Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

Z życia fana Arsenalu, który został okrutnie skrzywdzony przez złego Rothesa. Oby Hidek umieścił go w swym opku.
stary

Co za świnia ?

Napisane 09-10-2008 15:42 przez Yoh Asakura
Mogę się dowiedzieć, która menda usunęła grupę o Scrubsach ?
Yoh Asakura's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 Yoh Asakura jest offline
stary

Moyes zwolniony, szansa dla Yoha

Napisane 20-08-2008 13:30 przez Yoh Asakura
Aktualizowano 20-08-2008 13:31 przez Yoh Asakura
Sezon 07/08. Ja, jako świeżony upieczony menedżer, szukałem posady. Rozglądałem się za jakimś klubikiem z polskiej ligi, ale nikt mnie nie chciał. Czarna rozpacz mnie ogarnęła. Jeżeli nie chcą mnie w polskiej lidze, to naprawdę jestem beznadziejnym menago. Ale, job twou mat, skąd oni mogą to wiedzieć, skoro nigdy nie widzieli mnie w akcji ? Chędożę ten chory kraj, mamo, tato, radźcie sobie sami, syn wyjeżdża do Anglii.
Moim bratem jest Lukas Jutkiewicz, polski Wayne Rooney, który gra w Evertonie....
Yoh Asakura's Avatar
Użytkownik Forum
Komentarze 6 Yoh Asakura jest offline
stary

Z pamiętnika menedżera 1

Napisane 20-07-2008 20:59 przez Yoh Asakura
A więc postanowiłem pisać pamiętnik menedżera. Pewnie o mnie słyszeliście. To ja w sezonie 07/08 poprowadziłem Everton do zwycięstwa w Pucharze UEFA, Premiership i Carling Cup. W 08/09 wygrałem z Interem Ligę Mistrzów i Serie A. Serie A była strasznie nudna. w Interze trzymał mnie jedynie Ibrahimović, mój ulubieniec. Współpraca z nim to ogromna przyjemność. Jednak nawet Zlatan nie mógł zatrzymać mnie w klubie na kolejny sezon. Zwolniła się posada w Arsenalu. Arsene Wenger odszedł z klubu. Otrzymałem...
Yoh Asakura's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Yoh Asakura jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin 3