Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Polska służba zdrowia.

Napisane 11-09-2009 20:21 przez Slythia
Aktualizowano 11-09-2009 20:24 przez Slythia
Po krótkiej przerwie postanowiłam znów zacząć studiować. Może nie na wymarzonym kierunku w ulubionym mieście, lecz to, co wybrałam, złe nie jest. Nie można w końcu w życiu mieć wszystkiego, czego się chce. Dostałam się. Skompletowałam niezbędne papiery (w tym zaświadczenie o braku przeciwwskazań do studiowania, notabene nie rozumiem, po co ono w ogóle) i zawiozłam je na uczelnię naiwnie myśląc, że pozostało mi jedynie czekać do rozpoczęcia nauki.
Niestety, byłam w wielkim błędzie. Jakiś...
Slythia's Avatar
Blondynka
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Slythia jest offline
stary
Ocena: 10 głosów, 3.30 średnia

Dzisiejszy swiat - jego ciemne strony.

Napisane 02-05-2008 15:21 przez Slythia
Aktualizowano 18-01-2009 13:24 przez Slythia
I znow zebralo mi się na pisanie… Nie wiem, czy to dobrze, czy tez nie, zapewne dowiem się pod koniec tego tekstu.

Ostatnio mam chyba za duzo „wolnego” czasu. Efektem tego jest, iż zaczelam się zastanawiac, co ja w ogole robie… Czy moje dzialania zmierzaja ku jakiemus celu, czy tez sa zbiorem chaotycznych zachowan? Czy to wszystko ma jakikolwiek sens?
Pytania takiego nawiązują do jednego, odwiecznego problemu – jaki jest sens zycia.
Jakis...
Slythia's Avatar
Blondynka
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 82 Slythia jest offline
stary
Ocena: 2 głosów, 3.00 średnia

Studia z drugiej strony, czyli to, o czym Dwim nie napisał.

Napisane 06-11-2007 06:26 przez Slythia
Aktualizowano 06-11-2007 06:29 przez Slythia
To co napisze jednym może wydać sie dziwne, innym zaś zabawne... Lub po prostu nudne. Cóż, nie zamierzam nikogo zachęcać do czytania, ani tym bardziej zmuszać.

Tekst jest zainspirowany wpisem Dwima na temat studiów.

Jest 4:00 rano. Studia. Pierwszy rok. Architektura. Miało być tak pięknie... Studia kojarzą sie z wolnością, zabawą... Lecz niestety, miałam pecha. Dlatego też spędzam kolejny wieczór (w sumie już noc) sama, trzęsąc sie w zimnym pokoju...

...
Slythia's Avatar
Blondynka
Napisane w Studia
Komentarze 27 Slythia jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:41.


Powered by vBulletin 3