Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Moje życie jest jak Tibia

Napisane 12-06-2011 18:06 przez tolekcacek
Moje życie jest jak Tibia... nie ma w nim miejsca na niebo. Wstaję rano, idę siku. Ostrożnie otwieram drzwi od łazienki, by sprawdzić czy bestia z moich koszmarów przypadkiem nie obrała klopa na miejsce zasadzki. No właśnie. Śni mi się ona od 2 lat. Również i wczoraj miałem sen...

Słysze pukanie do drzwi. Chroniący mojej posiadłości snajper wysyła sms'a że wszystko ok. Otwieram. W drzwiach stoi Rjana, ma skąpe wdzianko i różę w zębach. Opiera się o futrynę i potrząsa butelką wina. Nagle słyszę krzyk i zza jej pleców wyskakuje Lejdi Gaga. Okazuje się, że odwiedziły mnie wspólnie. Czuję wilgoć. Tak, zsikałem się.

Oddając moc w moim przytulnym kiblu, zaczynam rozważać nad tym, czy nie powinienem iść do psychologa. Nie wychodzę z domu od ponad roku, ale czy jestem tu bezpieczny? Buk raczy wiedzieć.

Rjana i Lejdi Gaga z uśmiechem wchodzą do mojego domu. Bez słowa zaczynają mnie dotykać. Gaga zdejmuje stanik Rjany.... i wtedy pojawia się Bestia. Ghazbaran, 60000 HP. Staje obok i zaczyna się śmiać z plamki moczu na moim kroczu. Rjana i Gaga odchodzą ode mnie by przytulić się do niego i przyłączyć do wyśmiewania mnie. Śmiech odbija się echem w mojej czaszce.

Budzę się mokry. To był tylko sen. Siedzę przy biurku, znowu zasnąłem przy grze. Za oknem świta. Wstaję. Idę siku. Gdy chwytam za węża okazuje się, że potrzeby załatwiłem wcześniej.
Użytkownik forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 tolekcacek jest offline
stary

Ziółko

Napisane 22-05-2011 17:19 przez
Yo all taka kwestia jest, potrzebuje małej pomocy, wlasnie za dniach wymalowałem sobie pokój i chce nie co go zmodyfikować. Można powiedziec że mam talent artystyczny i myślalem ze wyjebałbym na scianie jakiegoś " Grafa " jeśli można to tak nazwać. Myślałem o rysunku Marichuany, nie jest problemem znaleść w necie kształt itd, ale do dziś mi został w glowie pewien rysunek " zajebane uśmiechniete ziółko z blancikiem ". Ciągle mam je w glowie i na sciane myśle "petarda". W tym problem że nie moge go nigdzie znaleść, przeszukałem chyba wszysto :P
Zwracam się do was, jeśli ktoś wie o co mi chodzi, prosze o jakiś link lub jaki kolwiek namiar. Z góry dzieki.8o
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0
stary

Sushi w proszku?

Napisane 16-02-2011 15:43 przez Vasudanin
http://www.youtube.com/watch?v=Gr-qewC-4gY
Czekam na dalsze wynalazki.
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Vasudanin jest offline
stary

Epicka bitwa gigantów.

Napisane 02-01-2011 22:10 przez Kambr
27-12-2010 01:23-Kojotus założył wpis o wspaniałym sporcie, który wszyscy bez najmniejszego wyjątku, kochamy i celebrujemy. Swe dzieło zwieńczył pytaniem "A wy co o tym myślicie?".
Jednak niewinny wpisik został wyniuchany przez ZŁEGO trolla i joykiller'a, podpisującego się tajemniczym nickiem Kambr. Osioł ów ośmielił się nikczemnej zdrady pradawnych męskich wartości i zostawił ten jakże okrutny i nieprawdziwy komentarz:

Cytuj:
"Piłka nożna mnie nudzi"
...
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 21 Kambr jest offline
stary
Ocena: 2 głosów, 5.00 średnia

Najlepszy.

Napisane 27-12-2010 02:23 przez
Od momentu gdy sport wymyślony przez Anglików rozpowszechnił się na cały glob trochę czasu minęło, ale już w tamtych czasach dochodziło do sprzeczek w temacie; [I][B]"...kto jest najlepszym piłkarzem na Świecie?!"[/B][/I].

Szczerze mówiąc, nie można zaprzeczyć, że są nazwiska które na zawsze przejdą do historii i będą uważani za najlepszych... w swoich czasach, jak np. Pele, Garrinha, Maradonna, Best, Maldini czy Zidane...
... ale żyjemy tu i teraz i jak było to kiedyś, tak jest i teraz; sprzeczamy się "WHO IS THE BEST?!".

Wielu za najlepszego piłkarza globu uważa Leo Messiego z FC Barcelony, tyle samo osób uważa, że najlepszy jest Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, są też tacy którzy uważają za najlepszego Anglika z Manchesteru United, Wayne Rooneya, bądź Davida Villę z Barcy, Wesleya Sneijdera z Interu Mediolan, lub Xaviego, Iniestę, Vidicia, Eto'o, Naniego, Torresa, Terryego, Teveza, są też tacy, którzy za tego "NAJ" uważają np. Ikera Casilasa.

Moim zdaniem, ciężko jest sprecyzować który jest najlepszy; oczywiście możemy założyć, że chodzi nam o piłkarza, który najlepiej strzela wolne; jedni powiedzą Ronaldo, inni Nani a jeszcze inni Robben, jeśli chodzi o podania powiemy Messi, Scholes, Xavi, Fabregas, Sneijder, jeśli chodzi o nosa do goli można wspomnieć o Villi, Torresie, Drogbie lub Rooneyu... ale czy można powiedzieć, że któryś z nich jest najlepszy?

Osobiście dla mnie takim najlepszym jest Giggs - tyle lat na takim poziomie... Welsh Wizard.
A co do innych piłkarzy;
no w top5 ustawił był Messiego na równi z Rooneyem i Ronaldo, a niżej Sneijdera z Xavim, niżej Inieste z Robbenem i Nanim, na czwórce postawił bym Ikera Casilasa i na 5 N.Vidicia. (zrobiło się top 10, ale te miejsca są egzekwo).

A wy co o tym myślicie?...
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:42.


Powered by vBulletin 3