać za jakieś zasługi czy konkursy, nie? :d
Napisane 25-12-2008 16:27 przez zoliax zoliax jest offline
stary
X-Zero's Avatar
W sumie tak, ale nasze są w innym rzucie ;/
Napisane 25-12-2008 16:28 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
zoliax's Avatar
Bo nasze to była artystyczna interpretacja tamtych. ;]
Napisane 25-12-2008 16:33 przez zoliax zoliax jest offline
stary
Rothes's Avatar
Czym jest me czucie?
Ach, iskrą tylko!
Czym jest me życie?
Ach, jedną chwilką!


Poza tym, fajnie się czyta te Wasze zażalenia. ;p
Napisane 25-12-2008 16:56 przez Rothes Rothes jest offline
stary
irwin546x2's Avatar
Cytuj:
Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Spam
-------
Wiadomość jest automatyczna. Znajdziesz w niej informacje o powodzie ostrzeżenia. Pamiętaj drogi użytkowniku, że otrzymałeś ostrzeżenie dlatego, że nie zastosowałeś się do regulaminu. Jeśli masz jakieś wątpliwości odpisz na tą prywatną wiadomość.

Pamiętaj, że korzystanie z forum jest przywilejem, dlatego należy stosować się do zasad.
-------

To ostrzeżenie nakłada 1 punkt(ów) na Twoje konto, czas na jaki zostało nałożone jest podane w widoku Twojego profilu. Poważne ostrzeżenia nie wygasną nigdy.

Oryginalny post:
http://forum.tibia.pl//showthread.php?p=2393498
Cytuj:
Witam was!
Otóż to, wpis ma ograniczenie obrazków, ale komentarze - już nie. To bezsensowne, nie powinno być na odwrót?
Gdzie tu spam 0.o?
Napisane 25-12-2008 17:19 przez irwin546x2 irwin546x2 jest offline
stary
Michoss's Avatar
@up
Wszystko rozumiem, ale to jest już porażka XD
Napisane 25-12-2008 18:42 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Ghernie's Avatar
@2xUp
A ja to dostałem 9pkt za "spam".
Napisane 25-12-2008 19:17 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Rothes's Avatar
Odnośnie warna irwin546x2... I to nie ja! (u mnie spam to od 9 do 10 pkt od razu ;p)

@Ghernie
9pkt dostałeś za zachęcanie do spamowania. ;p
Napisane 25-12-2008 20:27 przez Rothes Rothes jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Hmm... zauważyłem że "starsi moderatorzy" są straszni... Od razu banują xD
Napisane 25-12-2008 20:29 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Ale wytłumacz Rothesie drogi mi jedną rzecz. Zbanowałeś pseudo-dromaderów - boleję ale niech Ci będzie no ale za co do cholery połowę wpisów na blogach usunąłeś? Nie wszystkie były spamem.
Napisane 25-12-2008 20:40 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Rothes's Avatar
Bo miałem taką zachciankę. A wam się należała porządna kara (i po Waszych reakcjach widzę, że ta do takich się zalicza). W skrócie to wygląda tak: nikt z blogowiczów nie szanuje pracy moderatorów, to moderator Waszej też nie ma obowiązku.
Napisane 25-12-2008 21:07 przez Rothes Rothes jest offline
stary
X-Zero's Avatar
@edit:
Swoją drogą jakbyście tutaj wchodzili i od początku moderowali blogi to mielibyśmy lepsze zdanie o Waszej pracy. A nie "nagły atak Rothesa" i niszczenie wszystko co się da ;/ Osobiście szanuję pracę modów, więc nie widzę sensu mówienia ogólnie o "blogersach"...
Napisane 25-12-2008 21:17 przez X-Zero X-Zero jest offline
Aktualizowano 25-12-2008 21:28 przez X-Zero
stary
zoliax's Avatar
Czy zachcianka może być jakkolwiek dobrym argumentem? ;d
Napisane 25-12-2008 21:23 przez zoliax zoliax jest offline
stary
Myślę, że Rothes ma na myśli to, że jak zaczniecie pisać inteligentne i przemyślane wpisy (czyli kompletnie inne niż do tej pory) to nie będzie podobnych sytuacji. Pomimo tego, że mam tylko 3 wpisy u siebie, nie ucierpiał żaden z nich.

*Down
Może chciał dać nauczkę na przyszłość? te najbardziej 'bolesne' są odczuwalne najdłużej.
Napisane 25-12-2008 21:24 przez Voniek Voniek jest offline
Aktualizowano 25-12-2008 21:28 przez Voniek
stary
X-Zero's Avatar
Tak, bo Twoje wpisy były starsze niż te kilka dni. A teksty likopa i mój o oku? Też były inteligentne ( tj. nie były w każdym razie spamem ), a jakoś zostały skasowane. Gdyby Rothes skasował tylko spam, ew. wszystkie wpisy zbanowanych to jeszcze jeszcze... Ale jeśli kasował WSZYSTKO to trochę przesada.
Napisane 25-12-2008 21:26 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Rothes's Avatar
@X-Zero
Swoją drogą to żaden z moderatorów o te blogi nie prosił, wręcz byliśmy przeciwni ich wprowadzeniu. No, ale bosal lubi zrobić dużo i byle jak, a potem zostawić to na pastwę losu.

Praca moderatorów (w tym i moja, przyznaję bez bicia) wygląda jak wygląda, bo nie bardzo ma się ochotę na moderowanie tu wiedząc o tym, że powstaje nowa strona (TibiaSpy), która zapewni moderatorom znacznie lepsze warunki do pracy... tak, tak, to o tej "tajemnicy" wspominałem dawno temu w którymś tam topicu.
Napisane 25-12-2008 21:29 przez Rothes Rothes jest offline
stary
zoliax's Avatar
Kasował, jak gdzieś tam gdzieś zapowiadał, wszystkie wpisy osób, które próbowały robić dodatkowe konta, jednak wywalanie każdego tematu w którym pojawił się komentarz dotyczący nalotu to już jednak zachcianka była. ;d

@edit
Cóż, blogi nie są zrobione byle jak, mi się bardziej podobają... no gorzej z moderacją, ale skoro chętnych nie było to nie ma co się dziwić. Może wartoby stworzyć rangę "strażnika blogów"(tzn. zrekrutować jakiś chętnych o niewiele powiększonych uprawnieniach dotyczących tylko tej strefy) co by trochę porządniej tu było?
Napisane 25-12-2008 21:30 przez zoliax zoliax jest offline
Aktualizowano 25-12-2008 21:34 przez zoliax
stary
Michoss's Avatar
Cytuj:
Swoją drogą to żaden z moderatorów o te blogi nie prosił, wręcz byliśmy przeciwni ich wprowadzeniu. No, ale bosal lubi zrobić dużo i byle jak, a potem zostawić to na pastwę losu.
Ale blogi to bardzo dobry 'wynalazek'!
Można na nich publikować wiele rzeczy, które normalnie na forum zostałyby skasowane, albo byłyby zapomniane po kilku dnach (a potem komentujących wołaliby 'Archeolog! Archeolog!')
Luźno na forum bardzo trudno posegregować i zebrać twory jednego autora. Z resztą, kto by akceptował tematy jak "Zbiór przeróbek emotki cup" albo opowiadania "Zakupy".
Ten pierwszy zostałby zamknięty za spam i brak minimalnego wkładu pracy, a drugi byłby zbesztany przez Ripperów i jemu podobnych, po czym z dwoma komentarzami poleciałby na ostatnią stronę.

Na blogach i tak nie są naliczane posty, więc z najmniejszym stopniem kontroli (kasacja+warn za bardzo krótkie i bardzo spamerskie tematy) mogłyby doskonale funkcjonować.
Napisane 25-12-2008 23:02 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Tym's Avatar
Między wierszami potwornego spamu
Oraz gigantycznie zasyfionego kramu
Do głosu doszedł porządku przedstawiciel
Egzystencji naszej psujiciel
Rothes, który jak Ferumbras z
Atomową bombą się zjawia raz na rok ruski
Tutaj, na blogach niszczy nasze pierogi i kluski
Oraz banuje, mieszkańców naszego wysypiska
Rothes niechże Cię uściskam!
*<):^D

A niech wam będzie buraki c):^P
Napisane 26-12-2008 16:09 przez Tym Tym jest offline
Aktualizowano 26-12-2008 17:18 przez Tym
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Cytuj:
niechże Cię uściskam.
Tak lepiej nubasq ;*
Napisane 26-12-2008 16:28 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Michoss's Avatar
Ten uszaty cosiek ma rację.
Napisane 26-12-2008 16:42 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Zamne's Avatar
Cytuj:
i zachować coś tak bezwartościowego, bez urazy, jak:
nie urażam się :x

Cytuj:
Nie, po prostu wpis Zamne podtrzymuje klimaty Tibii i t.pl, a nasze nie ;/
widać, modki wolą 12letnich 8 druidów spod depo w carlin niż takich jak my, ew. wy
Napisane 27-12-2008 01:24 przez Zamne Zamne jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga irwin546x2

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:15.


Powered by vBulletin 3