Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

"Polacy nie gęsi", ale nOOby

Napisane 29-07-2008 23:10 przez dybos


Ja czasami mam ochotę być tym elfem i schować się w gdzieś byleby nie być, brany za Polaka, bo czym się wyróżnia typowy Tibijczyk z Polski(bo ja osobiście nie nazywałbym ich Polakami ze dużo ludzi oddało życie za ten "tytuł"). Ano (a tak z Czeskiego zajadę) kradnie loota, botuje, nie zna angielskiego(fri itangs plax) etc.
Moim zdaniem warto by było coś z tym zrobić, lub podjąć jakieś działanie by temu zapobiec.
Czekam na waszą reakcję....
dybos's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 dybos jest offline
stary

Jak anioła glos...

Napisane 28-07-2008 21:49 przez dybos
usłyszał ich Cipsoft i wprowadził wiele zmian.
Jest to jeden z tych update'ów, który prowadzi tibię ku lepszemu.
Dla mnie super jest to, że wreszcie są różnice w noszonych strojach, a nie, że mag mogący bez problemu "umagicznić" swoją zbroję tego nie robi, tylko zapitala w ciężkiej zbroi albo w słabym blue robie. Więc brawo Cipsoft!!!!
dybos's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 dybos jest offline
stary

no(ob)n-pvp ?

Napisane 28-06-2008 10:27 przez dybos
Czy aby na pewno?
No cóż od dwóch dni gram sobie na non-pvp serwerze. Zajmuje się główni skillowaniem bo mam tam rycerza z 18lvl i beznadziejnymi skillami, no więc tak dla przyjemności sobie skilluje bo nie mam nawet eq, które byłoby wystarczające by iść na jakiegoś solidnego hunta. Więc tak sobie od niechcenia skilluje i przeglądam w tym czasie internet piszę na bloga itp.
Na początku myślałem sobie, że wejdę i znowu zobaczę, że ktoś mnie przesunął zabił moje potworki i się zacieszył....
dybos's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 dybos jest offline
stary

Drogie nOObki coś dla was!!!!

Napisane 26-06-2008 16:47 przez dybos
Cóż!!! To, że Tibia schodzi na psy wie już każdy.
Zatem czy jest jakaś alternatywa????
No jest coś takiego jak Open Tibia Server w skrócie OTS.
No więc do wszystkich dzieci NEO dajcie sobie spokój z Tibią idźcie na OTS-y!!!!!
Tam co chwile będzie okazja żeby pozacieszać kolejnym lvl-em
Na 20 lvl-u z jakąś bronią o kosmicznych statsach zabijecie sobie DL na 30 będziecie śmigać na Demony, nabijecie 100 lvl w jeden dzień i będziecie chodzić na potwory które...
dybos's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 14 dybos jest offline
stary

Co za syf!!!!

Napisane 26-06-2008 13:17 przez dybos
Dostałem komenta, że na Eterni burdel i racja.
Mówicie o klimacie w Tibi?????
To sami go twórzcie!!!!!
Pożyczyłem kolesiowi bohy z gildi do której sam mnie przyjął dostałem w zamian hailstorm roda pod zastaw po czym koleś z kumplami ujebał mnie, gdy poszedłem mu pomóc w queście. I co to jest ten klimat niestety powrót Tibi choćby i 7.1 nic nie da bo ludzie już nie grają w Tibię po to by się bawić i poznawać ludzi tylko po to by oszukać i najlepiej potem sprzedać na allegro kolejnemu...
dybos's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 dybos jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:05.


Powered by vBulletin 3