Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Vasudanin

Notki

Oceń

Wujek Dobra Rada (To nie Sam), czyli Vasudanin i bravo.pl cz. 7

Napisane 20-03-2009 23:07 przez Vasudanin
Aktualizowano 20-03-2009 23:08 przez Vasudanin
Marcin, 15 lat
Cytuj:
Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem i nie wiem, jak powiedzieć to mojej dziewczynie. Po współżyciu, gdy zdjąłem prezerwatywę zobaczyłem, że ścieka po niej sperma. Zdziwiłem się, ale nic nie mówiąc dziewczynie wyrzuciłem ją do kosza. Ona od pewnego czasu miewa nudności i ciągłe zmiany nastroju. Co mam zrobić? Czy powiedzie jej o tym, czy zataić. Nie wiem, czy poradziłbym sobie z wychowaniem dziecka. Mam dopiero 15 lat.
Popatrz na to z lepszej strony, dostaniesz becikowe. A w dobie kryzysu to juz w ogole cud, miod, malina.

Daria, lat 16
Cytuj:
Bardzo kocham mojego chłopaka, ale kocham też taniec. Czasami smutno mi, że muszę iść na trening. On myśli, że spotykam się w tym czasie z innym! Jak mam go przekonać, że mówię prawdę?
Postaw go przed sciana placzu i zapytaj go w twarz, "To co, mam bota do skilla ustawiac :|?".

Ewelina, lat 14
Cytuj:
Mieszkam we wsi oddalonej o 5 km od miasta. Za 2 lata rozpocznę tam naukę w szkole średniej. Niestety moja mama nie puszcza mnie tam samej... Staram się pokazać jej, że jestem rozważna i wiem co robię... Ale mimo to ona uważa, że jestem jeszcze małym dzieckiem! Jak wytłumaczyć jej, że tak nie jest? Rozmowy zazwyczaj kończą się kłótnią...
Zaspiewaj jej:
"Nie boje sie, gdy ciemno jest
Bo ty mi kupisz swiecacy dres"
Powodzenia w szkole "sredniej".

Paulina, lat 14
Cytuj:
Czy ginekolog może sprawdzić, czy dziewczyna jest dziewicą na pierwszej wizycie? Czy jeżeli dziewczyna ma 14 lat i okaże się, że jest w ciąży to lekarz powiadamia o tym mamę?
A czy GM daje itamsy noobkom z carlin?
A nie, cholera, zly przyklad dalem.

Tomek, lat 17
Cytuj:
Mam młodszą dziewczynę – ja mam 17 lat a ona 15. Zapytała mnie czy mam ochotę na seks, powiedziałem, że czuję się na to jeszcze za młody. Ona się na mnie obraziła! Boję się, że chce się ze mną rozstać...
Jestes gejem?

Weronika, lat 16
Cytuj:
Mam świetną kumpelę. Jest dużo ładniejsza ode mnie i ma duże powodzenie. Każdy się do niej klei i uważa za świetną osobę... Jak jej dorównać?
To tak, wypchaj sobie stanik wata, zaloz papierowa torbe na twarz, moze jeszcze stringi zaloz.

Ola, lat 14
Cytuj:
Słyszałam, że jeśli ktoś chce mieć dzieci, to nie powinien trzymać zwierząt w domu. Czy to prawda? Nie chcę oddawać mojego kota i świnki morskiej! I jeszcze czy przez kota będę bezpłodna?
Masturbujesz sie kotem, ze zadajesz takie pytania, czy jak?
Komentarzy 3

Komentarze

stary
Serious Sam's Avatar
Nie. _____
Napisane 21-03-2009 02:33 przez Serious Sam Serious Sam jest offline
stary
Disseny__'s Avatar
*umiera* *zamałoznaków*
Napisane 21-03-2009 16:21 przez Disseny__ Disseny__ jest offline
stary
Mikes1's Avatar
Ola bezpłodna przez kota ;<
Napisane 22-03-2009 01:04 przez Mikes1 Mikes1 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:21.


Powered by vBulletin 3