Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

Kretynizm z powikłaniami...

Napisane 27-10-2010 12:05 przez Rumb
Poniżej znajduje się kopia mojego posta z newsa o przyszłym pojawieniu się flaszowego klienta.

Nie mam do was pytań, jesteście tak zdziecinniałą bandą idiotów że już nawet nie jest mi was żal. TO JEST SMUTNE, tak SMUTNE. Wasz iloraz inteligencji stacjonuje gdzieś między gównem a trawą, a wasze argumenty przeciwko fleszowemu klientowi są tak beznadziejnie głupie i bez sensu że w pewnej chwili chciałem wyjąć klamki z drzwi w domu i obłożyć ściany materacami bo poczułem że wariuje....
Rumb's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 10 Rumb jest offline
stary

Cierpliwość rybaka

Napisane 25-10-2010 20:36 przez Rumb
Jak to się dzieje że macie tyle cierpliwości do Tibii?
Oczy mi wypływają jak widzę że ktoś tam ma 120 distance czy 110+ sworda. Ja sam ledwo wbiłem 94 dista (100 z eq) i już za cholerę nie mógłbym więcej skillować. Wiem, wiem - boty. Ale z tego co mi wiadomo nie wszyscy ich używają skillując, a mimo to ze swoimi skillami mieszczą się w top 300 swoich serwerów. Sam chciałem dobić przynajmniej do 100 dista (bez eq) ale zważając na to że przesiaduje przy tibii średnio 3-5h dziennie to skillowałbym...
Rumb's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 1 Rumb jest offline
stary

Koszmar kosmatej żyrafy

Napisane 25-10-2010 19:28 przez Rumb
Poprzedni komixx się podobał to teraz leci następny równie dobry
Postacie zapożyczone z komixxy.pl


Rumb's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Rumb jest offline
stary

Music, music, music

Napisane 16-10-2010 01:40 przez orzel_cs
Aktualizowano 16-10-2010 01:47 przez orzel_cs
Dobra widze ze trzeba cos napisac na bloga, byc jak wszyscy, to napisze moze troche o sobie.
To na poczatek moze powiem ze jestem pseudo-metalem, wiec wszystkie osoby bedace 'niemetalami' uprasza sie o wyjscie.
No to tak, w zasadize zyje tylko muzyka, kiedys byl jakis sport, boks, marzenia o karierze, wszystko sie zrypalo. A muzyka to najlepsza i najsluszniejsza kochanka, aktualnie moja jedyna pasja, nie hobby, pasja. No wiec tak, z taka tró muzyka, to zapoznalem sie jakies 6 lat temu,...
orzel_cs's Avatar
Użytkownik Forum
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 orzel_cs jest offline
stary

Magia a magia, czyli co i jak druidem i sorcererem

Napisane 09-10-2010 23:00 przez
Aktualizowano 09-10-2010 23:02 przez czarny696969
Witam!

Ten blog bedzie opisywał skuteczna gre druidem oraz sorcererem. Znajdziecie tu wszystko na temat gry, skilli,expa orav pvp powyższymi postaciami.
Mam nadzieje że wam sie spodoba.
Pozdrowienia!
Czarny696969. :cup:...
's Avatar
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 4

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:14.


Powered by vBulletin 3