Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Korektor

Notki

Oceń

Sobota

Napisane 20-10-2007 11:32 przez Korektor
Wreszcie nastał dzień zwany... sobotą. Dla Kościoła Katolickiego jest to ostatni dzień tygodnia, ale ja jednak uważam go za przedostatni. Dla mnie poniedziałek był zawsze początkiem wszystkiego, co miało stać się przez następny tydzień. Skoro poniedziałek traktowałem za pierwszy, to chyba jasne, że niedziela jest ostatnia ;).

Jestem po śniadaniu, bo w soboty jest ono wcześniej, żeby można było spokojnie wracać do chaty i nie musieć niczego jeść po drodze. No chyba, że mieszkasz tak daleko, że jednak po drodze obiad i nawet kolacja się zdarzają. A ponieważ śniadanie już zjadłem, to mam dość trzeźwy umysł. Zachowując w pamięci moją wczorajszą rozmowę o szynce, z pewnym Ognistym Milanem, dzisiaj przyszedłem na posiłek jako jeden z pierwszych ;p. Ten wspomniany wyżej pan też lubi szynkę, ale tylko on ma najbardziej elytarne mięsiwo w okolicy. Dałbym cytat, ale coś złego się stauo z moim archiwum :<

Dobra, wracając do trzeźwego umysłu... Czy kiedy o 3:00 w nocy budzi Was krzyk, psy szczekają, nikogo w domu nie ma a na dodatek coś spadło w kuchni na ziemię, boicie się? Czy po obejrzanym horrorze cykacie się zasnąć? Nietypowe kształty normalnych urządzeń i przenikliwa ciemność doprowadzają Was do obłędu? Kiedyś wynalazłem na to sposób. Pomyślcie sobie, że cokolwiek by się nie stało, to rano i tak będzie. Wzejdzie słońce i zapomnicie o tym wszystkim. Rozejrzyjcie się po pokoju. Nic nadzwyczajnego, nie? Wasz kochany, prywatny, swój teren. Kochacie go, nie? Jak w nim może stać się coś złego? W nocy ciągle jest sobą, tylko inaczej wygląda. Nie możecie odkryć twarzy, trzymanej pod kołdrą? Boicie się zobaczyć tego co Wam się wydaje, że tam jest? Rano ten "duch" okaże się paroma szmatkami/kurtką czy innym tałatajstwem. Tam gdzie w nocy stał smok, to teraz sami możecie stanąć i zobaczyć, co w tym nadzwyczajnego...? Nic. Dziękuję za uwagę,

Wasz Korektor,
Komentarzy 7

Komentarze

stary
Rybzor's Avatar
Tak, noć jeśt śtlaśna : (((((

A szynka korka jest za 2,99 - !
Napisane 20-10-2007 13:08 przez Rybzor Rybzor jest offline
stary
Poprostu Pitbul's Avatar
OMFG! Jajko mnie zabiło.
Napisane 20-10-2007 17:26 przez Poprostu Pitbul Poprostu Pitbul jest offline
stary
Misza's Avatar
za duzo piszesz nie hce mi sie czytac
Napisane 20-10-2007 22:59 przez Misza Misza jest offline
stary
Poprostu Pitbul's Avatar
up@
mi terz bo fole graci f tibie
Napisane 21-10-2007 00:03 przez Poprostu Pitbul Poprostu Pitbul jest offline
stary
Korektor's Avatar
Bez przesadyzmu. Blog jest po to, by podzielić się wszystkim, czym chcemy. Nie da się tego upchnąć w jedno zdanie, a czyta się szybko. Ze zrozumieniem to dwie minuty i po sprawie. Nikt Cię Misza do niczego nie zmusza.

@down,
boska ^^
Napisane 21-10-2007 00:47 przez Korektor Korektor jest offline
Aktualizowano 21-10-2007 12:47 przez Korektor
stary
Czarna_Mamba's Avatar
A dobra ta szynka chociaż była?
Napisane 21-10-2007 11:42 przez Czarna_Mamba Czarna_Mamba jest offline
stary
Atimcia's Avatar
Nasza podświadomość...płata nam różne figle
strach w nocy (w większości wypadków)..to nic innego jak wytwór naszej podświadomości
A jeśli dajemy przyzwolenie na to by nami rządziła to będziemy siedzieć pod tą kołdra do rana
Nie lepiej zapalić światło i upewnić się,że to faktycznie nasza kurtka? sweterek?
jak wtedy potrafimy być z siebie dumni,że przezwycieżyliśmy swój "strach"
Napisane 22-10-2007 12:57 przez Atimcia Atimcia jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Korektor

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:53.


Powered by vBulletin 3