Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Avios

Notki

Oceń

Klimatyczny fejk, z dawką orgazmu od prosiaka (i tak nie czytacie tytułów...)

Napisane 13-01-2009 18:20 przez Avios
Tak, tak... Mam zamiar zrobić klimatycznego, poważnego fejka, no może z małą dawką 'chómoró'.

I teraz głosujcie na pomysł:

1.
Ork, który zanzał uczucie litości i sprzymierzył się z ludźmi.

2.
Kapłan Shadow, zawłądną ogromna mocą, ale ta była zbyt potężna dla niego i moc zawładnęła nad nim. Gdy ma zamiar zabić ostatniego... Ostatnich dwóch ludzi - chłopaka i dziewczynę - warcają mu zmysły i teraz próbuje odbudować ludzkość i szkoli chłopaka na wojownika, tymczasem uzurpator przejmuje władzę nad armią Shadow'a i chce zniszczyć inne rasy. Mino się sprzymierzają z Shadow'em i niszczą armię uzurpatora, ale coś tam się będzie jeszcze dziać

3.
Jest stary poniszczony pokój i do drzwi dobijają się rząnierze! i gdy juz sie dobiją wyciągają więźnia tak, że od kolan po stopy jedzie o ziemie i go tak ciągną, idą tunelem i obraz się rozjaśnia. W końcu ukazuję się 'balkonik i
rząnierze! przywiązują go do niego, a przywódca jakiejśtam rasy (się wymyśli jakiej) zabija więźnia i z okrzykiem 'TAK ROZPOCZYNA SIĘ NOWA ERA' wywołują wojnę

4.
I o braciach/przyjaciołach co się na wojne przygotowali, ale jeden przypadkiem użył kamienia teleportacyjnego i drugi brat czy ktostam idzie za nim innego wymiaru go ratować

Który lepszy?

BTW.
AwJoS mA BlOgA!!111 O kÓrWa <zAwAu> ZaRaZ jEbNiE mEtEoR!
Komentarzy 6

Komentarze

stary
irwin546x2's Avatar
1. Orkowie to tacy włochaci barbarzyńcy, którzy mają HONOR! najbliższe pojęcie litości, to oszczędzenie wroga, który ich pokonał.

2. epickie i bardzo gupie.

3. Bardzo epickie, bardzo gupie, ładne efekty i grafika, komentarze: Od góry do dołu 6\6.

4. SUPCIO!!!1111111111111 rup to, plzplzplzpzl!
Napisane 13-01-2009 18:25 przez irwin546x2 irwin546x2 jest offline
stary
Michoss's Avatar
Definitywnie jeden, bo nie jest oklepane, nie zapowiada się na zakończenie po 2 partach, i w ogóle jest fajne.

A ty, Iwanie, nie powinieneś tak cenić stereotypów.

PS. Orgazm świni trwa pół godziny.
Napisane 13-01-2009 18:29 przez Michoss Michoss jest offline
stary
Neaf's Avatar
Jeden !
Napisane 13-01-2009 19:29 przez Neaf Neaf jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Cytuj:
rząnierze!
Ja jestem za tymi dziwnym stworami!
Napisane 13-01-2009 19:39 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
Avios's Avatar
rząnierze! to akurat było celowe ;x
Napisane 13-01-2009 19:50 przez Avios Avios jest offline
stary
Cytuj:
Ja jestem za tymi dziwnym stworami
Ja też!
I polać mu?
Napisane 13-01-2009 20:04 przez Bluray Bluray jest offline
 

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin 3