Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Lord Dreathan

Notki

Oceń

Ciągłe walki o dominujące MMORPG.

Napisane 08-06-2008 12:21 przez Lord Dreathan
Wpis Pierwszy:<patrz tytuł>

Denerwują mnie ciągłe walki między forumowiczami na temat najlepszego MMORPGa. W szczególności irytują mnie wypowiedzi osób, które nie mają zielonego pojęcia o komentowanej przez nich grze. Ci co mnie znają, wiedzą że ja zawsze staram się być obiektywny i prawie zawsze popieram swoje racje argumentami, gdyż nie mam w zwyczaju (jak pewni ludzie) rozpisywać się na temat MMO, z którym nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Dlatego prosiłbym o zastanowienie się 10 razy zanim napiszecie coś, co obróci się przeciwko wam.

***
Czy w ogóle istnieje dominujące MMO? Statystycznie patrząc - tak. Jednakże należy pamiętać, iż sporo osób gra w dwa lub więcej MMO jednocześnie. Jakby tego było mało - nie każdemu musi przypaść do gustu np. WoW tylko dlatego, że gra w niego około 10 milionów osób na globalu. ALE! Trzeba mieć dobry argument i wyjaśnić dlaczego Iksiński nie lubi WoWa a woli GW lub Lineage'a.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Hodal's Avatar
WoW-a można kochać za genialny system gry. Tam nigdy się nie nudzisz ;-))) a w L2? Taki quest na 3rd - 1 część do alliancu - ubij w sumie 1200 mobów... ostatnia część - ubij 700 mobów ... w WoW-ie może się niepodobać jedynie to, że trzeba troche zapłacić za abonament
Napisane 08-06-2008 13:08 przez Hodal Hodal jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Pff... kogo to obchodzi które MMO jest najlepsze... każde ma Swoje + i - ... Najgorsze jest porównywanie Tibia - WoW, przy czym od początku wiadomo że Tibia będzie lepsza w tym porównaniu... Ehh... Durne jest też porównywanie WoW'a do Guild Wars, bo są to innego typu gry ( MMO i CORPG <crpg> ). Zazwyczaj w takim porównaniu osoba wychwala jedną grę...
Morał : Porównania są bezsensu, zawsze autor porównuje tak, jak sądzi...
Napisane 08-06-2008 21:28 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
Lord Dreathan's Avatar
Przepraszam bardzo - czy ja porównałem GW do WOW? Napisałem tylko, że niektórzy wolą GW od WoWA, dlatego prosiłbym abyś nauczył się czytania ze zrozumieniem.

Over and out~
Napisane 09-06-2008 00:57 przez Lord Dreathan Lord Dreathan jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Przepraszam bardzo - a czy ja pisałem o Tobie? -.-" Napisałem ogólnie, dlatego prosiłbym abyś nauczył się czytania ze zrozumieniem.

Ale evul zua przeróbka mi wyszła ;.
Napisane 09-06-2008 14:32 przez X-Zero X-Zero jest offline
Aktualizowano 09-06-2008 14:34 przez X-Zero (heh...)
stary
Bez sensu jest porównywanie, bo każdy może mieć swoje ulubione MMO, nie ważne czy w tę produkcję gra 5tys., 5mln, 414235mln.
Napisane 21-11-2008 19:47 przez Bluray Bluray jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Lord Dreathan

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin 3