Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada(To nie Sam), czyli Vasudanin i Bravo.pl cz. 6

Napisane 27-12-2008 18:37 przez Vasudanin
Iza, wiek 15
Cytuj:
W mojej klasie wiele osób mówi o kondomach... Co to jest? I po co one są? Wszyscy się ze mnie śmieją, ale dla mnie nie ma w tym nic zabawnego... Nie porozmawiam o tym z mamą, bo się wstydzę. Nie mam też żadnych przyjaciółek, żeby o to zapytać...
Droga Izo, kondom to owcze jelito z dwóch stron związane sznurkami z bebechami wewnątrz.

Jola, wiek 16
Cytuj:
Mój chłopak jest ateistą, a ja katoliczką. Rodzice jeszcze o tym nie wiedzą, a ja nie wiem jak najłagodniej im o tym powiedzieć... Nie wiem, jak sobie z tym poradzić?
Niech wpadnie do domu, krzyknie "Ave Satan" i wyjdzie. Powodzenia na nowej drodze życia.

Agata, wiek 15
Cytuj:
Bardzo często jest mi zimno i prawie zawsze mam zimne ręce i nogi (przez to czasem robią mi się sine lub widać na nich takie jakby czerwone kreski). Czym to jest spowodowane i jak temu zaradzić? Bo nie ukrywam, ze jest to dość uciążliwe.
Zimne nóżki i rączki mieć, znaczenie wyczytać, error 404, connection timed out.

I uwaga, bonus, "List desperatki do serwisu technicznego"
Cytuj:
W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich, jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie nie chciane aplikacje KOMPUTER i SPORT. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.

Desperatka
Odpowiedź redakcji DVD Pause
Cytuj:

Droga Desperatko!
Pragniemy na wstępie zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas, gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym.

Spróbuj wprowadzić komendę C:MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ, włączyć ŁZY, oraz zainstalować WINĘ. Jeżeli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY.

Pamiętaj jednak, że nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędów GROBOWA_CISZA, lub PIWO.

PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączyć plik GLOSNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.
Komentarzy 6

Komentarze

stary
Ghernie's Avatar
Fajne
Napisane 28-12-2008 02:21 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Przeczytałem. Owned.
Napisane 05-02-2009 21:38 przez Wyciszony Wyciszony jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
@up
Miło słyszeć.
Napisane 06-02-2009 13:59 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
Rayza's Avatar
@wyciszony
Signed XD
Napisane 08-02-2009 02:24 przez Rayza Rayza jest offline
stary
lol, fajne, fajne
Napisane 08-02-2009 09:20 przez Bluray Bluray jest offline
stary
krupam's Avatar
2. mogłeś dać żeby miał ze sobą kota na przegryzkę, ale i tak rox.
Napisane 28-08-2009 12:38 przez krupam krupam jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin 3