Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

To nie ma sęsu.
stary

Dlaczego michoss, nie lubi ryby?

Napisane 07-08-2009 11:54 przez Maniak69
Aktualizowano 07-08-2009 16:32 przez Maniak69
Tak, to będzie kolejny, długi wpis, z równie zastanawiającym i głębokim pytaniem jak ,,dlaczego ogórek nie śpiewa?". To jak yeng i zang, zen i sensowne, realne pytania, przewidywanie przyszłości i rozsądek z sporą dawką logiki.


-Mychorzz powiedział---
Zacznijmy od tego, że ryba jest wrednym sarkastycznym draniem. Nie szanuje nikogo, spoza swojej wąskiej listy. Większość jego wypowiedzi na blogach, piętnuje kogoś i ośmiesza - z reguły robi wszystko, żeby dopiec. Dodatkowo, za każdym razem gdy ryba komuś przypieka, pojawia się masa jego psychofanek, przyklaskujących wszystkim jego poczynaniom. Dodatkowo, jak słusznie zauważyła Tana, Rybozoor, prawie non-stop siedzi na forum. Dodatkowo, ryba to typ nieco irytującego kierownika biurowego, który jest parę godzin przed wszystkimi i przyczepia wiele znaczące notki do monitorów.
--Mychoss mówił---

--- Lykop mufi ----
Ja osobiście, sądzę że nienawiść jednego do drugiego, wcale nie wynika z różnicy charakterów. Dlaczego tak sądzę?
Cóż, też jestem egzocentrycznym, sarkastycznym sukinsynem, a jedynym co odróżnia mnie od ryby, to brak psychofanek ( nie jestem wybredny, wystarczyliby psychofani ) i moderatora - dzięki temu, każdy może mnie ignorować. Oczywiście, istnieją drobne różnice - Bóg stowrzył nas na swój obraz i podobieństwo, ale zadbał o cechy inwidualne.
I jakimś cudem, michoss mnie lubi ;o.


Aha, a tak PS:
Skazali człowieka, za nękanie grup mniejszościowych, na pół roku więzienia, za nazwanie sąsiada pedałem.
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 23 Maniak69 jest offline
stary

Do ryby.

Napisane 06-08-2009 19:50 przez Maniak69
PAtrzcie! Patrzcie! Epokowa zagadka rozwiązana!


[img]http://demotywatory.pl/uploads/1248874789_by_mushyer.jpg[/img]
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Maniak69 jest offline
stary

Moje opisy do GG

Napisane 05-08-2009 11:17 przez Maniak69
Opis, to rzecz niebagatelna i ważna, a wszyscy którzy mnie znają, wiedzą, że moje opisy oddają ducha tego, co się działo w ostatnich paru dekadach...


,,Kuc: Religia to dzieło Szatana"
,,Kuc: Bóg jest tyle wart, co szatan który rozdziewiczył twojego brata"
,,Kuc: Sens życia, to rozmnażanie. Likop: Co z gejami?"
,,Hubkaa: Co ty kurwa tutaj masz? Basha?"
,,Hubkaa: Tak,nazwiska w moim opisie,mają związek małżeński.Z moją starą"
,,Znaczy Kapitan:Znaczy mówi, że znaczy pana nie było."
,,,Kuc: zbanowali cię, bo byli wyznawcami religi. Albo ateistami"
,,Kuc:Kuc: znaczy że znaczy o znaczy nie inaczy"
,,Kuc: znaczy mnie nie było, bo piłem ALKOHOL."
,,Puk puk. Kto tam? TO JA MIŁOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA ! :P."
,,Michos commander of Puchar!"
,,w Sowieckiej Rosji to idiotyczne zasady wymyślają Ciebie!"
,,In nomine credimus... S*****synu."
,,Opis do GG? I co jeszcze? Może instrukcja obsługi?"
Bonus! uwaga, grozi zawałem!
[hide],,OpIshhek do GG :*??!! I cZo JeShCzE, MoShE InStRukCja ObShłUgGi??? :* "[/hide]
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 7 Maniak69 jest offline
stary

Do ludzi, którzy mówią że brak mi samooceny i dystansu do swej osoby

Napisane 04-08-2009 19:32 przez Maniak69
Cóż...
Wieki temu, napisałem artykuł o sobie na INCwiki. Jest obiektywny, oraz niesamowicie skromny w ocenianiu moich zasług dla ludzkości. Oto i on:
[url]http://innominecredimus.com/incwiki/index.php/Likop[/url]

[B][SIZE="6"][CENTER]Likop[/CENTER][/SIZE][/B]
Jedna z najznakomitszych osobistości w historii INC. Dokładna data jego przybycia jest nieznana, przyjmuje się jednak, że był to 2006.06.06. Sam o sobie mówi, że wie o grze więcej niż niektórzy admini. Tajemnicą jest to, czym on jest - niektórzy twierdzą że takim kolesiem jak ty czy ja, tajemniczym marsjaninem z końca galaktyki, a jeszcze inni głosują za tym że jestem, tfu tfu on jest botem ewentualnie bytem astralnym.

[CENTER][I][SIZE="5"]Konkurencja z Heliasem[/SIZE][/I][/CENTER]
Uważa się, że Likop wie o grze więcej niż admini. Okresowo poziom zbliżony do Likopa, ale zawsze niższy udawało się uzyskiwać Heliasowi. Ich wzajemna nienawiść przyczyniła się do rozwoju gry. Likop zwyczajowo nazywa Heliasa "Drań"(czasem podobno mówi o nim "Drugi o wiele głupszy Likop", ale nie zaobserwowano takiego przypadku). Przyjmuje się, że "drań" to tłumaczenie słowa "helis" z jakiegoś starożytnego zapomnianego języka, którym według legendy nadal potrafi posługiwać się Likop. Helias nazywa Likopa "Drogim Likopem".
[CENTER][SIZE="6"][B]
Grzybki Likopa[/B][/SIZE][/CENTER]
Przyjmuje się, że Likop hoduje halucynogenne grzyby. Według niektórych pozyskuje z nich Likopen, który służy mu za paliwo (według teorii, że Likop jest botem). Alakhaine nie dopuścił do popularyzacji technologii pozyskiwania energii odkrytej przez Likopa, ponieważ doprowadziłaby do kryzysu w przemyśle naftowym. Okresowe odejście Likopa spowodowało w INC problemy wywołane brakiem dostaw halucynogennych grzybów i brakiem Likopenu. Jak zaobserwowano, mniej więcej tydzień po powrocie Likopa zwiększyła się znacząco przepustowość serwera, a latające żyrafy i różowe słonie, na tęczowej skórce forum, to tylko mały nieznaczący efekt uboczny.

[B][CENTER][SIZE="6"]Osiągnięcia[/SIZE][/CENTER][/B]
Wynalazł pisanie w stylu Likopa, będące pomieszaniem stylu zajaranego ćpuna, prachetta, pokemona i filozofa. Przez prawie rok odpowiadał na pytanie na GG i nie zwariował, choć zostało mu po tym zwracanie się do ludzi na początku rozmowy przez GG "Witaj drogi człowieku! W czymże mogę ci pomóc?" i wrzeszczenie gdy usłyszy ,,poklikash?!". Poza tym, to jedyny człowiek który zbanował sam siebie i posiada gdzieś pre-system walki do INC. Bardzo wiele jego idei zostało dodanych do INC i zdecydowanie miał on wpływ na jego całokształt. Wynalazca Wielkiej Poziomej Lini
[B][CENTER][SIZE="6"]
Kariera
[/SIZE][/CENTER][/B]Przybycie Likopa do INC pozostaje tajemnicą, jednakże świadkowie datują założenie jego konta na 2006.06.06. Od początku wyróżniał się wyjątkową inteligencją (to nie jest sarkazm, serio!) i poszanowaniem innych graczy. Pomimo PRZEOGROMNEJ wiedzy teoretycznej, nigdy nie osiągnął poziomu powyżej 25, głównie przez braki czasu. Był przez jakiś czas Helpdeskiem (za Garasa, który był dostępny dokładnie 2 razy i potrafił odpowiedzieć głównie ,,eee... a co to jest?", albo ,,a idź ty zapytaj się Alaka")

[B][CENTER][SIZE="6"]Sponsoring[/SIZE][/CENTER][/B]
Ten artykuł jest chroniony znakiem Likopa, był pisany przez likopa i sponsorowany jest przez Wielką Poziomą Linię.
----------------------------------------------
-----------------------------------------------
O! Ma nawet siostrę bliżniaczkę!
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Maniak69 jest offline
stary

A więc, chodzicie po statku...

Napisane 03-08-2009 20:46 przez Maniak69
Aktualizowano 03-08-2009 20:49 przez Maniak69
Przez chwilę, patrzyliście na znikającego w mroku DeeKeya. Nie trzeba było wiele czasu, aby znikł z pola widzenia - widoczność w tym świetle, była niemal zerowa.

Podróż do magazynów, przeszła podejrzanie spokojnie. Z duszą na ramieniu, w całkowitym mroku, ruszyliście między skrzynie i towary. Magazyn był ogromny - zajmował niemal połowę statku. Mieścił w sobie także hangar, gotowy na wypełnienie dziesiątkami myśliwców - obecnie pusty jak kieszeń kapitana przy każdym dłuższym postoju.


Z czasem, zaczęliście słyszeć jakieś piski i chrobot - z początku, niemal niesłyszalne, brzmiały niczym zgrzyty na granicy wyobraźni. Raz rozlegały się one daleko za wami, a raz przed. Z czasem, stał się on głośniejszy, bardziej... realny. Powoli, zbliżał się do was, był coraz bliższy, straszny w otaczającej was ciemności. Teraz, słyszycie go wyraźnie, jest zaraz przed wami - już nie jest to cienki pisk zawiasów, tylko oskarżycielski głos dzwonu kary. Jest coraz bliżej, słyszycie go...

Tu komentarze:
[url]http://forum.tibia.pl/blog.php?b=2724[/url]
Maniak69's Avatar
Zbanowany
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 Maniak69 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:19.


Powered by vBulletin 3