Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Kraj debilizmu

Notki

Biedronka ah biedronka
Twój własny pistolet do emowania jedynie za 1k złoty, lub na raty 10 po 0% każda.
Biedronka ah biedronka
Oceń

Bez tytułu - 2

Napisane 01-12-2008 00:36 przez Orog_Rtn
Aktualizowano 01-12-2008 00:39 przez Orog_Rtn
Dzień 2 10:24

Po jedno dniowej naradzie zostałem skazany na sekundę odsiadki. Wiecie jak tam było strasznie?! Byłem męczony przez największych jebaków i terrorystów!!!!

Dzień 2 10:45

Widząc że świat zewnętrzny ssie,to po przesiedzeniu odsiadki wyruszam z powrotem do podziemi.

Dzień 2 11:24

Przechadzając się przez korytarz nr 468 "Rozczłonkowane owady" znalazłem zdjęcie.


Dzień 2 11:35

Po kilku minutowym określaniu co takiego jest na tym zdjęciu stwierdzam że to kaktus pustynny którego wyhodowano na bagnach Rosji. Nieźle.

Dzień 2 12:46

Kończąc przechadzkę po korytarzu nr 468 napotykam ślepy zaułek,ale to ambitne. A na nim było sprejem narysowane coś takiego:


Dzień 2 13:04

Bez większych zastanowień(przecież zajeło to tylko kilka sekund,prawda?) walę głową o tą ścianę. Moja głowa pęka. Czekam aż wyleci żółtko.

Dzień 2 17:48

Stwierdzam że to nie ma sensu i niszczę głowe absolutnie. Jednak ta odrasta pod postacią:


Nie dziwie się tym. W końcu mam w sobie geny mastodontów,a Ci regerenują nawet członki. Czytajcie encyklopedie.

Dzień 2 23:46

Straciłem cały dzień na strzelaniu z lazora do korków po piccolo. Kłade się spać na oponie po tirze. Nie zważając na przechadzających się na niej mikro lemingów.
Napisane w story
Komentarze 2 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 2

Komentarze

stary
Orog_Rtn's Avatar
komcić kurwa <znaki>
Napisane 01-12-2008 01:00 przez Orog_Rtn Orog_Rtn jest offline
stary
Orog_Rtn's Avatar
Spokój,nie dyskriminować.
Napisane 01-12-2008 01:05 przez Orog_Rtn Orog_Rtn jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Orog_Rtn

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02.


Powered by vBulletin 3