Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Nie mam pomysłu na tytuły...

Napisane 25-10-2008 17:31 przez Serious Sam
Fajnie, tydzień wolnego w szkole (holidej), zamierzam polecieć do Polski.W sumie nieźle się składa, bo odpocznę sobie trochę od komputera.
Trochę boję się lotu, taka fobia...

A co Pan zamierzasz robić w tej Polsce?

Ano, pierwsze co zamierzam zrobić, to kupić w Warszawie 14 tomów "Love Hina" i jakąś inną mangę, jak starczy pieniędzy.Zamierzam także "wrócić do Śródziemia", czyli przeczytać II Tom "Władcy Pierścienia"(Czytałem III i...
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 12 Serious Sam jest offline
stary

Apel.

Napisane 20-10-2008 00:04 przez Serious Sam
Aktualizowano 20-10-2008 00:06 przez Serious Sam
Witam.

Jeżeli macie dosyć tych idiotów spamujących na blogach, w*****a (za przeproszeniem) was takie zachowanie i ich idiotyczny humor.Za każdym razem, jak wchodzicie na te blogi ogarnia was wściekłość na widok tego spamu itp. Na początku, przez pewien czas, może to i było śmieszne, ale teraz staje się nie do zniesienia...Większość elyty tego forum już w tym nie uczestniczy, bo przejrzała na oczy - jak widzę.

Apeluję do was, abyście zaprzestali "tego" i pisali...
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 37 Serious Sam jest offline
stary

Też fajna ;>

Napisane 19-10-2008 00:37 przez Serious Sam
To jak wam się podoba ~Nano desu, to posłuchajcie sobie też takiej fajnej, też kawai, tylko nie oglądajcie tego anime >.<

http://pl.youtube.com/watch?v=kL3remBDiy0
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Serious Sam jest offline
stary

Dzień, jak codzień.

Napisane 14-10-2008 23:47 przez Serious Sam
Godzina 14:05, 55 minut do ostatniego, dziś dzwonka.Siedzę półprzytomny, wpatrując się w tablicę myślę:
-Kurczę, jeszcze 55minut...a mnie się tak nie chce siedzieć w tej ławce...Ja chcę do domu!
Zastanawiając się przez chwilę, doszedłem do wniosku, iż w domu też nie czeka mnie nic ciekawego, czyli:
-sprzątanie, nauka* itp, itd.Kiedy tak sobie rozmyślałem, nagle zadzwonił dzwonek(my, w szkole mamy dzwonki podobne do alarmów pożarowych) , który okazał się na prawdę alarmem pożarowym!...
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Serious Sam jest offline
stary

Koniec Roku

Napisane 19-06-2008 17:04 przez Serious Sam
Jest godzina 15:59 ;D Właśnie ostatni raz wróciłem z gimnazjum.Mam już świadectwo, oraz 3 lata nauki w gim. za sobą.Kto by pomyślał, że to tak szybko zleci...Jak było dzisiaj w szkole?A no płacz, wzruszenie - tego nie było.Wręcz przeciwnie, wszyscy się cieszyli i radowali ;-)Kiedy wychodziliśmy można było usłyszeć darcie ryja niektórych absolwentów, na przykład śpiewanie piosenek(podobne do tych, które śpiewają kibice na stadionach).Z moją klasą będę utrzymywał jeszcze kontakt, przynajmniej z niektórymi......
Serious Sam's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Serious Sam jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin 3