Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi

Notki

stary

S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl skonczony

Napisane 05-04-2009 23:00 przez Vasudanin
Tak, po trudnych, ciezkich, mokrych szesciu godzinach przeszedlem te produkcje. Po samym tytule liczylem na cos wiecej, na cos, co naprawde wciagnie tak, ze jednego dnia czlowiek to przejdzie, przejdzie to pozniej drugi raz, trzeci, ale tak nie bylo. Znudzilo mi sie gdzies w rejonie 9 - czerwony las. Po tym juz sie musialem zmuszac, zeby przejsc dalej. Sama w sobie gra nie jest zla, ma ten mroczny klimat, ale czegos w niej braklo. Moze byla to mala ilosc mutantow, w calej grze naliczylem 8 gatunkow...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 11 Vasudanin jest offline
stary

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl cz. 8

Napisane 29-03-2009 01:00 przez Vasudanin
Angelika, wiek 14
Cytuj:
Mam problem z moją mamą. Za każdym razem, gdy zrobię coś źle, to mnie bije. Zawsze dostaję w twarz. Raz do szkoły przyszłam z podbitym okiem. Moja siostra z tego powodu wyprowadziła się do taty. Bo sytuacja rodzinna jest tragiczna. Czasami mam stracha zostać z nią sam na sam...Co mam zrobić? Iść do mojego taty czy zostać mamą?
Zyj w mysl zasady "Jak Kuba Bogu, tak Bog Kubanczykom."

Dorota, wiek 15
Cytuj:
Moi przyjaciele palą a ja nie chce!
...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 5 Vasudanin jest offline
stary

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl cz. 7

Napisane 21-03-2009 00:07 przez Vasudanin
Aktualizowano 21-03-2009 00:08 przez Vasudanin
Marcin, 15 lat
Cytuj:
Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem i nie wiem, jak powiedzieć to mojej dziewczynie. Po współżyciu, gdy zdjąłem prezerwatywę zobaczyłem, że ścieka po niej sperma. Zdziwiłem się, ale nic nie mówiąc dziewczynie wyrzuciłem ją do kosza. Ona od pewnego czasu miewa nudności i ciągłe zmiany nastroju. Co mam zrobić? Czy powiedzie jej o tym, czy zataić. Nie wiem, czy poradziłbym sobie z wychowaniem dziecka. Mam dopiero 15 lat.
Popatrz na to z lepszej strony, dostaniesz...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 3 Vasudanin jest offline
stary

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl - Dodatek nadzywczajny.

Napisane 03-03-2009 17:13 przez Vasudanin
Aktualizowano 08-03-2009 00:20 przez Vasudanin
Ohayo, nudy, dobry humor oraz czar na samokaleczenie sie spowodowaly, ze musialem wejsc na jakze popularny serwis-Bravo.pl

Magda, 15 lat
Cytuj:
Moja mama wpadła w nałóg, cały czas gra w grę Second Life. Ma tam "chłopaków" i "przyjaciół". Ale ona przesadza, czasami zarywa noce, kiedyś nie spała nawet 4 dni. Jak wracam ze szkoły, to ona gra. Mówi, że już nie ma życia, że dzięki temu łatwiej się jej pogodzić z tym, że często nie chodzę do szkoły... Chyba nie zauważyła,
...
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 8 Vasudanin jest offline
stary

http://muchobijka.pl, a http://tibia.pl

Napisane 03-03-2009 16:14 przez Vasudanin
Czyli innymi slowy help plax.
Jak przegladam sobie forum wyskakuje mi takie cos:

I nie zabardzo wiem ocb.
A jest to strasznie uciazliwe.
Vasudanin's Avatar
Słitaśny Krulik
Napisane w Bez kategorii
Komentarze 2 Vasudanin jest offline

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin 3