Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Witam

Notki

Oceń

Odbanowany.

Napisane 26-10-2008 19:00 przez Zamne
Więc, po tygodniowym bananie, witam z powrotem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes
Drogi Zamne,

Otrzymałeś ostrzeżenie na Forum Tibia.pl.

Powód: Spamowanie na blogach
-------
Wiadomość jest automatyczna. Znajdziesz w niej informacje o powodzie ostrzeżenia. Pamiętaj drogi użytkowniku, że otrzymałeś ostrzeżenie dlatego, że nie zastosowałeś się do regulaminu. Jeśli masz jakieś wątpliwości odpisz na tą prywatną wiadomość.

Pamiętaj, że korzystanie z forum jest przywilejem, dlatego należy stosować się do zasad.
-------

To ostrzeżenie nakłada 10 punkt(ów) na Twoje konto, czas na jaki zostało nałożone jest podane w widoku Twojego profilu. Poważne ostrzeżenia nie wygasną nigdy.

Pozdrawiamy
Forum Tibia.pl
Z powodu braku murzyna do przekazywania wiadomości, powiem tylko że we środę bolała mnie głowa.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Dragon-Fly's Avatar
I bardzo dobrze, masz banicję za swoje!
Napisane 26-10-2008 19:21 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
Mnie zastanawia tylko jedno: Dlaczego was zbanowali, a mnie nie? ^.- Wydaje mi się, że w dużym stopniu to ja byłem sprawcą tego całego spamu i trochę mi głupio, że inni odkiblowali swoje, a ja nie. Jeśli czyta to jakiś modek proszę o bana za smerfowy spam. ;p
Napisane 26-10-2008 19:44 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Arashel's Avatar
No i masz...
Napisane 26-10-2008 20:24 przez Arashel Arashel jest offline
stary
@Aron Roar
Przyjąłeś godnie bana, tak jak ja.

Jeśli to kogoś obchodzi to ban nie był mi przeznaczony, dopiero w pewnej chwili poczułem ogromne poczucie sprawiedliwości i zraportowałem się za spam.
Skoro blogowe wygłupy nie są już w granicach tolerancji postanowiłem odpuść je sobie, nie oznacza to jednak, że zaprzestane komentarzy i wpisów.
Napisane 26-10-2008 20:41 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Ha, spodziewałem się, że jesteście idiotami jak znany wszystkim blogowy przygłup. A jednak nie, może kiedyś będziecie głosować na JKM... who knows
Napisane 26-10-2008 21:46 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Zamne

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:01.


Powered by vBulletin 3