Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > moja_postac_to

Notki

Oceń

na rooku...

Napisane 03-05-2008 19:22 przez moja_postac_to
Aktualizowano 03-05-2008 19:28 przez moja_postac_to
Witam Wszystkich!
Tutaj opiszę początki swojej ulubionej postaci ;) ([CHAR]Charls[/CHAR])No cuż, zaczynajmy!

"Jak to każdy nowy gracz trafiłem do świątyni. Aby mieć jakiś lepszy armor niż [ITEM]Jacket[/ITEM], odrazu zrobiłem [I]Doublet Quest[/I] i [I]Rapier Quest[/I] i zacząłem chodzić na [MONSTER]raty[/MONSTER] i [MONSTER]cave rat[/MONSTER]y. Po zdobyciu 1-erwszego lvl, kupiłem [ITEM]Sabre[/ITEM] oraz [ITEM]Brass shield[/ITEM] i poszedłem w dzicz. Początkowo chodziłem na pojedyńcze respy [MONSTER]troll[/MONSTER]i i [MONSTER]spider[/MONSTER]y. Gdy zdobyłem 3-eci lvl, rzadko bo rzadko, ale chodziłem tunelem z [MONSTER]bug[/MONSTER]ami. Często było tam pusto, ale gdy było z około 3 [MONSTER]bug[/MONSTER]i, ledwo uchodziłem z życiem. Aby zdobyć lepszą broń i zarobić troche kasy, zacząłem chodzić do dziury ze [MONSTER]Skeleton[/MONSTER]ami (ukryta zadrzewem najbardziej wysuniętym na zach.-płn. rooka). I w ten sposób zdobyłem [ITEM]Mace[/ITEM]. Co więcej, dużo było kasy u NPC za [ITEM]Hatchet[/ITEM]y. Najlepszy armor jaki mogłem zdobyć na rooku to [ITEM]Chain armor[/ITEM]. Jak go zdobyłem ? Otóż gdy poraz drugi poszedłem poexpić do tej dziury, zaczepił mnie jakiś gościu z niemiec, i tak pogadaliśmy po angielsku (nie pamiętam jak się nazywał-będzie panem "xxx")

xxx: br ?
Charls: no, pl
xxx: I have Item for you
xxx: go down
Charls: ok

I tak zdobyłem [ITEM]Chain armor[/ITEM]. na 5-tym lvl, bałem się spotykać [MONSTER]Orc Spearman[/MONSTER]y (ktoś podobno nazwał je "Orki SPIDERMANY":D)ale zabijałem je gdy nie było w okolicy innych orków (nawet tych zwykłych). i tak toczyła się historia do zdobycia 8-ego lvl. Chciałem zastosowac technikę " Na rooku zdobądź 6395 exp, a na mainie zabij [MONSTER]rat[/MONSTER]a i już masz 9 lvl" , ale zżerała mnie ciekawość jak jest na Mainie i oto proszę! Jestem Sorcererem! :mag:

Moje porady a propo początków:

1.Zawsze odrazu po trafieniu do świątyni (nie po dedzie, tylko jak zaczniesz grać) rób łatwe Questy z nagrodą, która ci się przyda, czyli np. [I]Doublet Quest[/I] albo [I]Rapier Quest[/I].

2. Nie przeceniaj swoich sił (czyli, ze na 2-ugim lvl nie chodz sam na [I]Mino Hell[/I])

3. Jeśli nie zeżre cie ciekawość zrób technikę "Na rooku zdobądź 6395 exp, a na mainie zabij [MONSTER]rat[/MONSTER]a i już masz 9 lvl"

A więc na tym koniec! Proszę o oceny w skali od 1 do 10!!!
Napisane w O mnie...
Komentarze 14 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 14

Komentarze

stary
X-Zero's Avatar
Cytuj:
gościu z niemiec, i tak pogadaliśmy po angielsku (nie pamiętam jak się nazywał-będzie panem "xxx")

xxx: br ?
Ironia czy brak wiedzy?
Cytuj:
"Na rooku zdobądź 6395 exp, a na mainie zabij ratrata i już masz 9 lvl"
Bez sensu - przynajmniej wg mnie
Na mainie o wiele szybciej się expi, a zagrożeń wcale takich wielkich nie ma... Chyba że się narobi problemów, wtedy... wtedy lepiej nawet nie wychodzić Xd
Napisane 03-05-2008 19:42 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
Ej, czy ktoś wie, dokąd prowadzi teleport w piwnicy w Triangle tower ?
Napisane 03-05-2008 20:21 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
stary
Zamne's Avatar
@do pana wyzej

na zewnatrz wiezy, to na wypadek jakby jakis noob cie zamknal

kurde, czemu zabrales opisy czarow od pana Siema Ludzie(poszukaj na forum, masz taki sam opis jak on, ale on byl wczesniej, wiec raczej on pierwszy wymyslil)
Napisane 03-05-2008 20:25 przez Zamne Zamne jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
bo pan siema Ludzie to ja xD Tak na serio, to ja nim jestem, założyłem nowe konto ponieważ "zabrudziłem je sobie" n00b-skimi pytaniami. Więcej nie powiem!!!
Napisane 04-05-2008 14:25 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
ale epicko... o.O''
Napisane 04-05-2008 19:52 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
jestem jeszcze "Dużym Newbie" Więc co oznacza "epicko" ?
Napisane 05-05-2008 17:37 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
stary
Martka's Avatar
omg... ile masz lat?
Napisane 05-05-2008 17:51 przez Martka Martka jest offline
stary
TheDwarf's Avatar
typowy pl, witamy na forum
Napisane 05-05-2008 18:33 przez TheDwarf TheDwarf jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
Up@>Cześć
Up-Up@>12, a co ?
Napisane 08-05-2008 07:28 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
stary
Dragon-Fly's Avatar
To wiele tłumaczy...
Napisane 08-05-2008 07:32 przez Dragon-Fly Dragon-Fly jest offline
stary
Kimo36's Avatar
Urzekla mnie twoja histioria, podrzuce ci pare spearów na hunta ;<
Napisane 08-05-2008 18:53 przez Kimo36 Kimo36 jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
eee... Ale ja gram na non-pvp
Napisane 09-05-2008 15:39 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Up
Rotfl... nie ma to jak nie znać dokładnie pojęć ... xD
Napisane 09-05-2008 15:51 przez X-Zero X-Zero jest offline
stary
moja_postac_to's Avatar
=P Czasem tak bywa... Teraz sobie NA 11 lvl ćwiczę Mlvl w Whiteflower temple używając exury gran ;)
Napisane 11-05-2008 16:11 przez moja_postac_to moja_postac_to jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga moja_postac_to

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.


Powered by vBulletin 3