Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Krytyk Tibi.pl i CipSoft`u ..::ZAPRASZAM::..

Notki

Jestem informatykiem, chcę pomagać ludziom w wszystkich sprawach związanych z komputerami itp.
Jestem do waszej dyspozycji!

Na tym blogu będę regularnie dodawał moje opinie na temat różnych spraw.
Zapraszam do częstego zaglądania tu!!!
Oceń

AdSense czyli gdzie, co i czym to sie je...

Napisane 26-12-2007 18:24 przez pelicus
Podstawową sprawą jest to że jest to program stworzony przez googla i współgrający z AdWords ale nie AdWords jest poświęcony ten wpis więc zacznijmy...

Są dwa rodzaje reklam adsense:
1.AdSense dla treści
AdSense dla treści automatycznie indeksuje treść stron witryny i wyświetla reklamy (można wybrać zarówno reklamy tekstowe, jak i graficzne) dopasowane do witryny i jej zawartości tak precyzyjnie, że użytkownicy będą z nich bardzo zadowoleni.

AdSense dla wyszukiwania
AdSense dla wyszukiwania umożliwia wydawcy udostępnianie użytkownikom wyszukiwarki Google i wyszukiwania w witrynie, a także zarabianie na wyświetlaniu reklam Google na stronach wyników wyszukiwania.


SKĄD POCHODZĄ TE REKLAMY???

Dzięki obszernej bazie reklamodawców AdWords, dysponujemy reklamami z niemal wszystkich kategorii biznesu i praktycznie dla wszystkich typów treści, nawet najbardziej wyspecjalizowanych.

Technologia Google dopasowuje do witryn najtrafniejsze i najskuteczniejsze reklamy AdWords. Wydawca nie musi się troszczyć o podtrzymywanie relacji z reklamodawcami, ponieważ to Google dostarcza reklamy.

ILE ZARABIAMY?? I SPRAWY PŁATNOŚCI

Jak uzyskać zapłatę?
Wydawca uzyskuje płatności, gdy użytkownik witryny klika jedną z wyświetlanych w niej reklam AdSense. Reklamodawcy mogą również oferować cenę za wyświetlanie reklam rozliczanych według CPM (kosztu tysiąca wyświetleń). Ceny ofertowe CPC i CPM bids rywalizują w naszym programie AdWords, co zapewnia optymalizację przychodów wydawcy z reklam.

Elektroniczny transfer środków (EFT)
W wielu krajach dostępny jest nasz system płatności EFT, dzięki któremu zarobki z tytułu programu AdSense są co miesiąc przekazywane bezpośrednio na konto bankowe wydawcy bez jakichkolwiek dodatkowych działań.

Ile można zarobić?
Wysokość zarobków zależy od wielu czynników, włącznie z wysokością cen oferowanych przez reklamodawców za wyświetlenie reklamy w witrynie wydawcy – wydawca otrzymuje część kwoty płaconej przez reklamodawcę. O wysokości zarobków najlepiej jest przekonać się samodzielnie, rejestrując się w programie i rozpoczynając wyświetlanie reklam na swoich stronach internetowych.


__________________________________________________ _________


Sami widzicie są z tego same korzyści Czy nie warto spróbować własnych sił????
Więcej informacji na tutaj

WIĘC JESZCZE RAZ APELUJE KLIKAJCIE W REKLAMY GOOGLA NA TIBIA.PL!!!

JAK ZARABIAć Z REKLAM NA TIBIA.PL



WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE TU
Komentarzy 1

Komentarze

stary
Adinleer's Avatar
całkiem nieźle ;)
Napisane 27-12-2007 21:19 przez Adinleer Adinleer jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga pelicus

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin 3