Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Crealeth

Notki

Ocena: 9 głosów, 2.33 średnia

co to bendzie co to bendzie;/

Napisane 27-11-2007 03:01 przez Crealeth
nie wiem wogle co jest batle na pustyni ja to tylko na pocozntku swe: bilem a no ale patrze ze oni mnie bijom i chyba koniec swiata bo ja czytalem ze pan bug jest niesmiertelny a pan bugeav padl dwukrotnie to ja jurz powiedzialem dosc!!

no cala iridia dawno takiej bijatyki nie widziala tyle krwi i trupuw rze az paczec nie moglem na to bo mi sie slabo robilo nagle dostalem sd od jednego z szczale w zad od cios od i az w rl zaczelo mi sie robic i caly zaczolem sie trzonsc
naszczenscie nei znajom urzondzenia jak soulfir i morzna bylo lognonc

ja nie qmam po co ta wojna czy wszyscy nie mogli by grac w spokoju expic se lewy nabijac rpg party festiwale kquesty i inne tournementy ;/
Komentarzy 7

Komentarze

stary

tak byc nie morze

widzialem cale zajscie na rzywo i nie bende owijac w bawelne opisujonc co widzialem polscy hihtg lewe zachowali sie jak nie pierwszy raz jurz w sumie :glupek:no jak na tym obrazku poprostu skandal bili kazdego kto chcial im pomagac (mnie) a kiedy flaszki zbieralem to prawie deda zaliczylem bo mne ktos popchnol i mnie bili i tylko "mowe mowe" albo ze jak sie nie rusze to deda mam

ja czuje co ty przerzyles i calkowicie popieram zabawy w exp i tak zwane rpg czyli zabawe w kruluw :king:i kurlewny tez nie przejmuj sie crelet w nastepnej walce (o ile wyjdom z pz cfaniaki) pokazesz im tak ze im 8o galy na wierz wyjdom heheheh
Napisane 27-11-2007 03:14 przez Dourge
stary
no co to bendzie ja juz mysle o tym rze quiting rl lajfa
Napisane 27-11-2007 03:15 przez .Viffarn .Viffarn jest offline
stary
Kiełek's Avatar
pszerombane ;/;/;/;/;/;;;;;/
Napisane 27-11-2007 12:59 przez Kiełek Kiełek jest offline
stary
Siergiey's Avatar
kaos ma blogaska ojojojoj :O;O;O witicze
Napisane 28-11-2007 20:03 przez Siergiey Siergiey jest offline
stary
Kiełek's Avatar
ej wes napisz cos nowego bo jusz nudne i hce cos pszeczytac wes bo to fajne pliz ;;;;;;;/
Napisane 01-12-2007 06:30 przez Kiełek Kiełek jest offline
stary
kk szykuje sie durzy wpis
Napisane 02-12-2007 16:25 przez Crealeth Crealeth jest offline
stary
eeetanz's Avatar
czekam seksy
Napisane 05-12-2007 14:47 przez eeetanz eeetanz jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Crealeth

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:27.


Powered by vBulletin 3