Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Chyba czas sobie zrobić przerwę ;D

Napisane 29-08-2008 12:18 przez sphinx123
Ostatnio tyle siedzę na tym forum, aż się nim zachłysnąłem. Ostatnio ludzie zakładają tematy rodem z paranormalne.friko.piwko.pl, które sprowadzają się do głupich dyskusji o końcu świata i wierze -_- Zaczekam aż to wszystko ustanie, bo żal patrzeć na Mystlicha, który zmienia poglądy jak go ktoś pojedzie...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 sphinx123 jest offline
stary

Kult Ciała też RzOnDzI

Napisane 25-08-2008 17:59 przez sphinx123
Aktualizowano 25-08-2008 18:00 przez sphinx123
Kult Ciała - każdy wie, co to jest <3
O ile w średniowieczu czy starożytności przyozdabianie, malowanie ciała, ubieranie się w niecodzienne stroje było najpierw przywilejem królów, elementem obrzędów religijnych, teraz stało się plagą. Każdy chyba doświadczył widoku tzw. Hot 13, czyli trzynastolatek z odkrytymi "zgrabnymi" brzuchami, ostrym makijażem, włosami farbowanymi na "PoKeMoNoWy Blond" czy "Czerń Femme Fatale, nie zbliżaj się, jestem niezależna i zaje**sta"....
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 sphinx123 jest offline
stary
Ocena: 2 głosów, 3.00 średnia

Aco RzOnDzI czyli doświadczenie vs zaściankowość =D

Napisane 23-08-2008 15:45 przez sphinx123
Aktualizowano 23-08-2008 15:49 przez sphinx123
Ostatnio czytając moje ulubione kobiece fora <sic!> natykam się na wiele tematów o Acodinie. Jest to lek na kaszel, który po przedawkowaniu wywołuje różne halucynacje i inne dziwne rzeczy. Nie chodzi o to że biorę/chcę/pochwalam. Chodzi mi o podejście ludzi, którzy srają się mając 0 doświadczenia w jakichkolwiek substancjach halucynogennych. Podejrzewam, że to wynika ze strachu przed nieznanym czy coś... Jak widzę posty typu

"Co za nendza, póści ludzie to biorom bo nie...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 sphinx123 jest offline
stary

Diwinejszyns Koncik - Tarot Wielkich Arkan - Archetypy

Napisane 21-08-2008 15:15 przez sphinx123
Aktualizowano 22-08-2008 13:56 przez sphinx123
Wiem że tarot nie działa i jest szatański, ale jako ciekawostkę można sobie poczytać. Niektóre znaczenia się powtarzają. Nazwa często podpowiada nam, jakie znaczenie ma dana karta, więc nie trzeba wkuwać wszystkich na pamięć. Przykłady układów dodam kiedyś tam.

0. Głupiec - odrodzenie, nowy początek

I. Mag - stan przejściowy, wiedza tajemna, uduchowienie, nauczyciel, boskość, rozum, umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność, ideowość

II. Papieżyca...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 0 sphinx123 jest offline
stary

Tarcza AntyRakietowa RzOnDzI

Napisane 20-08-2008 14:13 przez sphinx123
Aktualizowano 20-08-2008 14:17 przez sphinx123
Panie Sikorski, wykazał się Pan porażającym serwilizmem w stosunku do najbardziej imperialistycznego kraju na świecie jakim są Stany Zjednoczone. Przez Pana i innych polityków, nasz kraj będzie stanowić strefę buforową, czyli arenę walk wielkich mocarstw. Decyzja o tarczy powinna być wolą narodu polskiego wyrażoną w referendum, a nie przez wąskie grono polityków. "Tak niewielu Polaków podających się za polityków skomplikowało stosunki międzynarodowe, przede wszsystkim z Rosją, 40 milionowemu...
sphinx123's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4 sphinx123 jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.


Powered by vBulletin 3