Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > >>>Mazix<<<

Notki

Wszystko i nic. Tu jest mój OWION plis.
stary

Dlaczego tak nas karają?

Napisane 24-05-2008 16:20 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 19:25 przez >>>Mazix<<<
No właśnie. Może i wałkuje to 3123 raz, ale ja nie spocznę póki nie wybiorą nowych adminów. Bo tak:
- Porówanie do innych forów. Są tematy, które się czyta i można w nich się wypowiedzieć, ale bez robienia tzw. offtopa. Różni ludzie robią go, ale pochwalam tutaj pracę adminów. Chce im się za każdym razem edytować posta, wklepywać na zielono upomnienie i dawać warna. Ja bardzo popieram i podziwiam takie osoby.
- Znowu porównanie. Na forach (takich jak up np.) przyważnie są różne działy...
Zbanowany
Napisane w Wszystko i nic.
Komentarze 8 >>>Mazix<<< jest offline
stary

Harry Potter 6 część kinowa :)

Napisane 24-05-2008 16:05 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 16:36 przez >>>Mazix<<<
To tylko takie przypomnienie. Więcej informacji w tym temacie.
Zbanowany
Napisane w Wszystko i nic.
Komentarze 0 >>>Mazix<<< jest offline
stary

Reklamy

Napisane 23-05-2008 16:24 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 16:36 przez >>>Mazix<<<
Różne są reklamy. Jedne wkurzają, a jedne rozśmieszają. Jeszcze inne denerwują. Fajne są ogółem reklamy Plusa, oraz rozśmieszyła mnie niedawno reklama, jak mama czyta chłopczykowi na dobranoc instrukcję od grzejnika.
Najbardziej wkurzająca reklama? Oczywiście płatków, tych "złocistych", co taka mała zboczona pszczółka lata i kusi wszystkich. Przy tym słyszę ciągle "(...) Oblane złocistym stolcem(...)", "(...) Oblane złocistym stolcem(...)"...
Zbanowany
Napisane w Wszystko i nic.
Komentarze 1 >>>Mazix<<< jest offline
stary

Licznik postów.

Napisane 23-05-2008 16:17 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 16:37 przez >>>Mazix<<<
Chciałbym, aby takowy wrócił. Teraz od nowych dzieli nas tylko inny nick. A gdy patrze tematy na innych forach i widzę kolesiów z rożnymi liczbami postów to od razu nasuwa mi się wyjaśnienie kto dłużej siedzi w danym fachu i kto mówi lepiej. To są takie "ordery" forumowe i chciałbym, żeby licznik wrócił. Przynajmniej tyle można zrobić. Oczywiście, nie chodzi tutaj o posty napisane bez ładu i składu i spamerskie.
Zbanowany
Napisane w Wszystko i nic.
Komentarze 9 >>>Mazix<<< jest offline
stary

Dziwni są ludzie.

Napisane 23-05-2008 15:36 przez >>>Mazix<<<
Aktualizowano 24-05-2008 16:37 przez >>>Mazix<<<
Kulturalnie idziemy sobie obok bloku z kolegą, a tutaj wyskakuje facet z zapytaniem czy mamy klucz do klatki. Ja, chwilę poczekawszy odpowiadam przecząco. Na to ten, wychodzi grzecznie z tekstem, czy nie chciałbym w pierdol. Ja mu na to, "za co?", to oczywiście. Odburknął "krótka piłka" i wszedł do klatki używając swojego klucza.

Noob.
Zbanowany
Napisane w Wszystko i nic.
Komentarze 1 >>>Mazix<<< jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:37.


Powered by vBulletin 3