Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog o mnie ;D

Notki

No co ?
Blog o mnie i o moim byciu tutaj na forum
Oceń

Już nic....

Napisane 19-07-2008 16:47 przez Mystlich
Aktualizowano 20-07-2008 00:52 przez Mystlich
Michoss dziękuej Ci za pomoc.

Tylko ty uważasz, ze umiem pisać i słucham tylko Ciebie bo wiem, że pisac umiesz ładnie(świadczy o tym twoje opowiadanei o podniebnej szkole).

Wole słuchać rad doświadczonego w pisaniu a nie tych co niem ieli z tym stycznosci

Poradni NIE powstanie...wolę być skromny
Komentarzy 44

Komentarze

stary
Nie potrafisz napisałać 5 zdań poprawnie i chcesz pisac poradnik?
Napisane 19-07-2008 17:19 przez Voon Voon jest offline
stary
@up
Po tej fali komentarzy i wytykania błędów już wiele sie nauczyłem.Po za tym Michoss mi również kilka rzeczy wytłumaczył więc czemu nie ?
Napisane 19-07-2008 17:25 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
Shanhaevel's Avatar
Bo mimo to dalej nie umiesz dobrze pisać. I nie myśl, że wystarczy tydzień-dwa wysłuchiwania krytyki i pouczeń, by nauczyć się dobrze pisać.

Inna sprawa, że NIE DA SIĘ wytłumaczyć jak pisać dobre utwory. Tak samo NIE DA SIĘ wytłumaczyć jak nakręcić dobry film, jak zrobić dobry scenariusz do filmu, na sesję RPG itp. Jak człowiek nie ma swoistego talentu, to pozostanie grafomanem.

EDIT:
Ogólną odpowiedzią na pytanie 'dlaczego nie?' pozostanie cytat Voona.

Bo
Cytuj:
Nie potrafisz napisałać 5 zdań poprawnie
Napisane 19-07-2008 18:12 przez Shanhaevel Shanhaevel jest offline
Aktualizowano 19-07-2008 18:14 przez Shanhaevel
stary
TheDwarf's Avatar
mystlich typowy PL, powoli mam go dosc.
Napisane 19-07-2008 18:47 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Xevixon's Avatar
Poradnik dla przyszłych pisarzy..czy warto ? NIE!

Zgin! Przepadnij!
Napisane 19-07-2008 20:30 przez Xevixon Xevixon jest offline
stary
Tym's Avatar
Pisz poradnik, zawsze można próbować.

Co do panów up.
Gdzie wiara w ludzki potencjał? Z waszych wypowiedzi można wywnioskować, że noworodki najlepiej od razu zabijać "żeby się nie męczyły, bo i tak niczego się nie nauczą".
Co do tworzenia, wszechstronnie pojętego, talent to mniej niż 10%, reszta to praca. Poza tym Mystlich za mało napisał aby stwierdzić czy posiada talent, czy nie.
Napisane 19-07-2008 20:39 przez Tym Tym jest offline
stary
Shanhaevel's Avatar
@Tym
Z całym szacunkiem, waść, ale pieprzysz ostro. Odradzanie komuś pisania poradnika ze względu na brak umiejętności przyrównujesz do aborcji? Litości... Notabene mamy jakiś wyznacznik umiejętności i rokowań literackich Mystlicha pod postacią wcześniejszych utworów. Po pierwsze, jak już tłumaczyłem, ale widać niektórym czytać się nie chce: NIE DA SIĘ wytłumaczyć jak napisać dobre opko/powieść/cokolwiek. Po drugie: trochę skromności, M~ ledwie napisał parę kiepskich opowiadań, a już twierdzi, że ma wystarczającą wiedzę i wprawę, by nauczać innych? -.-'

I nie, nie mówię, by Mystlich nie pisał poradników, jak chce to niech pisze. Ja tylko wyrażam swój brak nadziei w powodzenie tego przedsięwzięcia.
Napisane 19-07-2008 22:42 przez Shanhaevel Shanhaevel jest offline
Aktualizowano 19-07-2008 22:43 przez Shanhaevel
stary
Davido16's Avatar
Już liczę pieniądze za sprzedane egzemplarze ahhahah.
Nawet Michoss ci nie pomoże jak sam nic nie umiesz nabazgrać.
Napisane 19-07-2008 23:37 przez Davido16 Davido16 jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Shan~ ma rację. Zgadzam się z nim. Poćwicz, poczytaj. Rok-dwa lata i napiszesz ładny poradnik.
Napisane 19-07-2008 23:47 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
Rok, dwa? Imho moze z 5-7. Tak, w ogole to Shanhaevel to calkiem madry uzytkownik, ale tylko w kwestiach, w ktorych zgadzam sie z tym co on pisze, bo jak pisze cos co sie nie zgadza z moja teoria pojmowania swiata to pisze glupoty.

@Tym
Wiara w potencjał? Ok, ale ja tego potencjalu u MYZTLIHA aka PL ;] nie widze. A jak ktos nie ma potencjalu, to kim jest? Impotentem
Napisane 20-07-2008 00:06 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
Tym's Avatar
Dobra przyznaje, może Mystlich nie ma jeszcze wystarczających umiejętności do napisania poradnika.
Co do potencjału ludzkiego nie miałem na myśli jedynie Mystlicha i jego poradnika, chodziło mi o każdego artystę, ponieważ na tym forum w fake'ach i twórczości panuje niekonstruktywna i niezdrowa krytyka, która odbiera motywacje, a nie powinniśmy okradać ludzi z ich chęci tylko wspierać i starać się pomóc, a jeżeli nie możemy się na to zdobyć to chociaż milczeć. Jak ta sytuacja dalej będzie tak wyglądać to niedługo wyżej wymienione działy będą świecić pustkami.

I na koniec, nie porównuje braku umiejętności do aborcji, chodziło mi o potencjał, a to jest co innego. Niektóre osoby nie pozwalają innym rozwinąć skrzydeł, wykorzystać ich potencjału i dochodzi do tego, że dana osoba nie chce dalej tworzyć, pomimo tego, że mogłaby naprawdę wiele osiągnąć - staje się zwykłym zjadaczem chleba.

@The_Dwarf
U Mystlicha potencjał jest, chociażby jego chęć do pracy i nauki na błędach.
Napisane 20-07-2008 00:12 przez Tym Tym jest offline
Aktualizowano 20-07-2008 00:15 przez Tym
stary
Tym's Avatar
_______________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michos
Nie popieram. Nie, nie "bo to nieodpowiednia osoba", "bo niema potencjału", ani "To debil". Mystlich jest imho dobry w pisaniu, ale poradnik nie ma najmniejszego sensu.

Potencjalne skutki:
-Brak
-Fala gównianych opowiadanek "Aleja pżeczytałem poradnik jak pisać i umjem!1!"
-Fala oipowiadanek o bliźniaczej treści i budowie, różniących się tylko imieniem bohatera i nazwami miast.

Z umiejętnością pisania trzeba się urodzić, nie da się jej nauczyć z poradnika.

Taka moja opinia.

Dziekuję
Michos
Moim zdaniem umiejętności pisania można się nauczyć. *<):^P
Napisane 20-07-2008 00:43 przez Tym Tym jest offline
Aktualizowano 20-07-2008 00:45 przez Tym
stary
Skoro tak Michoss to ok....
Masz rację

Widzicie Michoss napisał, że umiem pisać a wy? odrazu mnei zgnietliście z błotem ;|
Napisane 20-07-2008 00:49 przez Mystlich Mystlich jest offline
stary
domin3x's Avatar
bo chcemy cię uświadomić, że pisać nie umiesz
Napisane 20-07-2008 01:52 przez domin3x domin3x jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
A ja Was wszystkich nie lubię >.>
Napisane 20-07-2008 13:02 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
Mystlich pizdo, chuj ci w dupe.
Napisane 20-07-2008 14:10 przez Lotress Lotress jest offline
stary
Xevixon's Avatar
@UP
Uwazaj bo zaraz pistlich zacznie spamowac modkow, że złamałeś XX ptk regulaminu xDD
Napisane 20-07-2008 14:28 przez Xevixon Xevixon jest offline
stary
Woyas's Avatar
Cytuj:
Poradni NIE powstanie...wolę być skromny
Masz rację, nie dziel się swoim talentem z innymi! Śmierć frajerom!
Napisane 20-07-2008 14:53 przez Woyas Woyas jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Wydaję mi się, że słuchasz tylko wypowiedzi, które Cię usprawiedliwiają, zachwalają itd. Znalazłeś sobie Michossa, Michoss powiedział Ci, że masz talent (bo w sumie masz), powiedział, że wychodzi Ci to nieźle i teraz jedziesz po nas, że zmieszaliśmy Cię z błotem. Że nie doceniliśmy. Wywnioskuj coś z tego. Znalazłeś sobie kolejnego boga, którego-tylko-jego-jedynego słuchasz.
Napisane 20-07-2008 14:53 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Cytuj:
Widzicie Michoss napisał, że umiem pisać a wy? odrazu mnei zgnietliście z błotem ;|
Więc idź, dołącz do tej zasranej elity i liżcie dupsko Michossowi za każdy jego ruch, za każde jego słowo i gest.
Napisane 20-07-2008 15:04 przez Voon Voon jest offline
stary
fszyscy lubiom michossa co?:(
Napisane 20-07-2008 15:11 przez Leo_eloon Leo_eloon jest offline
stary
metiu's Avatar
Kto to Michoss?
Napisane 21-07-2008 22:59 przez metiu metiu jest offline
stary
Gelt's Avatar
Czy Ty chłopczyku nie potrafisz słuchać słów krytyki.? Twoje opowiadania są kiepskie. Są w nich błędy ortograficzne i jeszcze więcej stylistycznych. Są bez sensu i napisane językiem potocznym. Może i coś kiedyś napiszesz, ale najpierw musisz dojrzeć.
Napisane 23-07-2008 13:09 przez Gelt Gelt jest offline
stary
Surtius's Avatar
Więc jak na razie siedź cicho, ćwicz i nie wychylaj się zbytnio; bo w następnej nagonce nie będziemy cię bronić...
Napisane 23-07-2008 14:16 przez Surtius Surtius jest offline
stary
Lol a broniles go? Jedynymi osobami które to robiły Była Slythia i Vausadin
Napisane 23-07-2008 14:25 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
No to niewiele wiesz, bo ja też go wspierałem.
Napisane 23-07-2008 15:03 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Tak tylko że w blogu o nim jakos go nie wspierales tylko dissowales Slythie
Napisane 23-07-2008 16:12 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
stary
Był jeszcze Duke, ale nie miejmy nikomy tego za złe, różne gusta się tu ścierają.
Napisane 23-07-2008 20:30 przez Voon Voon jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
Na początku go wspierałem. A co miałem począć, skoro miałem tak łatwy cel? Zdissowałem Slythię :\
Napisane 23-07-2008 20:52 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Surtius's Avatar
Powiedzmy, przy tak ogromnej nagonce najmądrzejsze co można było robić to nic nie mówić. Każdy mój post był by powodem do kolejnych 5 chamskich odpowiedzi (jak u Slythi). Więc wolałem siedzieć cicho i próbować załatwić coś odgórnie.
Napisane 23-07-2008 23:19 przez Surtius Surtius jest offline
stary
rafv's Avatar
Cytuj:
próbować załatwić coś odgórnie.
Tez poleciales z placzem do moderatora?
Napisane 24-07-2008 20:54 przez rafv rafv jest offline
stary
Slythia's Avatar
Rafv, nie można raportować łamania regulaminu? Nazywasz to "bieganiem z płaczem do moderatora"?
Napisane 24-07-2008 23:05 przez Slythia Slythia jest offline
stary
Trzeba być świadomym konsekwencji swoich czynów. Skoro zaczął się wypłakiwac ludziom o swoim życiu to musi wiedzieć, iż nie jest anonimowy i te smutki prędzej czy później zostaną odkopane.
Napisane 25-07-2008 15:15 przez Voon Voon jest offline
stary
rafv's Avatar
Slythia, owszem, trzeba raportowac, ale jak widze wypowiedz "zalatwic cos odgornie" to samo mi sie nasuwa, ze polecial personalnie.
Napisane 28-07-2008 22:19 przez rafv rafv jest offline
stary
Michoss's Avatar
Cytuj:
Slythia, owszem, trzeba raportowac, ale jak widze wypowiedz "zalatwic cos odgornie" to samo mi sie nasuwa, ze polecial personalnie.
A nawet jeśli, to co? Blogi są chyba najmniej pilnowana sekcją forum, więc trzeba by zainterweniować.
I, jeszcze coś-Czemu skargę rozumiesz jako "Polecenie z płaczem do xxx"? Czyżby w twoim życiu przydarzyło się coś tak traumatycznego, że zawsze lecisz z płaczem do kogoś?


Cytuj:
Trzeba być świadomym konsekwencji swoich czynów. Skoro zaczął się wypłakiwac ludziom o swoim życiu to musi wiedzieć, iż nie jest anonimowy i te smutki prędzej czy później zostaną odkopane.
Świetnie. Skoro kilka osób postanowiło zniszczyć życie Mystlichowi, to muszą ponieść konsekwencje swoich czynów i teraz mają bana.
Napisane 29-07-2008 08:12 przez Michoss Michoss jest offline
stary
ErAgOg's Avatar
Cytuj:
Lol a broniles go? Jedynymi osobami które to robiły Była Slythia i Vausadin
Ja też go broniłem, tylko tego nie okazywałem! :|
Napisane 29-07-2008 10:09 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
stary
Cytuj:
postanowiło zniszczyć życie Mystlichowi
Leże. Chłopak nie dostanie dobraj pracy ani nie dostanie się do dobrej szkoły tylko dlatego, że znaleźli jego dane. Czarna rozpacz. A co do reszty masz racje: ktoś złamał regulamin - ktoś musi ponieść konsekwencje.
Napisane 29-07-2008 16:16 przez Voon Voon jest offline
stary
rafv's Avatar
Cytuj:
A nawet jeśli, to co? Blogi są chyba najmniej pilnowana sekcją forum, więc trzeba by zainterweniować.
Rozumiesz roznice pomiedzy jednym a drugim? Czy twoj mozdzek zatrzymal sie rozwojowo na etapie gdy tylko potrafil na kogos wjezdzac?
Napisane 29-07-2008 20:49 przez rafv rafv jest offline
stary
Slythia's Avatar
Według mnie "załatwić coś odgórnie" miało oznaczać właśnie jakąkolwiek interwencję - albo raport, albo pw. I nie jest w tym nic złego. Każdy odpowiada za swe słowa.

@Voon Arculin
Być może wyda się to dla Ciebie śmieszne, lecz dłużej stosowane działania, jakie miały miejsce na forum w połączeniu z brakiem akceptacji ze strony rówieśników może doprowadzić do pewnych zmian w osobowości tak młodej osoby.
Napisane 29-07-2008 22:20 przez Slythia Slythia jest offline
Aktualizowano 29-07-2008 22:42 przez Slythia
stary
Dragon-Fly's Avatar
@Slythia: A ja mam prośbę, możesz napisać "nastolatka", "młodzieńca", a nie "dziecka"? Może się wydać obraźliwe.
Napisane 29-07-2008 22:33 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Mystlich

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:14.


Powered by vBulletin 3