Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Bordo

Notki

Bez kategorii Wpisy bez kategorii
stary

Love Story...

Napisane 01-01-2009 20:40 przez Bordo
Witajcie :>
Na sylwestrze poznałem super dziewczynę. Wybaczcie, ale nie mam zbytnio czasu teraz opisywać całej historii, być może napiszę później. Ja zajmuję się śpiewaniem (głownie g-funk czyli rap + śpiewane refreny). Dziewczynie tej bardzo się to spodobało i chciałbym nagrać jakąś spokojną piosenkę, taką trochę "Love Story". Na podkładzie, oraz historię tego typu z www.myspace.com/bonibons - drugie nagranie "historia pewnej historii", mam ten podkład i chciałbym...
Bordo's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 13 Bordo jest offline
stary

Święta Bożego Narodzenia - hipokryzja?

Napisane 25-12-2008 23:14 przez Bordo
Witam.
Obiecałem, że będzie tutaj kulturalnie i bez spamu więc postaram się dotrzymać słowa ^^

Dzisiaj przypada dzień Bożego Narodzenia, który często mylony jest z dniem wczorajszym (przypominam - wczoraj była Wigilia BN, a Boże Narodzenie jest dzisiaj). Już kilkadziesiąt dni przed 24 grudnia, miliony rodzin w Polsce jak i na świecie przygotowywało się do obchodzenia tego tradycyjnego Święta. Zapewne pamiętacie obrazki sprzed paru dni: zatłoczone hipermarkety oraz mniejsze...
Bordo's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 9 Bordo jest offline
stary

Czas zacząć :)

Napisane 24-12-2008 01:19 przez Bordo
Witam Serdecznie
Zaczynam prowadzić tego forumowego bloga na próbę, z czystej ciekawości ile osób tu zagląda oraz jak wygląda prowadzenie bloga na Tibia.pl.

Jestem dziennikarsko-satyryczno-publicystyczną hybrydą więc sam się boję co może mi z tego wyjść :>

Bordowego Bloga uważam za otwartego! W tym przełomowym momencie chciałbym pozdrowić mamę (pozdrawiam!). To taki wstępny wpis, a nie spam jak na większości blogów ^^ Tutaj będzie kulturalnie, miło i w...
Bordo's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 6 Bordo jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:17.


Powered by vBulletin 3