Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > sphinx123

Notki

Oceń

Niesamowita mobilizacja moderacji...

Napisane 31-07-2008 17:23 przez sphinx123
Aktualizowano 31-07-2008 18:35 przez sphinx123
Dzisiaj, kilka chwil temu, w Owionie pojawił się temat o nazwie w stylu "Pacc przez tibia.pl - oszustwo!". Jakiś user wyraził tam prośbę wyjaśnienia pewnych niejasności dotyczących działania firmy Drom. Wtedy moderacja zadziałała tak szybko jak nigdy dotąd o_O Keyloggery nie są nawet tak szybko usuwane. A tutaj - mrugnięcie okiem, wszystkie oczerniające firmę posty zostały usunięte, autor dostał bana a temat usunięty BEZ UZASADNIENIA. Żenujące, prawda w oczy kole, skoro nie można było po ludzku odpisać?...
Tutaj mamy odnośnik do regulaminu forum - http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789 porównałbym z chęcią jego treść, do treści niefortunnego postu, lecz niestety nie będzie mi to dane. Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł stworzenia regulaminu dla moderatorów.

Sprostowanie dla Dodo: Czy ja napisałem coś o cenach pacc? Nie. Więc nie wiem po co dajesz takie linki.
Komentarzy 5

Komentarze

stary
Odkąd jest 3 nowych modów wszystkie tematy są szybko usuwane :|
Napisane 31-07-2008 17:36 przez Herezjusz Herezjusz jest offline
stary
Niestety racja.
Napisane 31-07-2008 17:37 przez Persifal Persifal jest offline
stary
>Dodo<'s Avatar
[url]http://tibia.org.pl/static/out/[/url] i tyle ;]
@Edit: Jakbys przeczytal newsy na stronie glownej torga to bys wiedzial skad ta mobilizacja...
Napisane 31-07-2008 18:25 przez >Dodo< >Dodo< jest offline
Aktualizowano 31-07-2008 23:10 przez >Dodo<
stary
ErAgOg's Avatar
"Wszelkie posty typu "drom to złodziej" czy też "drom zdziera z pacc 30zł" będą kasowane bo szerzą kłamstwa i oszukują ludzi. Chcesz prawdy? Załóż temat "drom to człowiek płacący podatki przez co ma tylko 8zł z pacc zamiast 30". To jest prawda, prawdą jest to, że pozostałe 22zł "zabiera" nasze państwo. I jeśli nie masz pojęcia o podatkach to przynajmniej zamilcz, zamiast wciskać ludziom kłamstwa."
Takich tematów było pełno, i jak w nich pisałem- to administracja ustanowiła regulamin, i to my go akceptowaliśmy przy zakładaniu konta tutaj, nie oni.
Napisane 01-08-2008 09:51 przez ErAgOg ErAgOg jest offline
Aktualizowano 01-08-2008 09:53 przez ErAgOg
stary
Zamne's Avatar
:O

zaraz moze banana dostana WSZYSCY <zło?>
Napisane 01-08-2008 12:39 przez Zamne Zamne jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga sphinx123

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.


Powered by vBulletin 3