Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog o mnie ;D

Notki

No co ?
Blog o mnie i o moim byciu tutaj na forum
Oceń

Ateista i Katolik - kilka pytań i odpowiedzi.

Napisane 27-08-2008 12:24 przez Mystlich
Elo.

Dyskusję w sprawie wiary ze względu na spam w temacie przeniosłem tutaj.

Wstawiam wam wymyślony przeze mnie wywiad pomiędzy mną a przykładowym ateistą:

A - ateista, M - to ja
Mam nadzieję, ze kilka rzeczy zrozumiecie.

A: Witam.
M: Witam.
A: Boga nie ma
M: Bóg jest.
A: Pokaż dowody potwierdzające twoje zdanie!
M:Wiara nie jest związana z logiką , nie da sie tego zmierzyć, zobaczyć ani opisać.
Ateista myśli ze nie podlega "wierze" .
Jednak ateiści grają w totolotka---a można sobie policzyć że "znalezienie szczęścia" w tej grze jest bardziej cudowne niż całe życie Jezusa przez 100000 lat.
Zrób sobie sesje filmową : kilka horrorów i idź połóż sie w krypcie koło nieboszczyka --nic ci nie grozi -----to czemu odczuwasz niepokój ?
Nasz mózg nie obrabia tylko tego co widzimy i tego co istnieje---szukasz odpowiedzi u wierzących --błąd : oni nie wiedzą o co w tym chodzi--przeceniasz ich.
Strach i brak obiektywizmu blokuje wierzących --niczego sie nie dowiesz od nich.
A: Kopiujecie z innych wyznań które były przed wami.
M: Pokaż dowód że przed chrześcijaństwem były inne wierzenia. I nie mów mi o Egipcie gdyż Ci co wierzyli w Boga istnieli jeszcze przed Egipcjanami i innymi cywilizacjami.
A: Czemu nazwałeś ateistów głupkami?
M: Nie miałem racji gdyż żadnej wiary nie można ani potępiać ani zmieniać - przemyślałem to wczoraj przed snem.
A: Wizja nieskończonego życia wiecznego jest przerażająca i nierealna.
M: W Niebie czas jest inaczej pojmowany i wcale nudno nie będzie gdyż Bóg na pewno zapewni nam takie warunki jakich nasze rozumy nie umią zrozumieć
A: Jesteś fanatykiem katolickim.
M: Zrobiłem błąd i tyle.
A: Jesteście madralami
M: Pokaż na to dowody.
A: żegnaj
M: żegnaj. Będę sie za Ciebie modlić.

Zapraszam do komentowania.....
Mam nadzieję że choćby trochę zrozumieliście.
Komentarzy 67

Komentarze

stary
Grocix's Avatar
Skoro ladnie zapraszasz to jestem.
@3ci punkt
Nie rozumiem o co chodzi z przykladem z totolotkiem, moglbys napisac przejrzysciej? Co do trumny, caly strach powodowac bedzie wyobraznia, oparta na obejrzanych horrorach, gdzie COS grozilo. Czlowiek to zwierze, tak jak zwierzeta mamy instynkty. I to od nas zalezy czy sie damy im poniesc (tu: panikowac w trumnie, krypcie, whatever), czy jasno przemyslimy sytuacje.
@4 punkt
Przed wiarami monoteistycznymi, byly politeistyczne. Taka jest kolej rzeczy, wczesniej czlowiek potrzebowal wyjasnien podstawowych czynnikow, to do kazdego przyporzadkowal sobie danego boga. Potem, wraz z rozwojem cywilizacji, potrzebowal wyjasnien trudniejszych, to zeby nie wymyslac calego legionu bogow, latwiej bylo wymyslec jednego superskomplikowanego, do wszystkiego.
Poza tym, poducz sie troche gramatyki, bo czasami kluje w oczy.

Dzieki za modlitwe

Gro~
Napisane 27-08-2008 12:49 przez Grocix Grocix jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
M: W Niebie czas jest inaczej pojmowany i wcale nudno nie będzie gdyż Bóg na pewno zapewni nam takie warunki jakich nasze rozumy nie umią zrozumieć
Skąd wiesz? Kto Ci to powiedział?

Cytuj:
A: Jesteś fanatykiem katolickim.
M: Zrobiłem błąd i tyle.
Zmieniasz zaraz swoje "poglądy" odrazu po tym jak ktoś Cię za nie pojedzie. won

Cytuj:
A: Pokaż dowody potwierdzające twoje zdanie!
M:Wiara nie jest związana z logiką , nie da sie tego zmierzyć, zobaczyć ani opisać.
Ateista myśli ze nie podlega "wierze" .
Jednak ateiści grają w totolotka---a można sobie policzyć że "znalezienie szczęścia" w tej grze jest bardziej cudowne niż całe życie Jezusa przez 100000 lat.
Zrób sobie sesje filmową : kilka horrorów i idź połóż sie w krypcie koło nieboszczyka --nic ci nie grozi -----to czemu odczuwasz niepokój ?
Nasz mózg nie obrabia tylko tego co widzimy i tego co istnieje---szukasz odpowiedzi u wierzących --błąd : oni nie wiedzą o co w tym chodzi--przeceniasz ich.
Strach i brak obiektywizmu blokuje wierzących --niczego sie nie dowiesz od nich.
Napisz to jeszcze raz ale po Polsku ke?

Hm.. jest potwierdzone naukowo, że człowiek powstał w drodze ewolucji tak samo jak inne zwierzęta. Za to niema dowodów na to, że Bóg,Jezus byli. No, oprócz tych wszystkich Bibli, które były zmieniane XX razy przez XX lat.
Coś nowego. 14-letni fanatyk kościoła. Powiedz mi jeszcze skąd amsz pewność, ze to np naszz Bóg a nie Allach jest tym właściwym? Pisząc ten wpis chyba chciałeś znów zaistnieć na forum mam racje? Co Ci to daje jak widzisz XXX odpowiedzi w swoim blogasku? Dowartościowujesz się w ten sposób? Za mało miłości od mamusi w dzieciństwie czy jak?
Napisane 27-08-2008 12:53 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
W takim razie wpierw zapytam inaczej:

Dlaczego zrezygnowaliście z Kościoła(chrześcijaństwa)?
He? Bo pewnie uwierzyliście jakimś typom w białych fartuchach którzy nazywają siebie naukowcami ;p
Napisane 27-08-2008 12:58 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
Rothes's Avatar
Przede wszystkim, ateista nie twierdzi, że Bóg nie istnieje - on odrzuca to pojęcie.

Po drugie, nie dyskutuj o kwestiach wiary nie mając w tym żadnego doświadczenia, bo najzwyczajniej w świecie wyjdziesz na głupka (co właśnie się stało). Poradziłbym Ci poczytać jakieś teksty o takich sprawach, ale nie... ty musisz najpierw dorosnąć, psychicznie. Taka wręcz fanatyczna paplanina działa cholernie na nerwy, bo ktoś Ci wpoił te głupoty, a ty w to bezmyślnie wierzysz. Gdy ateista przytacza jakikolwiek konkretny argument, odpowiesz jedynie tym co usłyszałeś od księdza, a co (zazwyczaj) wciąż odpowiedzią na pytanie nie jest.

Na koniec... przeczytaj sobie to: http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...6&postcount=37

Być może zauważysz kilka podobieństw, jeśli nie - dorośnij i czytaj do skutku. Nie nakazuję Ci od razu "nawracać" się na ateizm, ale w tej całej wierze jest tyle nieścisłości, że u każdego człowieka, którego iloraz inteligencji przekracza ten reprezentowany przez kwiatek doniczkowy, powinno się pojawić choć kilka wątpliwości.
Napisane 27-08-2008 13:00 przez Rothes Rothes jest offline
stary
Grocix's Avatar
@Mystlich
Zrezygnowalem? Nieeee, pomyslalem. Rothes, choc moze niedelikatnie, wszystko Ci ladnie opisal podajac ten link. Chetnie zobacze Twoje odpowiedzi na tamtejsze argumenty.
Napisane 27-08-2008 13:16 przez Grocix Grocix jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
'przemyślałem to wczoraj przed snem'
domin3x, wczoraj 23:04- 'mystlich do kurwy nędzy, co cie obchodzi, kto jest ateistą, a kto chrześcijaninem? żyj własnym życiem, a nie cudzym'
'thx domi' plx?!
:* lol, ale to jest fany

@edit
Tak w ogóle, do tego co wcześniej pisałem, że mam znajomych co przez śmierć kliniczną przeszli- jeden z nich tak opisał to zjawisko, że wyglądało mi to na opis podróży astralnej ;'O
Napisane 27-08-2008 13:35 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
Aktualizowano 27-08-2008 13:41 przez ErAgOg
stary
.Matrik.'s Avatar
Co to za farmazony w ogóle? Już lepiej załóż osobny temat, bo na blogu się niewygodnie dyskutuje, a przy okazji może pominąłbyś ten debilny wywiad.
Napisane 27-08-2008 13:56 przez .Matrik. .Matrik. jest offline
stary
Tym's Avatar
Nosz znowu to. Gdyby mi się chciało dyskutować to być może bym coś napisał :^P,
ale widząc że większość ludzi jest tutaj przekornymi zostawię tylko [celowy] ślad po sobie i pójdę się kurować, bom chory.
Napisane 27-08-2008 14:04 przez Tym Tym jest offline
stary
Rothes darze do Ciebie szacunek bo już wiele razy mnie broniłeś, ale muszę Ci cos wyjaśnić:

Pismo Święte jest na tyle NIEZROZUMIAŁE przez nasz mały mózg, dlatego wiekszość ludzi idzie na łatwizne twierdząc, że to oc jest zapisane w Piśmie Świętym to bójda. A tak naprawdę bójdą nie jest!

@.Matrik.
Lepszy blog gdyż na forum ryzyko wybuchu mass spamu lub flejma w obecnej sytuacji wynosi 98% a na blogu gdzie "Czarna Elita" jest na ignored wynosi zaledwie 11% ;]
Napisane 27-08-2008 14:40 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
No to teraz macie jakieś zastrzeżenia?!
Napisane 27-08-2008 14:43 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
Jeszcze kolenym dowodem są egzorcyzmy i opętania. Ktoś na forum wj akimś temacie pisał: "To dlaczego Bóg pozwala an takie cierpienia?"

Sprawiedliwość Boża jest dla ludzi jedna wielką niewiadomą. A pozatym ludzie sami zasłużyli na opetanie kierując sierzeczami które są za nie odpowiedzialne(różnego ordzaju wróżki,horoskopy,czary itp.) i to swoim cierpieniem muszą odpłacić za to ze sprzedali duszę szatanowi.

A opętania to prawda, gdyż głosy które wydawają oni nie pochodzą od nich w normalnym życiu czyż nie?
Napisane 27-08-2008 14:56 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
A tak naprawdę bójdą nie jest!
Skąd wiesz? >.> Ponawiam swoje pytanie. Skąd wiesz, że nasz Bóg jest tym włąściwym?
Sprawiedliwością nazywasz to, że jak ktoś pisał w temacie o planiecie nibiru karanie nowonarodzonych dzieci to gl.

Cytuj:
A opętania to prawda, gdyż głosy które wydawają oni nie pochodzą od nich w normalnym życiu czyż nie?
Powinni karać rodziców za to, że pozwalają dziecią oglądac filmy typu Constantin.
Napisane 27-08-2008 15:01 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
Chęć poznania dowodów istnienia Boga jest dziełęm Szatana. To on chce odwieśc ludiz od wiary w Boga. Nie da sie tego wiedzieć w to trzeba wierzyć i tyle.

I mylisz się. Dzieci i młodizeż muszą widzieć jakie konsekwencje daje sprzedaż duszy diabłu lub słabosć ducha.
Napisane 27-08-2008 15:06 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
Chęć poznania dowodów istnienia Boga jest dziełęm Szatana. To on chce odwieśc ludiz od wiary w Boga. Nie da sie tego wiedzieć w to trzeba wierzyć i tyle.
Zaprzedałem duszę szatanowi!11 Jestem tylko ciekaw czy w piekle będzie tibia. Wkońcu to dzieło szatana, które doprowadza dzieci do różnych padaczek, ćwiczenia walki krzesłem na matkach itp.

Cytuj:
I mylisz się. Dzieci i młodizeż muszą widzieć jakie konsekwencje daje sprzedaż duszy diabłu lub słabosć ducha.
Jesteś debilem. Czy ty wogóle umiesz czytać? Nowonarodzone dziecko. Odkryto na drugi dzień jakaś cięzka chorobe (tylko przykład). To jest kara za to, że zaprzedał się szatanowi? Przecież to dziecko nawet nie umie mówic, chodzić, nawet jeszcze dobrze niewidzi. Wieć powiedz mi co do kur*y nędzy ono takiego zrobiło? Zaraz mi wyjedziesz z txtem, że "cierpi za innych" -.- bullshit. Sam chyba niewiesz co mówisz. Moja rada:
1. Wyjdź.
2. Dorośnij.
3. Wróć.
Napisane 27-08-2008 15:15 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
Bóg wiedział, że to dziecko w przyszłości zniszczyłoby świat i chorobą je powstrzymał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisane 27-08-2008 15:21 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
@up
Taka mozę byłą wola Boża że choruje.
Jeszcze raz pisze:

NIKT nie moze pojąć tego dlaczego Bóg czyni tak a nie inaczej. Nikt! Gdyż nasze rozumy są zbyt małe by pojąć wole Bożą.

Tibia nie jest żadnym dziełęm szatana, gdyż Ci co w nia grają i nic poza tym nie robią źle czynią!

Nie wyjdę i koniec. I jestem pewny, że gdyby tutaj zawitali z portalu Katolik.pl to by wam trochę przemówili do rozsądku.
Napisane 27-08-2008 15:23 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Katolik.pl - kolejni fanatycy aka Ty? -.-
Cytuj:
Tibia nie jest żadnym dziełęm szatana, gdyż Ci co w nia grają i nic poza tym nie robią źle czynią!
Bawisz się w księdza? idź do warzywnego.

Cytuj:
NIKT nie moze pojąć tego dlaczego Bóg czyni tak a nie inaczej. Nikt! Gdyż nasze rozumy są zbyt małe by pojąć wole Bożą.
Czas wytoczyc cięzką artylerię.
No więc powiedz mi kochany Mirku dlaczego niemożemy tego pojąć? Jakby nie patrzeć niepowinniśmy mieć z tym zadnego problemu bo przecież Bóg stworzył nas na swoje podobieśtwo. czyli powinnismy myśleć tak jak on i czynić tak jak on. A jakoś tak nierobimy więc co tu jest nietak?
Napisane 27-08-2008 15:30 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
@up
To co pisze w Piśme Świętym, ze Bóg stworzył na nasze podobieństwo trzeba jakoś interpretować. Bóg miał an myśli, że z wyglądu fizycznego jesteśmy do Boga podobni.

Człowiek jest niczym w obliczu Boga. Bóg jest nieskończoną mądrością a my tylko marnymi istotami które w Niebie będą doskonałe.
Napisane 27-08-2008 15:34 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
Bóg stworzył na nasze podobieństwo trzeba jakoś interpretować. Bóg miał an myśli, że z wyglądu fizycznego jesteśmy do Boga podobni.
No kur*a mać. Mam dosć już. Twoje interpretacje są żałosne.. Skąd ty mozesz wiedzieć co Bóg( jeśli wogóle istnieje) miał na myśli? Powiedział Ci to? Że tacy jak Ty sie rodzą.
Napisane 27-08-2008 15:44 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
Nie jestem pewny swoich interpretacji ale na pewno nie miał on na myśli podobieństwa umysłowego gdyz Bóg wie wszystko a ludzki umysł nie wie wszystkiego.

Nawet zacytuje słowa pewnego greckiego uczonego:

" Wiem, że nic nie wiem"
Napisane 27-08-2008 15:51 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Niejestes pewny to po co się wypowiadasz?
A ten cytat to co on ma wspólnego?

Powtórze to co już pwoeidziałem. Jesteś fanatykiem. Nie masz własnych poglądów hm.. wierzenia w Boga tylko kierujesz się ściśle ustalonymi zasadami przez fanatyczny kościól. To nie jest prawdziwa wiara.

Wypowiedz xoz'a
Cytuj:
chodze do kosciola, jestem chrzescijaninem, wierze w Boga. powtarzam, w BOGA. modlac sie w kosciele do swietych ciagle mam na mysli Boga, nie interesuje mnie w jakiej postaci etc. mam gdzies zdanie Kosciola na temat eutanazji i tym podobnych bo to jest ICH zdanie, a po to dostalem rozum by miec SWOJE. moze bys sprzeczne, takie same - to bez znaczenia. oceniam rzeczywistosc i ksztaltuje SWOJE poglady na rozne tematy. mysle ze tak powinno byc.
To jest prawdziwa wiara.

http://www.dyskusje.katolik.pl/viewt...099&highlight=

Nieudało Ci się samemu obronić to szukasz pomocy na jakimś 666katolik.br
Napisane 27-08-2008 16:25 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
Aktualizowano 27-08-2008 16:32 przez .Ryuuzaki.
stary
Tym's Avatar
Dobrze jest mieć swoje zdanie, ale na czymś trzeba je oprzeć - od taka mała dygresja z mojej strony.
Napisane 27-08-2008 16:28 przez Tym Tym jest offline
stary
Byc może, ale wiem, że jeśli nie wierzysz w kosciół(albo go nie słuchasz) to tak jakbyś nie wierzył/nie słuchał Boga.

I nie przestane wierzyć w Boga. Wolałbym umrzeć niż zrzec sie mojej wiary katolickiej!

@up
Po części się zgadzam.
Napisane 27-08-2008 16:31 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
Tym's Avatar
Ey no sorry, ale tu się kompletnie z tobą nie zgodzę.
W biblii nie pisze, że Jezus Chrystus założył Kościół Katolicki.
Założył kościół to prawda, ale nie ten katolicki, który dzisiaj znamy i na, który wiele osób psioczy.
Napisane 27-08-2008 17:17 przez Tym Tym jest offline
stary
Tylko, ze kosciół kieruje sie naukami samego Jezusa i Boga i tych nauk należy słuchać i w nie wierzyć.

I zgadzam się, że kosciół zabrania eutanazji bo eutanazja łamie 5 przyk. - "Nie zabijaj"
Napisane 27-08-2008 17:28 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
Tym's Avatar
Czy KK kieruje się naukami Jezusa?
Śmiem wątpić.
Napisane 27-08-2008 17:41 przez Tym Tym jest offline
stary
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...4&postcount=27

Ludzie to jest prawda! Szatan i Bóg istnieją! To co sie z nią wydarzyło juz żadne naukowe badania nie potwierdzą!
Napisane 27-08-2008 17:42 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Jakbym wierzył we wszystko co piszą to już dawno bym siedział w pokoju z scianami z poduszek jednym okienkiem i w kaftanie. Zobacze -> uwierze.

Jesteś bardziej naiwny w niektórych sprawach niż 3letnie dziecko.
Napisane 27-08-2008 17:57 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
@up
Jesteś poprostu ateistą i tyle. Ateista uparty nigdy nie uwierzy w Boga i tyle.

Ateista nie jest tak "logiczny" i uporządkowany jak mu sie wydaje.
Napisane 27-08-2008 18:04 przez Mystlich Mystlich jest offline
Aktualizowano 27-08-2008 18:08 przez Mystlich
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
Jesteś poprostu ateistą i tyle.
Ehe. Tylko powiedz mi, w którym momencie napisałem, że jestem niewierzący?

Cytuj:
Ateista nie jest tak "logiczny" i uporządkowany jak mu sie wydaje.
Katolik tak samo. ;x
Napisane 27-08-2008 18:11 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
Wszystkei twoje wypowiedzi świadczą, że jesteś ateistą bo siedzi w Ciebei tyle zwątpienia w Boga dlatego nazwałem Cię ateistą bo nei wierzysz w istnienei Boga.
Napisane 27-08-2008 18:14 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
Rothes's Avatar
Mystlich przede wszystkim to mylisz pojęcia sceptyk i ateista... w byciu sceptykiem nie ma nic złego, a już na pewno wychodzi się na tym lepiej niż wierząc we wszystko co ktoś powie/napisze.
Napisane 27-08-2008 18:18 przez Rothes Rothes jest offline
stary
@Rothes
Dzięki Ci za poprawkę, ale wiesz w świetle Boga sam fakt zwątpienia(czyt. Sceptyzmu wobec Boga) jest grzechem i pierwszym stopniem ku ateizmowi.
Napisane 27-08-2008 18:25 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
.Ryuuzaki.'s Avatar
Cytuj:
..jesteś ateistą bo siedzi w Ciebei tyle zwątpienia..
w Tobie ^^

Cytuj:
wierzysz w istnienei Boga.
Bo nieda sie uwierzyć w coś gdy nie ma dowodów na to, że istnieje. Niby jestes taki supah katolik i nigdy nic złego niezrobiłeś a jakoś niby chorujesz na jakas epilepsje czy tam padaczke więc musiałeś coś zrobić, że Bóg skarał takiego chlopczykkaa. Za co Cię ukarał? Bo przecież to nienormalne aby karać takich porządnych! Moze się powtarzem ale cóż ;x I niewyjezdzaj z txtem, że cierpisz za innych i z tym, że tylko to Bóg wi.
Napisane 27-08-2008 18:26 przez .Ryuuzaki. .Ryuuzaki. jest offline
stary
Slythia's Avatar
Twoje wpisy są coraz ciekawsze ; ).

A tak na serio, co chciałeś osiągnąć poruszając ten temat? Nawrócić kogoś? W taki sposób na pewno tego nie dokonasz... Musiałbyś mieć naprawdę solidne argumenty, nie polegające na cytowaniu Biblii.

Poza tym, zacznij samodzielnie myśleć - grzechem to nie jest, a być może otworzy Ci to oczy na niektóre sprawy. Kościół Katolicki nie jest nieomylną wyrocznią, pełno w nim niedomowień i niejasności...
Napisane 27-08-2008 18:33 przez Slythia Slythia jest offline
stary
I co z tego że mam epilesje?
I co z tego że ma te 5 albo 7 ataków w ciagu dnia?

Jezus mówił, ze każdy musi nieść swój krzyż i przyjmować swoje cierpienia.

"Błogosławieni, którzy sie smucą albowiem oni będą pocieszeni"

@Slythia
Moim celem nei jest zmuszać nikogo do wiary. Tylko poprostu bronie swojego słowa i tlye.

P.S. Mam twoje GG jakby co

A czy słyszałeś o Fatimie albo o cudownej wodzie w Lordes we Francji która uzdrawia ludzi którzy wierzą?
Napisane 27-08-2008 18:38 przez Mystlich Mystlich jest offline
Aktualizowano 27-08-2008 18:40 przez Mystlich
stary
Cieszcie się ludzie że Mystlich jest chrześcijańskim fanatykiem a nie muzułmańskim bo byśmy już dawno mieli powtórkę z 11 września : P
Napisane 27-08-2008 18:39 przez P@wcik P@wcik jest offline
stary
Slythia's Avatar
To w takim razie po co ten wpis? By bronić swego słowa?
Napisane 27-08-2008 18:42 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Wolałbym muzułmanina. Zaraz tu będą krucjaty i ogólnie całe średniowiecze.
Napisane 27-08-2008 18:43 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
@Slythia
Gdyby nie wyśmianie mojej wiary w temacie o Nibiru to by tego całego wpisu by nie było!

"Ok to jest twoja wiara.Ja nie wierzę"
/\Wystarczyła taka odpowiedź a bym zrozumiał

@Dragon
Nie przesadzaj
Napisane 27-08-2008 18:46 przez Mystlich Mystlich jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Mystlich

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin 3