Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Kharakorn

Notki

Ocena: 4 głosów, 3.00 średnia

Coś o mnie i Kalonline

Napisane 08-11-2007 19:58 przez Kharakorn
Jestem AsSaSsIn (na tym forum Kharakorn). Grałem w Tibię cztery lata, przy czym zdobyłem sto dwudziesty piąty(125 ) poziom na świecie Anticia. Zdobyłem ten poziom w półtora roku od kiedy zacząłem grać w tibię, niestety nie posiadałem Premium Account więc trochę szło mi trudno. Postać sprzedałem za szejset osiemdziesiąt dziewięć(689) złotych. Po sprzedaniu postaci zacząłem grać w tibię dla relaksu(dwie, góra trzy godziny). Po czterech latach gry w tibię stwierdzam z całą pewnością że ta gra po prostu jest teraz za łatwa i denna dla starych weteranów mojego pokroju. Od roku nie gram już w tibię i postanowiłem sprawdzić inne gry MMORPG. Zacząłem grać w Dark Eden International przy czym wbijając 34 poziom w grze, niestety gra rozpadła się. Po rozpadku Dark Eden zacząłem grać w Kalonline. Gra jest bardzo wciągająca przy czym jest interesująca i bardzo tajemnicza(możecie się o niej dowiedzieć więcej ze strony www.kalonline.pl lub www.kalonline.com) W owej grze są trzy profesje Knight(rycerz), Archer(łucznik) i Magician(Mag). Gra bardzo różni się od typowych RPG, nie ma tam potworów, które można spotkać w tibii i nawet ich nie przypominają. Gra posiada grafikę w pełni 3D i ładnymi efektami czarów magów, uderzeń combosów archera i ciosów knighta. Każda owa profesja posiada specjalne skille(umiejętności), które możemy podwyższać podczas awansu poziomu(za każdy poziom w górę otrzymujemy jeden skill point), lub wykonując questy za skill point(punkty umiejętności). To podstawowe informacje, które powinny was zainteresować tą grą. To wszystko jeżeli chodzi o mnie i moje zainteresowania grami MMORPG.
Komentarzy 1

Komentarze

stary
Ryłek's Avatar
Ziomek ja codziennie hance demony i orky w tibji :cup::cup::cup::cup:, nie to co Ty f kał onlajn.
Napisane 08-11-2007 23:04 przez Ryłek Ryłek jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Kharakorn

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:08.


Powered by vBulletin 3